forum

Omg, a ja jeszcze żadnego warna nie dałem <placze> :frowning: :wink:

Wino nie martw się;]
Ostatnio ogólnie jakoś forum przycichło, tzn ludzie tylko aktywni w shoutboxie i nonsensie…
Więc komu warny dawać?
Ale widzę że się wzięliście do roboty bo mi ze 150 postów usuneliście;p

A mi ? jesczze niedawno miałem 940 … :slight_smile:

No co jest do ch**a … ktoś ciągle usuwa moje posty że niby nie wnoszą nic do tematu a są najnormalniejsze w świecie … JA PIER****

Ja myślałem że to Ty Rudy je usuwasz;p

PodLy, 1040
Pozer :mrgreen:

Taaa ja -.- Mi przyszło na maila 5 wiadomości że ktoś usunął moje posty :expressionless:

A mi nic nie przyszło o usuniętych postach a zginęlo ich ponad 100 :roll:

No bo jeśli jest usuwany cały temat to nic nie przychodzi ale jeśli pojedyńczy post to tak …

ja dziś chyba z Twojego tematu w serwisie usuwałem Rudy, może coś Twojego też było… 10 chyba w sumie usunąłem… Musiały jednak nie być “najnormalniejsze” skoro wywaliłem… Na serio nie patrzałem kogo usuwam, ale jak temat jest już podklejony to sry, ale musi być jednak czysty, a nie samo nabijanie…

No tak stamtąd … Ja poprostu odpowiadałem na poprzednie posty - wyjaśnienia, sprostowania itd. ! A ty je po prostu usuwasz -.-

To jak ktoś pisał OT i mu wywaliłem, to odpowiedzi na to też przecież muszę wywalić… Warna za to nie dostałeś, to nie rozumiem pretensji… Nie wmawiaj sobie, że się wszyscy na Ciebie uwzięli, bo nawet nie patrzyłem czyje posty wywalam (obiektywny jestem, że aż boli :P)… Jacob555

HEHE. ÆŻÊŚÆ :smiley:


To jest wzorowy spam!! jacob555 :lol:


RudY



buehehehe Rudy dobre :smiley: :smiley: :smiley:

Ustawie sobie to w podpisię :smiley: xD

KruczeK napisał:

Rudy dobre :D


Wiadomo - bo moje :]

SiWy napisał:

Ustawie sobie to w podpisię :D xD


Chciałem ale mam inny koncept ;)

jacob jak dajesz warna za zly dzial to przenos temat albo do kosza albo do dobrego dzialu a nie dasz warna i takie huj jak botorego komin

Spoko KruczeK, ale gdzie nie przeniosłem?? Nie mogę znaleźć swego błędu… :frowning: i nie mam jak poprawić…

Chodzi chyba o temat w tunie optycznym, z tą katodą, jak dla mnie to ten temat może być tak samo w tuningu optycznym jak i w serwisie, ale jak już dałeś warna to przenieś;p

Hailo koledzy moderatorzy i kolego adminie :lol:

chodziło o temat w ogolnych który teraz jest w koszu. a twojego warna usunalem i dalem od siebie warna ;]