Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

jakby kapalo na postoju ? to na postoju dostaje się paliwo do skrzyni korbowejść ;o od kiedy ?

Danielson, napisałem z włączonym silnikiem :wink:

Sorki nie dostrzeglem. Zawsze zostaje mozliwosc walnietego gaźnika ? moze przez gaźnik bierze lewE??

a gdzie dokładniej by mógł? bo w sumie na starym gaźniku serii miałęm dysze 100 a jak założyłem ten 17.5 musiałem dać większą dyszę od tej co była w serii bo jechać nie chciał…
to co może być bo jak się wkurzę to wezmę na każde łączenie nawale sylikonu i zobaczę jak będzie chudził xD
bo stożek od spodu i gaźnik zawsze całe w oleju a na serii gaźniku również tak nie miałem…

Weź po kolei wymieniaj każdą część w skucie - w końcu dojdziesz do tego :stuck_out_tongue_winking_eye: Może to przez plastiki albo siedzenie ?

zmień czache i lampe tylnia to pewnie przez to

ha-ha-ha xd
już i tak wymienione prawie wszystko . xd

wsadz seryjny gaźnik i zobacz jak ci jeździć będzie :slight_smile: a u mnie w metrakicie bylo nieszczelnie ale nic nie kapalo i przez to jechac niechcial :slight_smile: u mnie tak bylo to moze u ciebie tez tak ;d

nie mam serii sprzedana a linka od gazu by i tak już nie pasowała xD
a co było nieszczelne? :stuck_out_tongue:

między blokiem silnika a cylindrem :slight_smile: kawałek starej uszczelki został a ty sprawdź czy wszystko dobrze dokrecone ;d

kurde bez jaj xd te uszczelki cylindra 2 razy zmieniałem raz na starym tłoku drugi raz nowe wsadziłem po szlifie jak był i bez zmian ;p
jeszcze najwyżej głowicę dokręcę kiedyś mimo wszystko bo po wymianie wału uszczelniaczy itd zapierdzielał ładnie więc dobrze uszczelniłem tam, ale z biegiem czasu coraz gorzej jeździł ;/

hehe ja mialem w speedzie glowice w airsalu dokrecona tak mocno ze palcami odkrecilem szpilki xD a i tak byl mocny a cyl caly ujebany nagarem bo pod glowica puszczal xD

no to tak laseczki:

z nudów wczoraj jak na wiosce byłem zacząłem jakąś forme nadkola robić, teraz już żywica + mata i szpachla to się zabiorę jak pojade na wieś następnym razem za to i może zrobie to nadkole w końcu xD
a druga sprawa macie filmosa:
http://www.youtube.com/watch?v=2loKzbUU4Do
coś z obrotów nie chce schodzić i nie jest jeszcze tak jak powinno, zresztą sami oceńcie
sprężynki na sprzęgle muszę naciągnąć bo już trochę zmiękły xD
poza tym to ciężko go bylo rozgrzać :stuck_out_tongue:

Właśnie nie wie u mnie też nie chce schodzić z obrotów , weź ogarnij ten żółty bo takie same wstawki średnio pasują , chyba że będzie małowanko po zrobieniu nadkola :smiley:

gdzie masz żółte wstawkiż oO jedyne co żółte w całym skuterze to amor, mocowanie wydechu i taka klapka gdzie dozownik oleju był (ona na czarno pójdzie na wiosne)
a to na zdjęciu wyżej co jest to taśma jeżeli o to Ci chodzi xD

PS. dysza 115 i iglica na środku śrubka od powietrza wykręcona o 1.5 obrotu stożek i świeca w miarę dobry kolor ma xd
aaa i małowany nie będzie, na wiosne chce go sprzedać, jedyne co to go ogarnę i odmaluje spodni plastik bo przygodę miałem i zryty jest xD

Mafioz napisał:

oO jedyne co żółte w całym skuterze to amor, mocowanie wydechu i taka klapka gdzie dozownik oleju był



Dla mnie to już są wstawki/elementy skutera pomalowane na żółto , nie o taśme mi nie chodziło hahaha

Nie reguluj go teraz bo i tak jak będzie ciepło będziesz musial regulować od nowa, teraz jest zimno i jest inne powietrze.

tak, wiem, regulowałem go jak było jeszcze ciepło ale było prawie to samo co teraz, też nie spadał z obrotów. ;p

To za duzo powietrza dostaje :lol:

Z obrotów schodzi ale trochę długo :smiley: Mi się wydaje, że masz taki sam problem jak kumple w roxie iglica pewnie opada powoli dlatego tak schodzi wolno z obrotów . zdejmij filtr i zobacz wtedy jak będzie opadać iglica .
Co do nadkola to dobre posunięcie :smiley: