forum

Nom :wink:
Mhm, pozdro

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Zakichany spamer -.-
;p

Jeju, jak dzieci, jak dzieci … :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

Jeju, jak dzieci, jak dzieci ... :P



Tu mamy przykład ;]

@up
Tu też


@excent
Tu też

ej a jak zwykły user zgłasza post moderatora to co robić?;p
bo chyba jasiu226 zgłosił na rudego

Olej to :stuck_out_tongue: xD

Banana jasiowi ^^

Jak na Rudego to go banuj - perm ban :stuck_out_tongue: :mrgreen: :mrgreen:

brzydalki od wroklogu i maszyn uzytkownikow znowu znalazlem tematy których powinno tam nie byc :smiley: i to az 3 :PP

jasiu się mnie ciągle czepia -.-

KruczeK napisał:

brzydalki od wroklogu i maszyn uzytkownikow znowu znalazlem tematy których powinno tam nie byc :D i to az 3 :PP

Jakie ? O czym ??

Wino napisał:

KruczeK napisał:

brzydalki od wroklogu i maszyn uzytkownikow znowu znalazlem tematy których powinno tam nie byc :D i to az 3 :PP

Jakie ? O czym ??



a maszynach uzytkownikow znalazlem dwa tematy w ktorcyh nie byly poakceptowane posty, potem znalazlem jeden temat o nazwie : do zamkniecia i byl zamkniety tylko po huj on tam. wiec polecial do kosza. i jeszcze jakis byl o pytaniu jak stuningowac keewaya :P

powiedz mi KruczeK czemu jak dajesz warna że zły dział to czemu do kosza a nie do dobrego działu ? mniejszy spam będzie :expressionless: i mniej tematów w koszu …

zeby sami się nauczyli dawac tematy do dobrych dzialow. a w koszu i tak same tematy się usuwaja.

KruczeK, czemu zamknąłeś temat o mojej maladze?

przecież i tak już jej nie masz i spamm tam się zaczynał robić.

KruczeK przydał by się jakiś regulamin ogólny forum bo już zaczynają pyskować ze ubogi regulamin jest na forum. :lol:

Taa… a oni i tak nie czytają regulaminu, a już na pewno nie znają go na pamięć.
Wymyślają;p

Prawie dwa dni nie mogłem wejść na forum… Patrzę, a tu Jasiu zgłasza posta z forum modów:

Przez moment prawie dostałem zawału, że jasiu został modem!! Ale na szczęście szybko sprawdźiłem i się uspokoiłem… :mrgreen: Szybko się zorientowałem o błędzie jakimś… Chwilę mnie niema i już takie cuda :smiley:



Ps. Na Serwisię zrobiliśmy regulamin porządny, a i tak prawie nikt tego nie przeczytał, bo codziennie znajduję tematy “hejka, mam problem” :evil: