Film promujący strone - biorę się za to na poważnie

zamknij ryj ! :smiley:

Jak ludzie wywiąża się z zadań to wyjdzie :slight_smile:

no, i tak nic z tego nie będzie

komu wysylac filmiki ?

kruczek211189@wp.pl

ja dalej porozsylam modom.

kurde, niech Ci co wymienieni zrobią te filmiki, a reszta userów co wchodzi powinni zdjęcia dać… żeby było forum… a nie …

Jak mnie policja dzisiaj nie jebnie, to ok. 21 jadę coś nagrać :smiley:

Ja mogę wysłać foty TZR na obwodnicy :smiley: :stuck_out_tongue:

:evil:

Jechałem, ile się dało na danym odcinku, miałem kilka ładnych akcji z wyprzedzaniem, nawet jeden pion był i coś… Aparat nie wytrzymał niskiej temperatury i film się nie zapisał… :evil:

Spróbuję w następnym tygodniu, może będzie cieplej.

pion?

A coś ty myślał? Że się nie dać

Mniejsza z tym, jak i tak się nagrać nie da :confused: Nie wiem, może jakoś ocieplić aparatą Bo inaczej teraz przy każdej jeździe będzie się wyłączał. Próbowałem dzisiaj 3x coś nagrać, aż w końcu musiałem skończyć, bo policja na miasto wyjechała :confused:

[ Dodano: 26-11-2011, 22:58 ]
Chujnia z grzybnią…

i tak nic z tego nie będzie :wink:

zamontuj może te kamere gdzieś przy chłodnicy, albo wjeb to jakiekos kondoma i włóż do tego stropian :smiley:

wrona napisał:

zamontuj może te kamere gdzieś przy chłodnicy


To powietrzak...

Pokombinuje jutro z jakimś "ogrzewaniem" i może jeszcze jutro spróbuje coś nagrać ;)

wrona napisał:

i włóż do tego stropian



Ty, styropian nie grzeje, on izoluje. A aparat sam z siebie nie osiąga jakichś wielkich temperatur.

no tak ale jak go wyciągniesz z chaty to tak szybko nie zmarźniej,
poza tym ta opcja ze stropianem to był raczej żart bo kto będzie kombinował jak upchnąć w ten sposób aparat :slight_smile:

KruczeK napisał:

kruczek211189@wp.pl
ja dalej porozsylam modom.


Ymm nie rozumiem ... nie lepiej od razu wronie skoro on się zamiećrza za to wziąć ? :P

Poza tym: żeś wybrał termin jak już piździawica totalna jest :/

Mi się osobiście już nie chce jeździć, nie wiem nawet gdzie mógłbym jakiś konkret skręcić taki fajny jakiś ...

A no i oczywiście wszyscy co coś mogą pokazać niech przesyłają filmiki, nie tylko ci których wroniec wypisał :)

Rudy, zapomniałeś dodać że i tak nic z tego nie będzie

ta… według mnie to zamknijcie ten temat bo i tak nic z tego nie będzie… w ogóle forum umiera :-/

tak z takim podejsciem jest jak z wyborami , ja nie ide bo jeden głos nic nie znaczy,

nie wiem czy łapiecie aluzje

Adverion napisał:

w ogóle forum umiera :-/


święta prawda.. Niech ten simon ruszy tą jebaną dupe i zrobi tu coś a nie trzepie kapucyna ..

nie wiem czy łapiecie aluzje


tak Wrona, łapiemy !