Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

na pewno mam polini kevlar taki:
http://sklep.mieloch.pl/p...ff6df7e37c77d88
tylko ze sklepu z częściami do keewaya wyłącznie, internetowego. kolega ma z tego samego sklepu i mu dobrze jedzie na mniejszym tuningu a po zmianie paska na ten nie odczułem pogorszenia, przeciwnie xD mam na nim 4tyśkm zrobione dopiero i nie jest postrzępiony ani nic. jest ok.
postanowiłem kupić centralke hebo +90 i rolki testowe polini i będę miał rolki od 3.6g do 7g i co średnio 0.5g będą więc musi się dać tym wyregulować, a na takiej centralce będą musiały być ciężkie rolki czyli takie jak multivar lubi najbardziej :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 07-10-2009, 14:48 ]
http://bikepics.com/pictures/1798832/
i oto co dziś dostałem, rolki polinie testowe, centralka hebo +90 naklejka super extra i naklejka polini gratis xD
jutro to ide zamontować, tylko na tych rolkach nie ma podanej wagi bd musiał “na oko” która z grubszego metalu to cięższa :smiley:
życzcie powodzenia :stuck_out_tongue:

Reguluj reguluje jak nie wyregulujesz to wypier.dol w krzaki :stuck_out_tongue:

NIE ! Możesz mi go dać jak nie wyregulujesz … ale nie w krzaki :stuck_out_tongue:

Danielson napisał:

wypier.dol w krzaki :P


jak się wkurzę to tak zrobię xD

RudY napisał:

NIE ! Możesz mi go dać jak nie wyregulujesz ... ale nie w krzaki :P


nie dam bo Ci się mój nowy avek nie podoba :597: :597:

Na żartach się nie znasz ?! ZAJE***Y JEST ! :stuck_out_tongue:

RudY, nie znam się xD :lol:
no dobrze to jak się wkurzę to Ci dam ten skuter już no xDDDDD
JOKE ![scroll:1941e83713] :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: :500: [/scroll:1941e83713]

to mi daj ten skuter chetnie bym se pośmigał takim keewayem tylko ze ja bym dorzucil bmx i nadkole :smiley:

każdy chętny ale kupić to nie ma komu i nikt wtedy nie chce xDD

ja bym kupił ale nie mam tyle piniedzów :lol: xD tą sprężynę jak włożysz zawstydzisz samego turbodymomena bo on już nie będzie miał mocniejszej :lol:

no więc tak.
założyłęm tą centralke hebo +90 i rolki do tego te najcięższe z zestawy jakoś 6.1 czy jakoś tak to było no i tak:
-przyśpieszenie się poprawiło z deka ale nie są to wielkie zmiany
-v-max czuć poprawe przynajmniej jak jeszcze części nie są zgrzane jak huj.
no i teraz defekt który zauważyłem.
te talerze co są koło sprzęgła rozkręciłem tak że oba miałem osobno i tak mniej więcej w ich połowie jest taki fioletowy okrąg oO czyżby już były padnięte czy coś przebarwione jak nic ale nie miałęm aparatu i nie robiłem fot xd
no i jeszcze to że teraz mi się w przekładni gotuje, jaja można smażyć a po przejechaniu trochę na v-maxie to potem skuter ledwo jedzie bo się tam wszystko przegrzewa, muszę ponawiercać dziurki jakieś ;p

komentujcie, najbardziej mnie niepokoi to przegrzewanie się i te przebarwienia na talerzach.

na moje to pasek się slizga i przez to te przebarwienia

to chyba ślizgał bo na takiej centralce jak teraz już nie ma prawa… xD
ale tak czy inaczej są przebarwienia już i coś do wymiany to czy jaką
bo nie ukrywam że według mnie to jednak jeszcze nie jest wszystko co można z tego skutera wykrzesać xd

a pasek kevlar ;> może on tak miesza :smiley: albo sprężyna jest tak twarda że pasek mocno trze :smiley: i się robi piec z przekładni

wez zaloz jakis pasek wzmacniany bo jeśli masz kevlar to on pewnie psuje, potem wymien te talerze…

na mam kevlar ale powiem szczerze że dziś zauważyłem z boku na krańcu na długości z 1.5cm brakuje kawałka paska taki ubytek xD
ale że kevlar mi osiągi zmniejsza i dlatego tak przeklinam ten skuter czy że to on mi piecyk robić :smiley:

PS ile takie talerze mogą kosztować bo na sklepach są tylko ze sprzęgłem po 300zł a ja to bym już wolał założyć same talerze używane od jakiegoś roxa tylko czy to będzie pasować i czy pasek też będzie ok? i ile takie roxowe używki mogą kosztować?

Mafioz, na racing-planet patrzalesą? widzialem do speeda ponad 100 zl kosztówalo. A mozesz tez uzywki kupić :wink: tak pasek mzoe ci zmniejszac tez osiagi wez zwykły dayco/athena wzmocnione i ci starczy :slight_smile:

dayco za 60zł jest ok?
http://www.keeway-sklep.pl/product_info.php?products_id=246
i to na pewno coś da czy znów takie może tak może nie?

seryjne keewaya są dobre :slight_smile: ja śmigałem na 70 na nim i był git a dokładnie jest to bando pod nazwo stage6 :slight_smile:

athena albo dayco sa spoko sam mam athene :wink: powinien na pewno poprawic. kevlar ci nie popsul talerzy od waria/sprzeglaż

dobra kij, patrzyłem na allegro za tym bando i kosztuje tyle co to dayco a z tego sklepu zamówię jeszcze gwiazdkę przeciwtalerza i żarówke to tam zamówię to dayco.