Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

Pamiętaj, żeby przed nakładaniem żywicy z matą na karton nakleić na niego taśmę!!! Dokładnie! Wtedy żywica się nie przyklei do kartonu i będziesz mógł łatwo wywalić karton :]

Jasiu226, Dzięki za rade, na pewno się przyda masz piwko ;D

No no, tun pełną parą, nawet karton tjuningowy firmy Laser :lol:

No niestety stało się coś strasznego ;(
Jako że mieszkam w bloku i skuter trzymałem w takim pomieszczeniu i ostatnio wszedł tam ktoś z administracji i zobaczył skuter no i niestety dziś przyszedł do mnie i do jutra muszę stamtąd wyjąć skuter bo nie wolno tam trzymać pojazdów benzynowych bo to niebezpieczne itd no i po prostu nie wolno :cry:
I tym samym prace nad nadkolem zostają wstrzymane bo na mrozie -10stopni nie za bardzo się da pracować a biedny skuter do końca zimy będzie marzną na zewnątrz. :cry:
Także z nadkola nici, i nic przez tą zimę raczej już nie zrobię ;/

Mafioz, zaj** skur***** olej ich :smiley: spusc bene i powiedz ze jest elektryczny :lol:
:lol: :lol:

[ Dodano: 2009-01-07, 15:55 ]
musisz nadkole zrobić wytnij forme i nadkole wes do pokoju i mozesz wyszpachlowac itp :slight_smile:

nie no nadkole zrobię, postaram się kiedyś tą formę dopasować no i najgorsze będzie za mną bo do szpachlowania to miejsce mam z tym nie będzie problemu.

Także jak się prace coś posuną, zacznę szpachlować czy coś to dam znać oczywiście. Na razie to aż mi się smutno robi jak ten skuter tak stoi na takim mrozie ;(

PS nawet jakby to deskorolka była czy coś to by się czepiali bo tam w tym pomieszczeniu jest jakiś licznik wody czy coś i żaden mieszkaniec nie powinien mieć nawet tam wstępu i nikt praktycznie nie ma klucza i trzymałem tam skuter w ogóle bez pozwolenia administracji bo ochroniarz dał mi klucz i powiedział że mogę sobie tam trzymać skuter i że nie ma problemu, zresztą trzymałem go tam już prawie rok i dopiero teraz zaczęli się czepiać :-/

powiedz ze ochroniasz kazal :slight_smile: i ze mogo ci naskoczyc :smiley:

ReKoRd, mówiłem to mi z tekstem “Ochroniarz nie miał prawa, on ma tylko siędzieć w tej swojej budce i pilnować” xD
Skuter już i tak stoi na parkingu, i nic więcej się nie da zrobić. Mam nadzieje że zima się szybko skończy ;p

ty trzymasz skuter na śniegu teraz? :-/

współczuję Ci… jeszcze ten padający śnieg…
mam nadzieję że parking strzeżony żeby ci nie majstrował przy sqcie ktoś

No tak, niestety na śniegu :-/
Nie mam wyjścia innego bo wiadomo jak to w blokach jest.
Parking strzeżony, skuter stoi na parkingu przed blokiem, z okna go widać i ochroniarz przed wjazdem siedzi w budce :smiley:

Ale ten śnieg :confused: Byle tylko nie pordzewiało coś :expressionless:

no, może się sqt zniszczyć

Nie odzywałem się bo nie było o czym pisać, skuter na polu stał 3 dni po czym został przewieziony do garażu na wsi, także te wielkie śniegi go ominęły, lecz niestety teraz jest ponad 30km ode mnie i nic nie mogę przy nim robić :-/
No to tyle, teraz główna atrakcja czyli paczuszka z mielocha:
http://img8.imageshack.us/img8/9585/zamowieniezc5.jpg
Z niecierpliwością czekam aż śnieg stopnieje i zakładam, paczka dziś wysłana już kurierem do mnie idzie.
A ja już bez skutera wytrzymać nie mogę w tym domu ;p:
http://img504.imageshack.us/img504/4347/image035dw3.jpg
Tak obecnie wygląda skuter, z przodu nie ma żadnych zmian, a fotka to jeszcze w czasie tych 1 śniegów na wsi.

Jestem tylko ciekaw ile ten gaźnik mi da :smiley:

gaźnik to ci duzo da :slight_smile: jak siwy mowil ze gosciowi matrix dopiero full moc poczul na gaźniku 19 mm :slight_smile: to tobie tez powinien kolo 100 realnej predkosci bujac :smiley:

I oto paczka dotarła:
http://bikepics.com/pictures/1575998/

Reszta zdjęć tu:
http://bikepics.com/members/Mafioz/06focus50/default.asp?i=1253252&s=0

ładna paczusia, gażnik najładniejszy

NO ładna paczka a nie lepiej bylo gaźnik 19 dac??? A ssanie od Stage6??

To ssanie to Polini.
Zastanawiałem się nad 19, ale jednak droższy jest, no i spalanie większe by było, a mój keeway już i tak sobie lubi spalić a ma dopiero gaźnik 14mm, a do sporta 17.5 mm wystarczy w zupełności.

A planujesz nadkole wsadzić do niego bo tak łyso bez niego mało który focus nie ma nadkola :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Focus git z optyki dość blado :wink: