Działać, działać ;)

No to wybierz wrone lub siwego_faaaka xD:D


Tak dla jasności dałem bana siwx czy jak to mu tam poniewaz wkurwił mnie na innym forum a na dodatek tego przenosi to na to forum wiec podziekowalem panu :slight_smile:

Moda stracili Marchles i Klos.
Na mojej liscie do zwolnienia sa jeszcze:
excent, hokster i podly.
Jak nie beda nic robic to tez poleca.

Moda dostaja:
wrona na razie
zapytajcie się siwego facta czy chce moda jak będzie chcial to tez dostanie.
czekam rowniez na propozycje nowych modow.

Ja Vol, Mein Fuhrer!

Hostera to od razu powinieneś usunać bo już bardzo dawno go nie było. A exent i podly sa czasami ale nic nie robia.

Ja zapytam siwego faka czy chce moda. A jak nie to moze Danielson? Wydaje się być ogarniety ale nie jestem przekonany.

Albo: Marian i Dywersant

A i jak wrona nie ma jeszcze działu to niech weźmie go ze mna, czyli tuning mechaniczny.

borek hoksterowi dam jeszcze tydzien a excentowi i podlemu czas do konca miesiąc i trzeba będzie zrobić delikatna modernizacje w modach bo ci co cokolwiek robia to garstka.

a co do modowania to napisze wronie zeby się do ciebie odezwal i zbey poczytal forum moderatorow :wink:

A no właśnie bylbym bardzo wdzięczny bo nie zawsze mam czas.

No u mnie też teraz gorzej ( Mein Honda :682: ) ale staram się wchodzić i ogarniać Serwis chociaż z grubsza :smiley:

Uuu teraz wrona poczyta co o nim sądzę :DD

UU to se nagrabiłeś u mnie :smiley: haha a tak na poważnie Borek mnie wtajemniczył ,forum poczytałem (wszystkich stron mi eis nie chało bo dużo trochę ;p) i ok

no to git teraz mozesz dzialac ;p

Ja mam pod opieka tuning optyczny, staram się ogarniac ile mogę, trochę nie mialem neta, a ogolnie zbyt duzo tematow to w optyce nie zakladaja, i tak jak widac wiekszosc jest juz pozamykanych, jednynie mam syf w przyklejonych, ale powoli usuwam stare i niewazne, nic niewnoszace posty…

chciałbym zgłosić zmniejszona aktywność do końca tyg bo teraz jestem w pl i skutem się zajmuje :smiley:

Siema wiem ze się mnie tu nie spodziewaliście ale jestem:) Mało tego jestem gotowy do pomocy wam:P Z racji tego ze widzę ze hokster i wino mają zmniejszoną aktywność na forum więc mogę im pomóc zając się ich działami to czy tamto i worklogiem :slight_smile:


Aha i chyba temat o podziale modów przydało by się zaktualizować :slight_smile:

KruczeK napisał:

borek hoksterowi dam jeszcze tydzien a excentowi i podlemu czas do konca miesiąc i trzeba będzie zrobić delikatna modernizacje w modach bo ci co cokolwiek robia to garstka.

a co do modowania to napisze wronie zeby się do ciebie odezwal i zbey poczytal forum moderatorow ;)


Ja juz się biore do roboty, tylko teraz idę ziemniaki obrać :) . z/w

akceptować ogłoszenia ludzi którzy mają 0 postów??

nautralnie nie :slight_smile:

pany, co ja mam robic?? jest jakiś podział na działy czy nie??

Właśnie mody podzielcie się tak jak uwazacie :wink:

LÓL, ale Kruczek zarządziłeś :smiley:

dobra to będe ogarniał wszystko po trochu :wink: