forum

A jaka lipa może wyjść ?

a są takie instytucje, jak ZAIKS i żeby coś takiego prowadzić, to trzeba hajs im bulić, za prawa autorskie

No ale on coś mówił ze do jakiejś tam liczby słuchaczy jest to legalne i darmowe .

Ja się zaraz dowiem wszystkiego :slight_smile:

SiWy napisał:

No ale on coś mówił ze do jakiejś tam liczby słuchaczy jest to legalne i darmowe .


nie wydaje mi się. chociaż gość nie robi tego na naszych serwerach i jak coś mu do dupy się przyładują.

btw tu poczytajcie klik

Zobaczcie ile ludzi na forum … XD

Przez to radio tyle jest xD

Cytuje wypowiedź Xelo
"Art. 31.
Wolno nieodpłatnie wykonywać publicznie opublikowane utwory literackie,
muzyczne i słowno-muzyczne, jeżeli nie łączy się z tym osiąganie korzyści majątkowych.
Dotyczy to w szczególności okazjonalnego wykonywania na żywo,
związanego ze sprawowaniem kultu religijnego, uroczystościami państwowymi,
szkolnymi, obchodami i imprezami powszechnie dostępnymi, z wyłączeniem
jednak imprez reklamowych, promocyjnych i wyborczych.
"
??

A jak w szkole radiowęzeł działa to coś Tez za prawa autorskie płacą ??

Wino napisał:

Cytuje wypowiedź Xelo
"Art. 31.
Wolno nieodpłatnie wykonywać publicznie opublikowane utwory literackie,
muzyczne i słowno-muzyczne, jeżeli nie łączy się z tym osiąganie korzyści majątkowych.
Dotyczy to w szczególności okazjonalnego wykonywania na żywo,
związanego ze sprawowaniem kultu religijnego, uroczystościami państwowymi,
szkolnymi, obchodami i imprezami powszechnie dostępnymi, z wyłączeniem
jednak imprez reklamowych, promocyjnych i wyborczych.
"
??

A jak w szkole radiowęzeł działa to coś Tez za prawa autorskie płacą ??



a nazwa radia to nie przypadkiem promocja pewnego forum??

No ale przecież tak jak slimak mówi to nie jest na serwerach jednosladu jedynie nazwa jest z forum związana a tak mógł se każdy zrobić przecież …

No on zysku z tego nie ma wiec nic mu nie zrobia.

No … ja mógłbym założyć radio scigacz.pl … i co ? Oni by dostali ? Nie sądze :]

Ja ogólnie jestem temu przeciwny (już na początku kliknąłem na “nie”) bo takie radia to zwykle badziewie…
Kumpel się takim czymś zajmował i zajmuje zawodowo i wiem, że odpalić radyjko, żeby jakoś sensownie było to baaaaardzo ciężko…

Jedyne, co by było lepsze od radyjka to odtwarzacz bezpośrednio w forum, ale co do tego też nie wiem, bo mnie takie coś zwykle wkurza.

Każdy słucha czegoś innego i każdy potrafi odpalić sobie winampa na kompie i nie będzie miał swoich ulubionych kawałków przeplatanych gównem.

ps. kumplowi (był chyba taki epizod) coś się przysrali ze związku i musiał potem bulić… Ale obeszło się chyba bez kary…

co wyście się mnie czepili ?
ja też jestem przeciwny radiu i kliknąłem na nie, bo ja słucham muzy z winampa a nie jakieś syfy.
a do wiadomości moderatorów bo admini to wiedzą:

Jestem administratorem od spraw forumowych typu:
-posty
-warny
-bany
-nadawanie moderatorów i ich zdejmowanie
-pomocy userom
-itp itd

a nie od spraw reklamowych, zarządzających, serwerowych, promocyjnych itp itd bo od tego jest simon, slimak widzę po trosze tez ale slimak się zajmuje sklepem wiec chyba wszystko jest jasne czy nie ?


edit: @slimak: popraw link albo daj nowy bo ten do probki sprawozdania z imprezy nie bangla :wink:

Słuchajcie… Co robimy jak ktoś pisze nam pierdoły na PW, przy tym nie szczędząc obraźliwych słów?? Oczywiście prócz stosownej odpowiedzi…

Można jakoś “nagrodzić” taką osobę, jak już przegnie??

no pewnie :wink:
jak ostro to ban jak średnio to warny 3 jak lekko to jeden :wink:
za obrażanie moderatora :wink:

Mnie patrico obrażał, powiedział żebym poszedł się leczyć :smiley: uraził mnie tym ale chooi z nim;p

Czemu ostatnio nikt nic tu nie pisze?? :stuck_out_tongue:

Wszyscy sobie już cudownie radzą :smiley: Jacob555

bueheheh;p
no trochę ruch na forum mniejszy… ja się do nauki przyłożyłem trochę więc mniej na forum siędze;p

Mam dwie propozycje dla całego grona i jedną dla Kruczka do rozpatrzenia:

I: Proponuję jak mamy zgłoszenie i ktoś się tym zajmie, żeby pamiętać o odhaczeniu zgłoszenia, bo potem każdemu pokazuje się zgłoszenie np. do tematu, który już dawno jest w śmiećtniku.

II: Kruczek, mogę zaproponować kandydaturę Wrony na modaż Chłopak na serio wie o czym mówi, chce mu się szukać dubli (a może doskonale pamięta, czy coś było), z niczym nie wyskoczył, jak np. Jasiu, ma wyczucie kiedy ktoś przegina, widać, że czyta forum i wie, czym to się je - porządny user, można by go uhonorować…
Swoją drogą jest już dość modów, więc pytam się grzecznie jak uważasz, czy coś takiego wchodzi w grę…

Pzdr