Film promujący strone - biorę się za to na poważnie

Były 2 tematy… przestały być aktywnymi po paru dniach …
A że pomysł mi się spodobał to postanowiłem się tym zająć JA ! RUDY ! :smiley:

No więc tak:
Cieplejsze dni coraz bliżej… Niektórzy już ponakręcali swoje pierwsze filmiki, niektórzy będą dopiero kręcić swoje wyczyny rodem z piekła ;D

Jak to zrobię - będzie moją tajemnicą.
Kiedy to zrobię - jak będzie wystarczająca ilość materiału.

Co zbieram ?
Zdjęcia - [u:9d5673616e]tylko jedno[/u:9d5673616e] ! ( jako prezentacja przed filmem - motor [może być w trakcie wykonywania jakiejś czynności] + właściciel [opcjonalnie] )
Ewentualnie zdjęcia z jakichś mini-zlotów

Filmiki (maksymalnie 3 - o jakości powyżej 1,5mpx - rozdzielczość mniej ważna)
Na filmikach najlepiej jakby znajdowało się coś z tej listy:
-palenie gumy
-stunt ( wheelie, stoopie, cyrcle, 12 o’clock itd. itd. )
-v-max ( tylko 90km/h+ )
-dźwięk z audio
-ewentualnie dźwięk wydechu
-inne ciekawe pomysły

Materiały można zamieszczać tu ( linki do youtuba lub na jakimś serwerze do ściągnięcia )

To tyle ode mnie … teraz czekam :slight_smile:

Lista otrzymanych materiałów:
<~brak~>

Zrobie runna to dostaniesz v maxa. Mysle że będzie większy niż 90 … XD Palanie gumy też załatwie a co więcej to już się zobaczy :smiley:

No pomysł całkiem fajny;p ja coś nakręce jak tylko słońce wyjdzie, palenie gumy to będzie na 100%;p

A ja nie spalę gumy bo nie ma mocy, v-max też nie będzie bo jest 60km/h, ewentualnie stoopie albo endo jakbyście chcieli i umiem też 12bar ale na kole pojechać to już nie umiem.

Kowal napisał:

A ja nie spalę gumy bo nie ma mocy, v-max też nie będzie bo jest 60km/h, ewentualnie stoopie albo endo jakbyście chcieli i umiem też 12bar ale na kole pojechać to już nie umiem.



Stoppie i endo to to samo a 12bar to stelaż montowany z tyłu. Można by pomyśleć, że chodzi Ci o 12 o'clock ale skoro mówisz, że nie gibasz to już w ogóle nie kminię O.C.B. :D

I ja może coś dodam. W sobotę w Grudziądzu będzie msza dla motocyklistów więc jak będzie jakiś dobry materiał to się z nim podzielę.
Stoopie to podniesienie tylnego koła gdy skuter już praktycznie stoi w miejscu. Endo natomiast to przejechanie jakiejś odległości na przednim kole

dobra to ja sprobuje się garnac do tych 90 :stuck_out_tongue: albo i wyzej jak się uda stoopie sprobuje i fotki z minizlotów :smiley: no i palenie gumy na oleju

Ja dam v-maxa. Może będzie te 90km/h :smiley:

Kowal napisał:

umiem też 12bar



Tak jak mówi poluki, 12bar to stelaż :roll:

No fakt mała pomyłka z mojej strony :stuck_out_tongue:

Wszystkie filmiki i zdjecia jakie będą tu zamiećszczane będę też dodawał do pierwszego postu żeby było przejrzyściej :slight_smile:

Spoko;p
W Lublinie jest spora impreza w tą niedzielę, będzie pokaz Raptownego i Simpsona, drift jakiś fur, wystawa motocykli zabytkowych, kiermasz odzieży motocyklowej, konkursy i tak dalej… Jeśli zgodzą się Admini, a właściwie jeden, to będzie całe sprawozdanie napisane przeze mnie;)
Jak się uda pojadę tam apką, ale wątpie, bo nawet jak zarejestruje to glupio tak bez plastiku…;(

A kiedy ma powstać ten filmik bo nie wiem czy się załapię z peugeotem na niego :stuck_out_tongue:

A co to ? Nasz admin zapomniał jak się czyta ? :smiley:

RudY napisał:

Kiedy to zrobię - jak będzie wystarczająca ilość materiału.

OJ tam zaraz :stuck_out_tongue:
czytałem ale nie wiem czy chcecie do lata to zmontować czy po prostu jak będzie to będzie :stuck_out_tongue:

ja jak dotre pożadnie cyla to zjaram lacza do trzasku bo mam nowe kapcie (tylko nie jestem pewien czy je wsadzać bo mają niższy profil) i jakieś stunty spróbuje nagrać może mi się uda :smiley:

ej no nie ryzykujcie dla filmiku swojego lakieru :stuck_out_tongue:
nie probujcie stuntu jeśli nie umiecie :stuck_out_tongue:

Palenie gumy to wam nagram w dzien :slight_smile: Z malym uzytkiem oleju dla lepszego efektu :smiley:

ej no nie ryzykujcie dla filmiku swojego lakieru :P
nie probujcie stuntu jeśli nie umiecie :P


/
Nie słuchajcie tego tam u góry :P
On jest na dragach i nie wie co pisze :D

ja bede ryzykował bo nawet mi się nie podoba ten chinski lakier a i będzie nowe serce to trza będzie przetestowac co potrafi :evil:

ja i tak mam podrapany skut wiec wiesz

A ja też popróbuję co nieco - skuter robiony pod stunt więc jest GIT :smiley:

To i ja swoje pięc groszy dorzucę. Miałem skończyć ze stunt’owaniem, ale ten ostatni raz :diabelek: I moze jeszcze jakiś materiał z 250cc się trafi…