Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

Mafioz, nie widziałem, ale bez kufra jest ok

Z wyglądu bardzo seryjny xDD Taki tun a seria wario BK… odetnij błotnik kup lampe i nadkole i git majonez.

Red-raider napisał:

Z wyglądu bardzo seryjny xDD Taki tun a seria wario BK... odetnij błotnik kup lampe i nadkole i git majonez.



Przeciesz ma multivara zalozonego :roll:

zdejmij bloknik z tylu ;]

Nitro Naked,
Nie zdejmę bo nie będe miał gdzie dać kierunkowskazów, mogę jedynie go przyciąć co planuje zrobić.

I jest mała zmiana planów a mianowicie:
Na nowy sezon planuje kupić gaźnik TecRacing 17.5mm + ssanie ręczne z linką POLINI
wszystko wyregulować i tym samym zakończyć tuning mechaniczny, i zająć się drobną optyką, ale optyka to dopiero na nowy sezon, na razie muszę skombinować pieniądze na ten gaźnik + ssanie, nowe łożysko w przekładni i jego wymiana no i regulacja tego, niedługo może kupie rolki 5.7 albo 6.2 gram.

kierunki wkręć w plastiki a żeby zbytnio nie wystawały i ewentualnie możesz dać je pod lekkim kontem

Bardzo ładnie ci to wszystko wyszło ja na dniach też coś wżóce kończe mojego tgb oriona

mzoez kupić lampe diodowo z kierunkami tak jak ja zrobilem i do tego nadkole i gites

[ Dodano: 2008-11-04, 18:10 ]
ladny tuning pzdr ja tez na wiosne zamierzam cos z cylkiem zrobić

mafioz na pewno jak zrobi tuning to bez wioski bo robi go z glowa :wink:
keeway fajny , ja focusiki lubie hehe a na ten tuning to powinno isc lepiej ale będzie dobrze
jak kupisz wiekszy gaźnik :stuck_out_tongue:

No, gaźnik kupuje jak tylko będzie kasa, tu nie ma co myśleć nawet.
Nawet nie przypuszczałem ze gaźnik aż tak poprawia osiągi, ale jak zobaczyłem na własne oczy jak wsadziłeś 17.5mm do swojej yamahy to mnie zagięło :smiley:
Dlatego, w planach mam jeszcze:
-Gaźnik 17.5mm Dell’orto + ssanie ręczne z linką polini
-Odblokowany moduł CDI
a w optykę się pobawię jak zrobię z silnikiem żeby jeździł jak na taki tuning przystało.
Z optyki to na pewno kiedyś będą:
-Manetki BGM Flame
-Lusterka F1
-Folia carbon termoplastyczna, już mam koncepcje nawet co gdzie i jak
może będzie jeszcze:
-Nadkole
-lampa lexus Style z kierunkowskazami.

Ps z optyki ostatnio zamontowałem też chwytak powietrza

nieźle plany jak będziesz mial gaźnik i modul to powiesz mi jak z osiagami

Dziś zamontowałem rejestrację na przekładni i mam zamiar odkręcić błotnik bo uznałem że w deszcz i tak zbytnio nie użytkuje skutera więc bez błotnika się obejdzie.
Mam zamiar go jutro odkręcić, tak żeby potem można go było przykręcić jakby coś.

Tylko teraz nie mam pojęcia gdzie umiejscowić migacze? Macie jakieś pomysły?
W plastiku niestety zostaną potem dziury, a możliwe że będę wsadzał jakąś lampę z kierunkami i te dziury potem będą szpeciły :frowning:

może najpierw kup tą lampę z kierunkami i wtedy zdejmuj błotnik :slight_smile:

Jakby była kasa to bym kupił, na razie potrzebuje $$ na gaźnik i moduł, dopiero potem pod warunkiem że nie będzie trzeba sprzęgła wymienić, to dopiero wtedy zajmę się optyką.
Jak do tej pory całą kasę ładowałem w mechanikę więc chce skończyć to co zacząłem i dopiero potem optyka :wink:

i tak teraz nie będziesz jeździł, więc kończ co zacząłeś. dopiero co się zima zaczęła, do sezonu jeszcze kupa czasu, a kasa jakaś się znajdzie :wink:

Strasznie mi się nudzi po szkole więc z nudów próbuje zrobić sobie sam nadkole, zobaczymy co z tego wyjdzie, nie śpieszy mi się na razie, chce wszystko zrobić żeby idealnie pasowało itd więc robię to strasznie powoli xD
Oto fotki już z blachą na przekładni, bez kierunków i tylnego błotnika lecz z formą nadkola skończoną w mniej więcej 50%
Sorki za brud na skuterze i za trochę marną jakość fot





Co do formy, tam na dole koło silnika jest już praktycznie dopasowana, dopasować formę muszę jeszcze tylko koło lampy tylnej co zresztą widać na zdjęciach że odstaje z każdej strony. Myślę że jeśli jutro nad tym popracuję to formę powinienem skończyć.

fajne nadkole widac ,ze ladnie dopasowane i w ogóle … ;PPP

a tak na serio to nie wiem czy dobry pomysl z tym kartonem …

P.S co wszyscy się tak na te nadkola szarpneli …??

taka moda i tyle ostatnio kazdy che byc trendi :stuck_out_tongue:

mumin_, A z czego mam formę zrobić? xD
Jak skończę robić formę z kartonu to nałożę na niego, żywice, mate szklaną i szpachle i nie będzie widać kartonu a potem pomaluje na biało prawdopodobnie.

A wszyscy się szrapneli może dlatego że jest zima, czas customów itd a skuter z nadkolem wygląda bardziej sportowo :stuck_out_tongue:

Mafioz, :slight_smile: zwłaszcza keeway rob nadkole