Film promujący strone - biorę się za to na poważnie

Ja tam nagram jakieś fajne promo :wink: bo inaczej ni uja nic nie będzie.

kondzio94 napisał:

święta prawda.. Niech ten simon ruszy tą jebaną dupe i zrobi tu coś a
nie trzepie kapucyna ..



No po takim poscie możesz najwyżej dostać bana , ale spokjne simon wgl tu nie wchodzi :)

no i co mnie to obchodzi że mogę dostać banaż chcesz dawaj warny… nic tu się nie dzieje, każdy olał sobie te forum…

nie każdy tylko nasz kochany simon… oddał by to forum w inne ręce a nie…

po chuj jak wartość tej domeny rośnie z dnia na dzień :slight_smile:

kondzio94 napisał:

no i co mnie to obchodzi że mogę dostać banaż chcesz dawaj
warny…



kondzio dla mnie to lacha , mówię że mógłbys dostac BANA od simsonka vel simona

wroniec możesz mnie objaśnić czemu od jakiegoś miesiąca walisz po 2 posty ? :smiley:

Palec ci lata i klikasz 2x czy z roboty jesteś tak wykończony czy jako ? :smiley:

Niewykluczone, że ode mnie filmik byłby dopiero na wiosnę - musiałbym poszukać jakiegoś fajnego miejsca - ewentualnie bym na tor wyskoczył ale to dopiero jak buty kupie chyba już.

RudY napisał:

wroniec możesz mnie objaśnić czemu od jakiegoś miesiąca walisz po 2 posty ?



żeby mieć weicej cyferekw profilu :)

a tak na poważnie to chuj, wie czasem komp zamuli kliknę drugi raz i dwa posty wyskakują :)

Jak mnie ktoś sfilmuje to będzie film do promo xD

No niestety pogoda jest do doopy teraz i ciężko o fajne i bezpieczne latanie.
Ale sprobujmy, najwyzej na wiosne wyjdzie wersja druga ;p

a filmy wysylajcie do wrony w sumie wrona3m@wp.pl

mi to bez roznicy, po prostu nie będziemy się bawic w zadna demokracje, tylko dobre fimy pojda do promo, a gowniane nie pojda i tyle :smiley:

To już wolałbym, żeby było to zrobione raz a porządnie niż 2 z czego pierwszy ujowy bo pogoda ujowa -,-

ja mysle zę dacie rade zrobić cos w tymsezonie, ważny aby sniegu nie było bo gadania ze na wiosne itd , to dzieki bardzo ale za cos się bierzecie albo od razu to źlejcie , owszem rozumiem że dzis moze byc frajerska pogoda jutro też , ale przed pierwszym sniegiem i pierwszą minusową teperatura na pewno znajdzie się jescze odpowiedni dzień

Temperatura, to nie problem, ale śnieg już tak. Nagrywać mogę tylko w weekendy, więc będzie ciężko :confused:

moze do kazdego moto filmiku jaki wrzucamy dopisywac w nawiasię (www.jednoslad.pl/forum) ?:smiley: tez to jakas reklama i na poczatku logo moze ;d

jak chcesz to pewnie :slight_smile:

najlpiej by było wkleic w róg ekranu to co mamy po prawej u góry , bo jak napiszesz to jakim arialem czy inną tradycyjną czcionką to pomyśl jak to będzie wyglądać ,

i jak z tym filmikiem? ruszyło coś ?

krzysiek508 napisał:

i jak z tym filmikiem? ruszyło coś ?

Wierzysz ze ruszyć:P

Ja już nie jeżdżę więc filmiku też nie nakrencem …

z wami nic się kurwa nie da zorganizować

Podjąłem dwie próby nagrania, obie nie wyszły. Spróbuję jeszcze raz przed świętami, ale nic nie obiecuję.

:*