forum

W ogóle, jak przedobrzy z “pluciem się”, to daj mu bana i hugo. Co se będzie pozwalał. Niech wie, że niema dyskusji!

Na gg do mnie wali …

Poza tym już wytłumaczyłem Winowi że jest to w Mini Regulaminie shoutboxa by KruK :stuck_out_tongue:

zablokuj go na gg i ban za obrazę majestatu moda i do widzenia :smiley:

Ostatnio ktoś zrobił ten nowy dział ogólne a nawet dwa no ale chyba ten drugi to jest przez pomyłkę :stuck_out_tongue: No i nie wiem, przenosimy tematy z tych starych działów do tego nowego czy nie??

na razie nie … bo wszystko jest jakieś takie dziwne :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kto akceptuje ogłoszenia w dziale sprzedam bez cen i bez zdjęć???!!! Przyznać się i do tego napisalem posta zeby kolo dodał zdjęcia no i oczywiście ktoś go usunoł.

ja

ale ty to tez akceptowalesą? bo gdzieś tu pisales ze mamy nie akcpetowac takich ogloszen

siwy przeczytaj jeszcze raz to co pisalme na temat ogloszen :stuck_out_tongue:
ale nie wiem jak mi się chce to akceptuje jak nie to nie roznie to ze mna jest

Chłopaki, ja mam w przyszłym tygodniu testy, w srode czwartek i piątek (testy gimnazjalne) więc z powodów czasowych muszę trochę zaniedbać forum… nauka nauka nauka. I proszę modów o jako takie utrzymanie porządku w działach tuning optyczny i mechaniczny. z góry dziękuję;)

:*

a właśnie, śniłeś mi się Kruczek :smiley:
Tzn. dzwoniłeś do mnie zebym jakiś artykuł na jednoślada napisał. hehhe :stuck_out_tongue:

Ja tam nie wnikam… Jeden drugiemu się śni, drugi pierwszemu całusy wysyła… :oops:

Do tej pory śniłem się tylko mojej dziewczynie xD
Dobrze, że ja bardzo rzadko miećwam sny przynajmniej spokojnie śpię :stuck_out_tongue:

Dlatego, iż, gdyż, ponieważ ja tez mam egzaminy, z wiadomych powodów tez ostatnio jestem zmuszony zaniedbywać nasze a jakże wspaniałe forum. Proszę was o wyrozumiałość a także proszę o pilnowaniu tuningu mechanicznego serwisu bo nie daje rady. Dziękuję :*
































xDDD

xDDDDDDD

Kto się zajmuje to czy tamto ?
straszny rozpizdziaj tam jest…

Hokster i Wino

Co ? ja mam workolog i maszyny użytkowników


No fakt, sorry ja mam . Ale Hokster się nie pojawia na dodatek na gg nie wiem czemu mnie zablokował. Ale Wezmę się za to

Jeszcze jak mogę coś powiedzieć, to w tunie mech, jest też trochę bajzel ze starymi tematami.

Jak coś szukam w “szukaj”, to mi wyskakuje masa tematów tylu “problem”, albo “żarówka”. Też już by trzeba to powywalać…
wczoraj wywaliłem znowu kilkanaście topiców z serwisu, co ponad 2 tygodnie bez odpowiedzi stały…