Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

No własnie. Rozbieraj go, i na tokarkę kartery :smiley:

Edit:

Albo po prostu cyla na tokarkę :slight_smile:

no jak już pisałem wcześniej że głowicy nie da rady tak splanować więc cylinder poleci do zeszlifowania góry lekko, może napisze do Smugglera ale jak wróce do krk bo tu ani gg nie ma a net i tak chodzi jak mrówka w kale

a no może, nie chcialo mi się wszystkiego czytać xD

zadzwon do niego i się spytaj :smiley: po co ci gg :stuck_out_tongue:
Chyba ze ci tam tel tez zamula :smiley:

tel jest ok, ale nie mam do niego numeru też i nie będę kurde w weekend chłopa męczył bez przesady co nie?;p
już jestem w krk ale nie mam dziś czasu na gg jutro popr spr we wtorek kartkowka i poprawa innej, środa następna kartkówka, czwartek sprawdźian i wgl trza kuć ! xD

łeee… ty masz dobrze :smiley: też tak bym chciał a ja tu 2 spr z polaka w tym tyg. i 2 zad na niego :573: i kart z matmy :-/ ogólne to masz dobrze :sunglasses:

Trza było w gimnazjum zostać xD

a ja pierdole szkole nie chce mi się isc :smiley:
jak co mam nr :stuck_out_tongue:
Wal szkole rob kileja

Teraz muszę jak będę może na wsi wykręcić silnik, zawieść do mechnolca do krk (po wsi nie będę szukał i nie wiadomo jak zrobi a ten w krk już raz robił mi z wyrwaną szpilką) jak on zrobi to w następny weekend dopiero zawieść silnik na wieś i złożyć więc przez najbliższe tyg skuter jest uziemiony.
jak silnik będę miał w krk to zaniose do tokarza żeby zeszlifował cylinder, tokarz chyba to zrobi nie? czy do warsztatu gdzie robią szlify planowanie glowic itd zawieść?

Z tego wszystkiego z nadkolem dużo nie zrobiłem, wyszlifowałem go tylko tym klockiem jak radziliście i jest równo, tzn zrobiłem tylko jakoś ponad połowę, został tylko tył pod lampą i rogi wyrównać, potem już tylko drobiazgi i w sumie gotowe do małowania będzie ;p

Dlaczego nie masz skuta w krk?

Bo w krk mieszkam w bloku i garażu nie mam na niego więc na zime jedzie na wieś do domu i siedzi w garażu (obecnie pracuje z nim to w piwnicy bo cieplej ;p

Mafioz napisał:

Bo w krk mieszkam w bloku i garażu nie mam na niego


No to do pokoju ...
Jak można dziecko w innej miejscowości trzymać :{

Jak można dziecko w innej miejscowości trzymać :{


i kto to mówi...?
Moje dziecko przynajmniej jest w pewnych rękach i wiem że go nikt nie maca po wydechu cylindrze itd a Twoja DT siedzi u jakiegoś CrAzY mechanolca który ją maca codziennie wieczór i wgl nawet nie odwiedzasz jej ! jak TAK możesz robić? a mi wypomina :< chyba lepiej niż jakby stał pod kawałkiem dachu ale na świeżym zimnym powietrzu wśród śniegu ;p

Mafioz napisał:

Moje dziecko przynajmniej jest w pewnych rękach i wiem że go nikt nie maca po wydechu cylindrze itd a Twoja DT siedzi u jakiegoś CrAzY mechanolca który ją maca codziennie wieczór i wgl nawet nie odwiedzasz jej ! jak TAK możesz robić? a mi wypomina :< chyba lepiej niż jakby stał pod kawałkiem dachu ale na świeżym zimnym powietrzu wśród śniegu ;p


Moje dziecko jest w szpitalu więc się nie liczy :P

Chyba psychiatrycznym bo ten doktor pod opieke którego go oddałeś to świrus xD

BTW jak tak to mój skuter jest po prostu na zasłużonym urlopie i wyboczywa w ciepłych krajach !
Zaraz warny znowu dostaniemy za spam ze sobą :lol:

Masakra macie bardziej najebane we lbach niz ja xD

Dobra, pomierzyłem popatrzyłem i na razie stoczę 0.9mm cylindra, według moich obliczeń luz z podkładkładkami jest około 1.7-1.9mm. także na razie stoczę 0.9mm albo 1.1 (jeżeli będzie opcja żeby tokarz odrazy też dorobił podkładki pod cylinder tak ze 3 o grubości 0.1mm.
Silnik już mam muszę zawieść do mechanika, on nagwintuje karter, dorobi u tokarza szpilke i powiem od razu żeby też stoczył ten cylinder i te podkładki dorobił jak tokarz da rade.

Teraz prace nad nadkolem:



Jak widzicie prawie skończone szpachlowanie, zostało parę drobnych szczegółów i tam widać takie jedno zagłębienie, muszę dać tam trochę szpachli i wyrównać, potem przelecieć papierem z większą granulacją i chyba będzie gotowe do małowania ;p

No widzisz … a chciałeś je rozwalać :{

aa no bo wyglądało jak kupa xD
o patrz, tego zdjęcia nawet nie dawałem wcześniej bo wstyd xD

jakie krzywe
ale ten klocek i papier ścierny załatwiło sprawę

Wygląda jak hm … celulit :stuck_out_tongue:

Musze pomysł na mocowanie wymyślić xd teraz niby trzyma się samo ale jak się po dziurach pojedzie to ta część pod lampą będzie opadać i muszę tam mocowanie wymyślić, mam jeden pomysł ale to takie kombinowanie
a nie chce właśnie takiego żeby nadkole nachodziło za plastik i nawiercić dziury i złapać śrubą.

Mafioz mam prośbę, powiedz mi szczerze ile on Ci pali z tym 17,5mm? Bo stoję przed wyborem 17,5mm vs 19mm…