forum

Ja tam zrobię taki porządek jak w innych działąch ale nie mogę coś się zebrać do tego :stuck_out_tongue:

W serwisie jak będę miał więcej wolnego czasu by się przydało przejrzeć pod kątem dubli… Ale przynajmniej nie ma “pomóżcie!!” i tych bez odpowiedzi :smiley:

porządek musi być :smiley:

No w tunie mech stare tematy zaniedbane, ostatnio tzn z tydzień temu pierwsze dwie strony zdołałem “oczyścić” teraz testy mam więc nie dam rady ale już pod koniec przyszłego tygodnia się wezme;)

Sorry, że ostatnio byłem mało aktywny, ale już wracam od jutra na stałe :mrgreen:

Kruczek, nie uważasz, że warn z tekstem “doceń moja laske” jest nieco hardcore?? :->
Oni jeszcze nie są wszyscy pełnoletni :smiley:
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ee tam :smiley: :lol:

Kto w giełdzie akceptuje ogłoszenia kolesi takich jak dawid_dawid??

0 postów - przyszedł tylko, żeby reklamę sobie zrobić!!
no chyba należy takie odrzucać, no nie??
Wywaliłem mu, a co :smiley:

Ja niyt

Ja też nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

O Marchles jakoś się nie dziwię, że ty tego nie zrobiłeś - bo niby jak - ciebie tu nie ma nigdy :expressionless:

ja tam gieldy nawet nie ruszam

Wino napisał:

ja tam gieldy nawet nie ruszam




to zacznij :PP

spoko spoko :stuck_out_tongue:
Hej. ludziska. Ja w czwartek na wakacje wylatuje … pewno na foerum nie będe miał jak wbijać

to udanych wakacji;d

Joł. Wróciłem. Byłem w Tunezji. ale ujebanie było … w cieniu powyzej 40 normalnie. Bylem tydzien a tylko trzy dni mi się podobały.
1. Jazda jeepami po saharze
2. Jazda wielbłądem ^^
3. Jazda quaDAMI :smiley:
Do quadów mam zastrzezenie bo to byly tylko 150ccm :frowning: wogule jak dla mnie brak mocy :frowning:

a wielbłądy jaki v-max? :smiley: :smiley: :smiley:

pewnie wiekszy od gilery xD

niejaki mr.Jeremy dostał ode mnie warna za pisanie głupot i zaczął mnie obrażać na PW i jeździć po rodzinie więc dałem mu 6 warnów :->

wogule jazda na wielbladzie jest jak stunt. Jak wstaje trzeba się trzymac zeby na plecy nie poleciec bo się nieźle przechyla do tylu a jak siada to siada najpierw przednimi nogami i lecisz na morde ^^

A circle robić?