forum

co do zgłoszeń to z reguły ja je pierwszy dopadam ale mam zablokowane wyskakujące okienka więc nie mogę ich odznaczyć :smiley:

a co do wrony to widzę, że gościu jest konkretny ale nie długo na forum będą sami moderatorzy :wink: jak zauważę, że jakiś mod już się znudził swoją posadą, albo popełni kilka błędów to będzie kogo posadzić na jego miejsce :wink: na razie byłoby was za dużo :wink:

Brzydalki czemu ogłoszeń nie akceptujecie ?
sprawa jest prosta ktoś nie ma żadnego posta to odrzucacie i finito.
ogłoszenia bez zdjęc możliwe dla użytkowników z ilościa postów większa niż 15. brak fotki pisać gościowi w temacie. jak przez 3 dni nie wrzuci fotek to wyjazd z tematem do kosza.
jak ktoś ma 1 posta ale ogłoszenie calutkie ok to można zaakceptować, jeśli widać ze będzie z niego user a nie tylko handlarz.
2 i więcej postów akceptujemy ogłoszenia kompletne. powyżej 15 postów ktoś ma to tak jak mówiłem.
żadnej filozofii.
a nie siwy sobie wrzucił temat do kupie czy tam sprzedam ale reszty ogłoszen nie zaakceptowal chociaz byly ok.
nie ladnie :stuck_out_tongue:

KruczeK wybacz mi xDD Już więcej się to nie powtórzy :stuck_out_tongue:

<spam mode ~on>

:*

<spam mode ~off>

aa dziewuchy jeszcze jedno.
jak temat brzmi potrzebuje pomocy albo help albo inny huj po którym nie wiadomo co moze byc w temacie to usuwac nawet nie czytać tematu bo szkoda czasu.
w koncu się naucza.
trzeba by zmontowac jakis ogolny regulamin forum i do niego jakieś podreguilaminy do kazdego dzialu opisujace co można a co nie można i jak maja wyglądac tematy i o tym ze trzeba szukac i ze trzeba czytać regulamin itd itp.
kto by chcial takie cos zrobić bo ja nie mam czasu zeby takie cos pisac.
albo chociaz tak powierzchownie to napisac a potem ja sprawdź ewentualnie cos dopisze itp.

ja chyba mam najwięcej warnów rozdanych za nazwy tematów :smiley:
Wkurzają mnie jak nic innego :smiley:

A ten podregulamin, co z Siwym opracowaliśmy, to mi się wydaje, że wszystko łapie, bo jak już jakiś czas jest w Serwisię i mechanicznym, to jeszcze nie znalazłem wykroczenia (nagrodzonego warnem), co by nie podchodziło pod jakiś punkt naszego podregulaminu. Także licencja na niego “opensource”.
Językowo też chyba w miarę jasno sformułowany…

A do regulaminu ogólnego musi wchodzić także regulamin shouta i takie ogólniejsze sprawy…

Może coś spróbuję nakreślić, jak znajdę jutro czas i podam propozycję…

no właśnie chodzi mi o cos na wzor waszego regulaminu ale w kazdym dziale sa inne zasady w wiekszosci podobne ale jednak niektore sa rozne.
np w gieldzie potrzeba normalnego regulaminu i np w ogolnych i np w offtopie itd.
jacob jak cos nakreslisz to zapodaj mi na maila: kruczek211189@wp.pl plik tekstowy w wordzie czy nawet notatniku i się zobaczy co z tego wyjdzie.

i ustawilem ci range moderator z powrotem bo nie wiem czemu ale nie miales xD jakieś bugi się na forum robia od tego grzebania ciagle w nim.

Chcialbym kogoś opier***** … Kto akceptuje w gieldzie ogloszenia osób które mają zero postów ? …

Się domyślam w 75%, ale przemilczę…

Kruczek, leci regulamin ogólny na maila, przeczytaj i zapodaj uwagi :smiley:

A podregulaminy, to chyba każdy mod działu potrafi sobie dostosować nawet ten Siwego&mój z serwisu…

Ja nie akceptowalem tego :stuck_out_tongue:

Nie ważne kto … Ale na przyszłość patrzcie kto dał ogłoszenie :stuck_out_tongue:

Chłopaki nie pamiętam jak to było ustalane, jak ktoś mi w optycznym albo mechanicznym wali temat które wario kupić to czy to to mogę od razu warna dawać? Bo co 3 temat taki jest …

wal śmiało po warnie i przeniesienie

tak jeszcze małe sprostowanie że ja też tego nie akceptowałem :stuck_out_tongue:

jacob nic nie dostałem :confused:
chyba mi się poczta na wp jebie.
wyslij na tego maila: kruczek100@gmail.com

a co do ogloszen to ja tez się domyslam kto mogl to zrobić i czuje ze niedlugo grono moderatorow pomniejszy się o tego właśnie czlonka.

członek ; D A mógłbym wiedzieć kto ?

Domyślam się kto

Iezóó … Co wy tacy tajemniczy jesteście :stuck_out_tongue:

No właśnie, ja też bym chciał wiedzieć kto i czy to nie ja;p
Ale ja patrze ile kto ma postów wiec raczej nie…

Wiem… członek