forum

endosy pewnie też napierdziela ;D

A na wydmach skacze ? :smiley:

Wino napisał:

wogule jazda na wielbladzie jest jak stunt. Jak wstaje trzeba się trzymac zeby na plecy nie poleciec bo się nieźle przechyla do tylu a jak siada to siada najpierw przednimi nogami i lecisz na morde ^^


hahahah, jaki ty śmiećszny ;d

excent napisał:

Wino napisał:

wogule jazda na wielbladzie jest jak stunt. Jak wstaje trzeba się trzymac zeby na plecy nie poleciec bo się nieźle przechyla do tylu a jak siada to siada najpierw przednimi nogami i lecisz na morde ^^


hahahah, jaki ty śmiećszny ;d

A Ty szybki :P xD

excent lol

Tak se myślę, że w regulaminie od giełdy jest bubel… Bo jak mam tam link do allegro i jasny opis w tytule tematu, to po co kopiować tam opis przedmiotu z allegro? Może starczy sama cena Tak jak w moim przypadku - wiem, że będę dbać, żeby link był aktualny, to po co mam dublować opisą Umieściłem tylko cenę, aby wstępnie każdy mógł się zorientować, czy w ogóle klikać. A jeśli już ma być opis, to prędzej przydało by się zdjęcie w poście, niż opis. Czyż nie?

pisz chociaż co sprzedajesz , w jakiej cenie , i kontakt do ciebie , dokładnego opisu być , nie musi , ale podaj jakiś numer komy gg czy cos takiego :slight_smile: i jakiś mały opis , do czego to jaki stan itp , nie musisz opisywac dokładnie kiedy kupiłes , itp , wiesz o co chodzi :slight_smile:

No wiem, ale tak jak pisałem post wyżej - wszystko jest w linku.

A kontakt to wiadomo - PW

jacob555 napisał:

A kontakt to wiadomo - PW


Nie każdy jest taki inteligentny ;)

Jacob to że ty odnawiasz linki to nei znaczy że wszyscy też tak robią , jest regulamin i każdego dotyczy tak samo

włąsnie, a jak nie to naśle norvida i on Cie nauczy :stuck_out_tongue: <sexanalny> :573:

to jacob popraw regulamin :wink: a jak nie dasz rady to wyslij tresc poprawki do mnie na pw i ja poprawie.

W sumie Wrona ma rację - są ciule, że zrobią ogłoszenie i link pada i w dupie to mają…

Pomyślę jak by zmodyfikować ten regulamin, ale nic na szybko, żeby z głową to było…

no problemo seniorita :d

Nie bede nowego tematu zakładał to napisze tutaj. Kilka osob mi juz pisalo na gg ze im jednoslad.pl nie chodzi a wszystkie inne strony tak. Moj kolega tez ma taki problem i to na roznych przegladarkach. Co to moze byc? :roll:

Na stronie jakby się coś działo … wygląda mi to na likwidowanie :stuck_out_tongue:
Ja niekiedy jak chcę wejść na forum to mam błąd ale dam odśwież i wejdzie :stuck_out_tongue:

prascujemy nad strona wiec moga byc czasowe problemy z dostepem.

Tak się zastanawiam i sobie mysle zeby w dziale worklog zlaczyc wszystkie dzialy i nie dzielic na marki bo się metlik robi. A postow nie jest duzo. Co sadzicie?? Moze to jednak polaczyc??

Teraz druga sprawa. Dzial quady wywalic proszę. Nie będziemy tego mieli bo właśnie jestesmy w trakcie tworzenia nowego portalu o atv.

Kolejna sprawa to w podpisię samochod wywalilem. To jest forum jednosladowe Panowie i chuj mnie obchodza czyjes samochody. To tyle. Czekam na wassze sugestie.

No i dobrze jebać samochody na naszym forum :smiley:

Ja jestem za zeby złączyć worklog i maszyny użytkowników.

A no i jak juz jestesmy na temacie zmian to porponuje przeniesc wszystkie tematy z działów Ogólne z kategori Skuterów i Motocykli do tego nowego ogólnego zeby było to razem i wywalic tamte dwa działy.

No ja też jestem za złączeniem tego ;p
a co do puszek, to może od razu te tematy z samochodami użytkowników do kosza powsadzać? do nie czteroslad.pl w końcu xd
I te quady też wywalić, nikt tu quada nie ma nawet ;p

A w dziale motocykle i maxiskutery zmieńiłbym nazwe tego “motocykle” Za dużo to on nie mówi co w tym dziale się znajduje, może lepsze by było np. “Dyskusje na temat motocykli” lub “Pomoc w zakresię motocykli” czy coś takiego, tam są przyklejone jakby testy/opisy paru motocykli a zwykłę to różnego rodzaju dyskusje, chodzi o to aby nazwa działu więcej mówiła o tym co tam się dzieje ;p

Może by jeszcze zrobić takie coś jak na niektórzych forach mają np. Nonsens i niżej mniejszą czcionką taki skrócony opis “Rozmowy na tematy nie związane z jednośladami”, Tuning opyczny i niżej “Pytania, problemy i pomoc przy tuningowaniu optycznym skutera” coś takiego, czasem może to pomóc nowym umieścić temat w odpowiednim dziale, no i dla mnie jakoś tak fajniej też wygląda :smiley:
I ten dopisek "
Moderatorzy Jednoslad.pl TEAM, Moderatorzy " by można wywalić spod każdego działu, niepotrzebne w ogóle ;/