Działać, działać ;)

A wiec szukamy nowego moda :slight_smile: dawac propozycje.

No i Siwy “woncha” kwiatki od spodu :slight_smile:
Na moje to nie potrzeba kolejnego moda…

siwy po prostu nie chcial byc modem gadalem z nim na gygy a ten jego post to po prostu taki bardziej dzolk :slight_smile:

W zasadzie wzięliśmy już jednego nowego “zaocznie”, no nie? Borek nie przyszedł za kogoś…

moze siwyfact albo Marian

Słuchajcie, ja wiem,że może nie jestem tutaj codziennie (ale praca i sprawy różne się nakładają na moją nie obecność) ale prosiłbym abyście usuwali tematy zamknięte.
Usuwać albo do kosza albo całkiem bo się robi nie potrzebny bajzel . A i tak w tym temacie nikt nie odpisze.

Pozdrawiam Speedy.

PS: swój dział właśnie uporządkowałem :wink: i troszkę Dział Ogólny , jeden temat przykleiłem.

Ale zamykane tematy nie są usuwane przez to, że jakby ktoś później szukał przez wyszukiwarke (tak, zapomniany rytuał), to znalazł a nie otwierał nowy temat :slight_smile:

Hmm w sumie tak patrząc to masz racje,ale kto używa funkcji szukaj… jednak wydaje mi się,że jak dasz temat do kosza to i tak go odszukasz . Wiec w sumie lepiej niech jest w koszu niż w innym dziale. Chyba,że źle rozumiem dział kosz.

Z tego co się orientuję to z kosza (Śmiećtnika) po 2tyg. usuwają się tematy tam znajdujące :slight_smile: Tak, bardzo możliwe, że się myle :smiley:

Speedy napisał:

ale kto używa funkcji szukaj


Niby tak, ale są jeszcze takie osoby :slight_smile:

nie nie będziemy usuwac zamknietych tematow :wink:
usuwac nowe na taki temat jak juz byl i dawac warna za nie szukanie i tyle.
98% tematow jest zakladanych przez uzytkownikow z najnizsza ranga a to o czyms swiadczy.

a tematy z kosza same się usuwaja po 2 tygodniach wszystko po to aby nie syfic serwera smieciami :wink:

Dobrze szefuniu to tak będzie się robić :wink:

:*

No bez takich dobrać xD sprawy zawodowe nie łączmy z prywatnymi… xD

dobse :frowning:







:stuck_out_tongue:

KruczeK - ładnie zaspamiłem SB ? :smiley:

A tak poza tym - jacob dał mi warna :lol:

Chciałęm to zrobić sam ale jednak się was zapytam czy chcecie ;p
jak widzicie mnie na forum nie ma prawie wcale. brak czasu i w ogole. moze się to zmieni ale gwarancji nie daje :stuck_out_tongue:

ale do rzeczy.
chce dac moda wronie
zgadzacie się ?

nie :slight_smile:
sam nie wiem czemu ale chyba ostatnio mi podpadł …

hmm jak dla mnie wrona jest spoko ale czy ja nie jestem pewien.


a siwy-faak?

A nadaje się siwy-fact ?
jakos mi się nie rzucil w oczy.

Ewentualnie podajcie jakieś propozycje na moda bo widzę ze jest rozpizdziaj na forum nie wiem czy wy za mało robicie czy po prostu tak duza spamia ale jest bajzel. wuiem ze macie szkoly itd dlatego potrzeba jeszcze jednego.


a co do wrony to mi się wydaje dobry kandydat bo wiele siedzi na forum i widzi dobrze źle rzeczy i ma zapal do tego.

Mi się już osobiście nie chce :stuck_out_tongue:
Ale nie rezygnuję bo cośtam zawsze porobię i podoba mi się władza :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sam przecież mówiłeś, że … zresztą nie ważne :smiley:

siwy_fact ? Jak mu się chce to może być na moje :wink: