Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

no więc tak, cylinder uznaje że dotarty jeździ słabo niestety i na razie trwa czyszczenie wydechu kretem z nagaru, jak na razie 3 razy już zalewałem wydech kretem i za każdym razem (zalewam, płukam zalewam płukam itd) wylatuje ciągle sam syf to trochę był zapchany xD

a z mielocha zamówiłem sprężynki dos przęgła stage6 czerwone, filtr paliwa, dysze i uszczelkę pod wydech, już mam i jutro może już będzie złożone wyczyszczone i przetestowane :smiley:

A co do szpachli jest specjalna do tworzyw elastycznych i nawet zdaje egzamin, robiłem taką zderzaki w samochodzie i jak się wyginał dosyć mocno to nie pękła, do dziś jest dobrze. Jak coś to jutro mogę ci fotkę wrzucić

No Mafioz byś dął jakieś zdjęcie tego syfu a ie tylko nam tu piszesz że syf.

http://bikepics.com/pictures/1795114/
http://bikepics.com/pictures/1795115/
dziś już woda brązowa, wczoraj była czarna ale widać jaki syf wylatuje, nagar w strzępach a wylałem z tłumika wtedy tylko troszkę wody żeby zdjęcie syfu zrobić ;p
wczora po 3 zalaniach wodą z kretem tak wyleciało, a po każdym wylaniu tego kreta z tłumika dokładnie płukałem 2 razy i też taki syf wylatywał więc wczoraj 9 razy taki syf już wyleciał tyle że z czarną wodą, dziś już woda brązowa, jednak nieźle był zasyfiony xD

Niezły pomysł z ta woda i kretem :stuck_out_tongue:
Bede to musiał u siebie zastosowac ;p

wszystko rozumiem, ale żeby w wannie?

w bloku mieszkam… nie miałem gdzie xdd
ważne że już skończona i teraz ide zmieniać sprężynki w sprzęgle na stage6 czerwone a potem skladam wydech, niech z grubsza obcieknie jeszcze żeby w śordku wody nie było

Myśle że dzisiaj odpalisz i powiesz jak teraz idzie ta maszyna

no odpale, sprzęgło już ma zmienione sprężynki, wydech poskładany do kupy, iść i zamontować tylko ;p
no to ide :smiley:

Ale podniecony w pozytywnym tego słoa znaczeniu jestes.

No dobr amiales w chuj czasu by to zlozyc:P Jak jezdzi teraz to padło?

Mafioz napisał:

ehh dobra... zbieram kase na szlifa i robie szlif (najpierw muszę zakład znaleść xD) i tłok meteora bo ten cylinder ledwo kompresje trzyma, obrotów wyregulować mu nie mogę a skuter jeździ tak jak daawno temu jak był jeszcze tylko sam cylinder ledwo co dotarty, jedynie przyśpieszenie gorsze miał wtedy.
mam dość i robie tego szlifa bo chce sobie poszaleć a tu lipa bo ledwo do 60 dojade i już się radość kończy bo nie ma siły tak żwawo przyśpieszać. przydały by się cięższe rolki ale jak je wsadzę do widać kompresja musi uciekać i cylinder nie ma siły i się robią muły. bo kiedyś już tak zaczęło byly rolki 5.7 zaczeło go zmulać i musiałem co chwila dawać lżejsze aż do 4g...

[ Dodano: 18-08-2009, 14:52 ]
najbardziej zależy mi żeby [you:9903f06aa0] się wypowiedział co o tym myśli i wgl powiedział czy uważa że się opłaca robić coustoma, małować itp bo coraz bardziej zaczynam wątpić w sens ładowania tej kasy w ten skuter, odkąd go mam to cała kasa leci w niego więc nie wiem czy czasem nie zrobię szlifa nie wyreguluje i koniec.




żle zadałes pytanie... czy oplaca się pakowa kase w ten silnik

to juz ci mowie ze nie lepiej kupić za 400 zl minarelli i zrobić nie mowie dla tego ze ja juz robie itd i się wymadrzam lrcz dla tego ze to prawda ja zabieralem się od wakacji za to i co i nic zloty tu jazda ale teraz skuter będzie stal

ppowiem ci zaluje ze nie zrobilem tego w czesniej

na silniku ninarelli nie beda ci potrzebne przelozenia

kolega ma silnik taki na sell jak jest ma jamaha JOG lc bemben z tylu kompletny z walem wzmanianym pompa bez cylka itd

ja bym w zmiane silnika zainwestował serrio

OO nie zaunwazylem tego. Szczerze customa nie opł:clubs:aca się robic :stuck_out_tongue:

Zmień silnik jak będziesz nim jezdzil jeszcze ze 2 lata jak nie to zostaw i tyle.

to zalezy czy chcesz go sprzedac ale za marne pieniadze pamietaj teraz ludzie kupuja Yamahy ale jak widza nazwe keeway to mowia chinol bo kojarzy im się z kingwayem

ja mojego nie sprzedaje zostawie sobie go na wycieszki z ekipa zloty itd

co do malowanie ja bym małował

jezeli lakiernik powie ci 500 zl wyslij plastiki do mnie z farbami za 150 zl pomaluje ci moj lakiernik to nie jest duza suma a efekt

nie, bnie nie to co pisałęm to starość i nieważne.
nic nie maluje, nie robie customa, jedyne co robie to to żeby jeździł ok i na nowy sezon sprzedaje 3tyś chce za niego, byle się sprzedał…
a trochę mi zeszło ze składaniem bo sąsiad podbił i się rozgadaliśmy na temat moto oczywiście :smiley:
już złożone jeździ, z tymi sprężynkami rusza WRESZCIE z wysokich obrotów i nie ma muła na starcie i fajnie jeździ. tylko osiągi to jeszcze nie sprawa wydechu :<
owszem lepiej jeździ, nawet łatwiej odpala po rozgrzaniu oO ale to nadal nie to…
muszę dalej kombinować ;p

ale jestem zadowolony bo fajnie rusza z takich wysokich obrotów xD hah

o szkoda że to nie było to ale na pewno troszkę więcej idzie.

http://www.youtube.com/watch?v=A26JM8FC3s0 no i co jest nie taką
przy 70/80 już brak mocy i sami zobaczcie jak przyśpiesza ;/ i w ogóle w całym zakresię słabo coś.

moje cpi więcej szlo

BALU napisał:

moje cpi więcej szlo


to nie jest v-max...
a poza tym wiem że źle idzie i coś jest nie tak tylko nie wiem co xd

jaki mas pasek ? na pewno do tego?