forum

Jacob forum modów się wymknęło z pod kontroli i zwykli userzy mieli do niego dostęp. Co się przejmujesz ze nie przestrzegają regulminu chociasz mamy za co warny dawac :stuck_out_tongue:


OOO takkkkk… Ale mamy przynajmniej ku temu podstawy :smiley:

walic warny bez zsatanowienia w koncu się naucza :stuck_out_tongue:

siwy fajny avek :smiley:

sorry chłopaki ale przypadkiem wyjebalem wszystkei tematy z forum moderatorow oprocz tego ^^
ale w sumie i tak w nich nie bylo nic ciekawego wiec wiekszej straty nie ma :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Co za idiot :x Skad wiesz co w nich było jak pousuwałeś ? :smiley:
Ty spamerze ! 2 posty pod rząd !

wiem bo chyba je wszystkie kiedys tam czytalem nie ? :stuck_out_tongue:
a dwa posty pod rzad zeby się odswiezylo i wyslalo nowe powiadomienia na maila :stuck_out_tongue:

Eaaa gdzie tam :stuck_out_tongue:

nie znasz się to nie marudz :smiley:

Wlasnie się patrze, wczoraj mialem coś ponad 1000 postów a dzisiaj 899;p ale tyle to ja w forum mod. nie napisałem;d

bo zrobilem ze koszu posty się usuwaja po tygodniu i starsze niz tydzien się usunely :stuck_out_tongue:

No mi też dużo postów ubyło :stuck_out_tongue:

o jaa teraz się skapnąłęm ile mi postów ubyło xD
ponad połowa hahaha :smiley: bo moje posty to były głównie na forum moderatorów i posty o tym że zamykam topic xD

KruczeK jak to się mówi, no to skucha xD

A ja mam małe pytanie, co to za samowolki typu radio jednoslad.pl? Mam pytanie, kto wyraził na to zgodę, bo chyba mało kto wie, kto do spraw organizacyjnych ma tu głos ( to nie jestem ja)

a tu mała próbka, tego jak będziemy relacjonować imprezy moto :)[center:2b56a83660][/center:2b56a83660]

Ja mówiłem żeby na opinie sił wyższych czekać … :slight_smile:

Haha ciekawe co Kruczek powie na to radio xD

nie chodzi tu o Kruczka, tylko o guru tego portalu. Simona.

Simon chyba nie miał nic wspólnego z tym radiem

No nie miał a moim zdaniem powinien. Chociaż sprzeciwu raczej nie zgłosi ponieważ to w pewnym sensię promuje nasz portal :slight_smile:

no to jestem ciekaw, jak jakaś lipa wyjdzie z tą muzą, kto po dupie dostanie??

Gdy Patryco się rozkręci to może i będzie to dobra reklama.