Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

kolektor kup używany od jakiegoś markowego skuta z miną i będzie pasował na pewno a jakoś dużo lepsza mi się one pogięły jak wsadziłem czerwoną malossi sprężynę i kupiłem używane od joga:P

siwy_fact, i oprócz jakości wykonania to się czymś różnią? kątem wielkością czy cokolwiek? w osiągach była jakaś różnica ? i ile dałeś :smiley:

wiesz co nie miałem jak porównać bo seryjne były mocno pogięte ale wszystko bez problemu pasuje

[ Dodano: 09-10-2009, 16:57 ]
a dałem chyba 45zł+wysyłka na allegro

to ja miałem te talerze tak pogięte ale ja głupi byłem już wiem czemu mój keeway vmax nie miał na airsalu :smiley:

No Mafioz pewnie będziesz miał pogięte, ja też mam trochę.

no jak pasek ściągnę i zakręce tymi talerzami to tak jakby chodziły i miały bicie lekkie prawa/lewa xD
poszukam na allegro i zakupie chyba te talerze i już wszystko będzie w silniku zrobione na dobrym poziomie :X (prócz zapłonu i pierwotnych przełożeń)

I jak mafioz wyregulowales to ?? :]

nie mam kiedy, zimno na polu a przy regulacji jeździć trzeba xD
akurat w dzień jak chciałem zacząć to regulować bo miałem czas to rano wstaje a za oknem śnieg -.- skuter teraz stoi i nic się z nim nie dzieje, czekam na cieplejszy dzień.

Mafioz, daj se siana z tą regulacją. Teraz i tak sobie już nie pojeździsz, a po zimie znowu trza regulować :smiley:

po zimie to mam zamiar ostatni raz regulować ten skuter xD
a tak wgl to napęd w sumie jest już ok może minimalne poprawki będą po wyregulowaniu gaźnika :stuck_out_tongue: tak według mnie :stuck_out_tongue: muszę większą dysze do gaźnika 115 dać ;/

115 dysze do malossi sportaż? czemu az taka duzaż

Danielson napisał:

115 dysze do malossi sportaż? czemu az taka duzaż


bo teraz mam 110, iglice max w górze i śrubkę od powietrza niecałe 0.5 obrotu wykręconą i jako tako chodzi ale jak dam ciut więcej powietrza to zaczyna miećwać muły. na mniejszej dyszy się nie dało wyregulować w ogóle a świeca taka jasna trochę xD sam się dziwie... ja myślałem że 100 max 105 dysza będzie ok...

[ Dodano: 25-10-2009, 12:35 ]
PS tylko jednak dziwi mnie jedno bo wszystko wskazuje że dysza za mała a po odpaleniu skuter zasłone dymną robi xD

mi kymco też robi zasłone dymno jak go odpale :smiley: ale po 10 min jazdy mu to przechodzi :stuck_out_tongue:

A sprawdzałeś czy nie łapie gdzieś lewego powietrzaż?

no ale gdzieś tak się dzieje od jakiegoś czasu już no i w sumie to króciec uszczelniałem chyba ze 100 razy, a to sylikonem a to 2 uszczelki i nic, pod cylindrem zmieniałem uszczelki i też nic to co może być innego? na króciec gdzie gaźnik wchodzi kupiłem taką metalową opaskę na śrubkę i ścisnąłem na maxa no to co innego może być? uszczelniacze jakby poszły to by było chyba trochę mokro albo zaolejone w ich okolicach a jak patrzyłem od strony magneta to wszystko jest suche :stuck_out_tongue:

Poprostu Mafioz, ma inny skuter który potrzebuje duze dysze xD

Danielson, nawet mnie nie denerwuj xD

Sprawdzałeś od strony magneta, a może od strony waria puszczać
Chyba że twój sporcik lubi sobie zassać xd

hmm a moze karter masz dupniety ?? gdzieś na laczeniu czy cosą? :smiley:

Szympa, to też byłoby tam zaolejone pewnie wszystko a nie zaobserwowałem czegoś takiego, ale sprawdze jeszcze kiedyś ;p
Danielson, wtedy też by raczej wyciekało paliwko z olejem i w efekcie na postoju z włączonym silnikiem by kapało po ziemi a karter byłby w oleju a czegoś takiego również nie zaobserwowałem xD