Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

Mafioz, jak juz tyle wlozyles to czemu nie custom :smiley: :)) kiera bmx nadkole wygladzenie tylu i cos z przodem i jestes kozak ;D :stuck_out_tongue: no i lakier :smiley:

Myślę że ReKoRd ma rację :stuck_out_tongue_winking_eye: .

Mafioz ja też się zgadzam z Rekordem,
Jak mnie fajnie aerografem malowanie będzie fanie wychodzić a na co trzeba dużo czasu i farby to mógłbyś podesłać owiewki,
ale nie wiem może za 5latą xd

Szympa, big thanks xD
ale paczka sporo wyjdzie bo duża będzie raczej z tym więc wiesz ;p
najpierw się dowiem za ile pomaluje mi to lakiernik po znajomościach ale jakoś nie ma nigdy okazji ;/ i to od ceny jaką on sobie zawoła będzie zależało czy będzie coustom a jak będzie to mam w sumie fajny projekt ale dużo czasu pochłonie.

[ Dodano: 18-08-2009, 19:35 ]
PS. nie wiem czy jakby doszło do małowania to czy czasem nie zrezygnuje z żółtego w środku na rzecz takiego oczo.je.bn.eg.o błękitnego/niebieskiego.

Chłopie nie kupuj tloka meteora wez lepiej zainwestuj w vertexa lub tlok małossiego ale to podobno vertexy z napisem małossi. A co do kastoma to ja uwazam ze nie ma sesu bo będzie się to wszystko po jakims czasie sypac po jezdzie po naszych wspaniałych drogach.

czemu? meteory dobre są podobno a vertex to wiadomo… najwyższa połka ale jest sens do skutera 70 w dodatku klasy średniej sport kupować tłok z najwyższej półkiż
co do tego sypania to zapewne kiedyś zacznie, ja dość często jeżdżę drogami gruntownymi gdzie jest pełno dziur (na skróty) i nawet jak jadę po “normalnych” drogach to trzepie i tak całym skuterem więc z tą szpachlą faktycznie mogłoby być krucho.

no nic, na razie muszę się zamartwić o tego szlifa.
w przyszłym tygodniu mam zamiar zrobić, zobaczymy jak z kasą.

:open_mouth: nie martw się oto :stuck_out_tongue: jakos moj kumpel w roxance spawal rame i szpachlowal polowe plastikow i co ? i dziala do dzisiaj a on czesto jezdzil po po drodze polnej :roll: :roll: w nadkole i kiere bmx dawaj bez zastanawiania :)) a przednie swiatla polecam ci wstawic od itajleta formuly kozacko to wygląda =D

A tłoki meteora to sprawdzone tłoki :slight_smile: u mnie znajomy na dt 125 ma ten tłok już nabił 20 k przebiegu i jeszcze jeździ :slight_smile:

lub lampę od sym’a red devila :stuck_out_tongue: a co do tego odpadania to keeway ma całkowicie ch***ą
amortyzacje ale szpachla do plastiku która się trudno obrabia albo szpachla z włóknem

Nie rób customa, to się nie opłaca!!! Mówię z doświadczenia :confused:

czemu ma nie robić :open_mouth: ja jak na razie jednego keewaya widzialem custom a reszta to same roxy sr itp a czmeu nikt keewayow nie zrobi :stuck_out_tongue: w nich optyke można robic w pytke :slight_smile: a jak silnik kily nie starcza to zawsze można mine lc albo wsadzic cylinder lc od cpi gtr :stuck_out_tongue:

Jasiu226, czyżbyś żałował? coś się sypać zaczyna, nie jesteś zadowolony czy szkoda Ci teraz tej kasy za coustom i małowanie? ;]

Szkoda kasy na piździki…

i tak się zatrą ^^xD

dawaj mi tu customa i nie gadaj mi tu :stuck_out_tongue: mi to się bardzo keeway podoba z przodu jak ma lampe od roxa i wloty cudo :lol: :slight_smile:

no czachy i lampy od roxa żeby były te wloty jeszcze to kupować nie będe, jakbym robił coustoma to z tej lampy i tylko wloty zmodyfikował, nic nie kupował…

ja na Twoim miejscu bym nie robił nic juz przy nim szkoda bylo by mi kasy i czasu . zrób szlif złóż wszystko i ja bym tak jezdzil

tłok już u mnie, oryginał małossiego tyle że większy o 0.4 także jakościowo tłok bdb jak vertex kosztował 180zł
szlif zrobiony właśnie wróciłem z zakładu (szlif wyszedł 40zł)
tłok:
http://bikepics.com/pictures/1766126/
cylinder:
http://bikepics.com/pictures/1766127/
zjem coś bo śniadania nie zdążyłem skomsumować bo poleciałem wyciągać cylinder i czyścić okno wydechowe z nagaru i została jeszcze głowica do wyczyszczenia i ide montować.

Niema jedzenia, do garażu już, składać,
Co ten cylinder taki mokry w środku?

pewnie po chłodziwie z zakładu szlifierskiego :stuck_out_tongue:

No to teraz będzie twój keeway zasówał jak na nowym cylkiem :mrgreen: