forum

Mafioz napisał:


I te quady też wywalić, nikt tu quada nie ma nawet ;p



O przepraszam :) Ja mam :) Ale do tego powstanie inny dzial....


Wiec Panowie. Prosze o zlaczenie dzialu worklog w jedna calosc tak zeby to mialo rece i nogi. Tu duze zadanie dla Kruczka.

No sorry :smiley:
Ty i Adverion jakiegoś też ma chińskiego, ale się nie chawali nim jakoś ;p
A w dziale quady wylądowały teraz auta xd

może zostawić temat z samochodami , ale nazwac go cos w stylu , wszystko co gorsze od dwóch kółek

wrona napisał:

może zostawić temat z samochodami , ale nazwac go cos w stylu , wszystko co gorsze od dwóch kółek



Mysle ze wywalmy.

Simon napisał:

Tu duze zadanie dla Kruczka.



Gotowe ;) :564:

Kruczek zauwazylem ze sa ludzie ktorzy maja moda a nie robia nic od dawna. Chyba reaper tak ma. Posprawdzaj i powylaczaj uprawnienia ludziom ktorzy nic nie robia.

moze byc tak ze komus zostala ranga a wcale modem nie jest, ciężko jest to wychwycic.

Postaraj się to wychwycic. :slight_smile: Kolejna sprawa regulaminy. Prosze o stworzenie tresciwych regulaminow na poszczegolne fora. Prosilbym o wzorowanie się na regulaminach innych forow. Maja to byc profi regulaminy. I chciałbym aby w dziale Sprzedaz bylo jasne napisane ze jest to dzial niekomercyjny. Wiec jeśli ktos chce robic cos komercyjnie nie moze tam napisac. Dzial ten do pisania jest rowniez dostepny od dzis dla nowicjuszy.

Ja i jacob zrobiliśmy już kiedyś regulaminy dla działów serwis: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4511
i tuning mechaniczny: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4581

Moim zdaniem przydał by się tez ogólny regulamin forum w osobnym dziale żeby każdy widział ido tego dodać te regulaminy poszczególnych działów, pisałem już o tym wcześniej :stuck_out_tongue:

Włąśnie teraz nei idzie znaleźć regulaminu forum, tylko przy rejestracji jest. Trzeba by gdzieś odnośnik do niego dać

Simon napisał:

Dzial ten do pisania jest rowniez dostepny od dzis dla nowicjuszy.


Nie wiem po kiego wafla ...

Simon napisał:

P Dzial ten do pisania jest również dostępny od dzis dla nowicjuszy.



i w takich sytuacjach jest potrzebna powitalnia , zablokowaliśmy ogłoszenia dla nowicjuszy , gdyż niektórzy rejestrują się tylko po to aby napisać se ogłoszenie, a to niemiłosiernie wkurwia .. ale nie przewidzieliśmy innej opcji , zdarzali się tacy delikwenci co robili spam w innych działach , dlatego koniecznie musi być powitalnia

W takim razie skoro ogol chce to proszę o stworzenie powitalni. Ale nie zabraniajcie pisac nowicjuszom w razie czego upomnienia i potem ban. Wiem to jest upierdliwe ale na razie to NAM zalezy zeby do nas wchodzili na forum. Prosze tez o dokladne sprawdzenie wszystkich tematow i zrobienie intensywnego porzadku.

Rozwazam zmiane (uproszczenie) dzialow na forum. Ktos ma jakis pomysl odnosnie ukladu forum ??

Ja już pisałem żeby do tego nowego działu Ogólne dać wszystkie tematy z działów Ogólnych ze skuterów i motocykli i skasować te stare działy. Bo po co 3 działy Ogólne jak możne być jeden :wink:

No bo te całe ogólne co jest teraz to zaczęty i nie skończony pomysł !!!
Ile razy mam powtarzać ! ;asd

Proponuję zrobić dział Ogólne i w nim zamieścić:
-z poszczególnych działów wywalić poddział Ogólne i zamieścić go w tym dziale …
-przenieść do niego Stunt
-przenieść do niego Śmiećtnik
-stworzyć To czy tamto/Co sądzicie o ( na tematy o kaskach czy ubiorach :stuck_out_tongue: )

Reszta działów jest w miarę dobrze poukładana i stworzona :wink:

RudY napisał:

-przenieść do niego Stunt
-przenieść do niego Śmiećtnik



Nieee, po co to przenosic do ogólnego?

No po to, żeby kur*a chcąc poczytać coś o stuncie MUSZÊ przechodzić przez Skutery i motorowery …
Po prostu widać z kilometra że ten portal jest nastawiony na skutery o :stuck_out_tongue:

Aha tobie chodzi o Kategorie forum ? I do tego dać dział ogólne, stunt i smiećtnik?

Eaa nie wiem pogubiłem się już z tym

grafika jest juz nowa prawie zrobiona. Teraz ostatnie szlify i zaczynamy tresci uzupelniac.