Film promujący strone - biorę się za to na poważnie

NIe wiem czy wiesz ale coś takiego już było …

yyy nie rozumiem chyba :stuck_out_tongue_winking_eye:
Przecież ten temat o tym jest … tak ?

Ale on chciał film który się składa ze zdjęć

PRECZ ZE ZDJÊCIAMI !

No i co z tym filmikiem ?:stuck_out_tongue: ja mogę dac jakieś fajne palenie gumy trochę jazdy :slight_smile:

jak bedzi eplenie gumy , i filmiki ż liczników to będzie cos raczej , na zasadzie wieślocha wiec jeżeli takie cos powstanie to ja przestane się przyznawać do tego forum

komu podeslac te filmiki ?

powiem tak , róbcie filmik ale cos porządnego , jak ktoś chce kamere przy licznikach to porządne , nie bułka , ma kurwa byc czytelene , i nie ze zapier.dalanka prostą drogą tylko gibanie między furami :slight_smile:

rudy może cos porządnego zmontować w lesię otp itd , ja skombinuje jakieś stanty :slight_smile:

macie na to 3 miesiące wiec się postarajce konkretnie

po wakacjach od was to zbiore i zmontuje

Ja mam z rieju jeszcze palenie i jazde a dobrze byly na grane ;D

trzymaj to podeśles mi po wakcjach jak wróce z Polski ,

jak ktos mi podeśle taką bułe to zaje.bie


http://www.youtube.com/watch?v=J3TPwuCT_TY&feature=related

Ch**a z tym filmikiem będzie bo nikomu się nie chce :smiley:

oj Panowie dajcie sobie spokoj z tym filmikiem xD to i tak nie wypali :stuck_out_tongue: juz ponad 2 lata go ktos robi i go nie widac xD to jeszcze za czasow jak się udzielałem na forum o tym filmiku gadali… myslałem, ze juz cos zrobiliscie a tu wchodze i dupa xD jak nie było tak ńma i nie będzie zapewne :lol:

macie 3 miesiące , kazdy kreci cos sensownego , jak zbierzei się materiał na tyle aby zmontowac minute to to zrobie

macie 3 miesiące na nakrecenie czegos , wiec wszystko zależy od was

no tak może jak wszystko pójdzie pięknie i dobrze to będzie moto po wakacjach i coś skręce.

dobra ciężko was zmobilizowac BARDZO ciężko

ma pomysł na film , będzie trwał około moze minute , ale będzie bardzo tresciwy , nie że jakieś smuty dzieci mielocha same fotki

więc tak sprubuje inaczej żeby was zmobilizować.

Przydzielam zadania

Rudy -DOBRA akcja w terenie , nie chce pół godziny filmu moze to byc nawet 30 sekund jeden porządny wyskok albo coś

Krzysiek- puki pogoda pozwala bujnij się jakiś plener i zrób jakieś mega foty na wypasię neosa

Przemas- co do ciebie nie jestem w stanie się sprecyzować , bawisz się w porting , pokombinuj cos z tym ładne fotki, połaczone z filmikami dobrej jakości wierze że wymyślisz cos fajnego

Ja- jak tylko booster będzie nadawął się do jazdy na kole skrece jakas FAJN¡ samojebe

Kruczek- wierze że na cb też mogę liczyć , jakis krótki on board na tdm

Dywer- slalom między puchami ( w Polsce byłem w tym dobry w Angli strach ;/ )

Tych których nie ma na liscie a chcieli by cos dodac od siebie pisać , ale nie na zasadzie " na wiosne zrobie może to i tamto"

Borek też bym prosił jakieś stnaty, niekoniecznie całe promo, jakis 1 efektowny “trick” albo cyrkle czy cuś :slight_smile:

wrona, a reszta uzytkownikow ?

a reszta uzytkownikow -WLASNA INWENCJA
najlepsze filmy rowniez wezma udzial w promo :stuck_out_tongue:


ja postaram się z zadania wywiazac :slight_smile:

Na weekend zjechałem do domu, to jak jutro śnieg nie spadnie, kręcę filma z puchami :wink:

ja ide stestować boba bo CHYBA go zrobiłem :slight_smile:

a i jakieś palenie gumy “pIÑdziesiątką” czy stopki na chińskim skuterku nie przejdą :slight_smile:

chyba ze to palenie będzie takie KONKRETNE

i tak nie wyjdzie