Działać, działać ;)

SiWy napisał:

Otóż rezygnuje z moda

Nie wierzę :roll: :!:


A co do tematu, jednym zdaniem napierdalać warny może kiedyś się naucza zakładać tematy gdzie powinni i pisać po polsku !


Taką propozycję mam, uczmy młodych używać SZUKAJ opcji ;)

heh, z “nowych” modów mam chyba najwięcej wlepionych warnów :smiley:

btw już dawno nie trafił nam się żaden sabotażysta, któremu by można milion warnów sprzedać :smiley:


Najbardziej wkurzają kolesie, co już 50 raz dostają warna z głupią nazwę tematu! Nigdy się nie nauczą?

Ostatnio jeden dostał warna za odpowiadanie w “pomocy!!” i na drugi dzień w kolejnym takim odpowiadał… Żal… :-/

jak widzicie yrch i speedy stracili posade :wink:

excent klos i marchles wezcie się za robote albo chociaz napiszcie czmeu nie modujecie inaczej spotka was to samo.

mamy tez jednego nowego moda.

borek będzie wam pomagal. wytyczcie mu jakis dzial :wink:

@ jacob miej favete na oku dalem mu jeszcze jedna szanse :stuck_out_tongue:


jacob jednak odebralem mu szanse po zobaczeniu tematu o twoim zlym dniu xD

ale tak btw przystopuj trochę z warnami :wink: dawaj ewentualnie tyle zeby nie blokowac mozliwosci pisania chyba ze ktos ewidentnie nie rozumieć ak jak np danielson :wink:

Witam was chłopaki. Mam nadzieje ze przyjmiećie mnie ciepło :smiley: Takie pytanie mam . To który dział mam pomagać ogarniac??

Spoko Kruczek, zrozumiałem :

Favete dostał jednego warna, ale potem się doigrał :smiley:
I jeszcze na PW mi wypisuje :evil:

3 warny daję tylko jak ktoś walnie temat “POMOCY!!!” czy jakiś w tym stylu, a inaczej jest jeden.

Rozumiem, że jak można się spodziewać poprawy u jakiegoś usera to mu tam tylko napisać w temacie i odpuścić trzeciego warna jak ma już dważ
Załatwione :smiley:


@ Borek - Podly chyba chciał pomocy w tunie mech, więc jak coś pogadaj z nim…

Edit: W regulaminie są jak byk wymienione najbardziej hardcore przykłądy nagłówków, więc jak ktoś zakłada taki sam, to już przegina…

favette faktycznie sobie uskrobał :smiley: No ale moze zmądrzeje. Ok to pogadam z Podłym:D

No spoko spoko;) Ja go mam niby z Siwym ale widać jak to tam jest;p
zaraz trochę tam ogarnę bo mam chwilę czasu…

jak widać Speedy wrócił w szeregi moderatorów.
tak jak wczesniej zajmuje się motocyklami i ogolna pomoca na forum :wink:

Ja przyjołem xD

Teraz nie wchodze na forum bo wiadomo koniec roku trzeba zdać xDD
Ale po piątku biore się za porządeczek :smiley: Pozdrawiam Głupole : *

Któż to nas zaszczycił swoja obecnością :smiley: Czemu od Piatku jak juz oceny chyba wystawione :smiley:

Bo w piątek koniec roku xDD
I nieograniczony dostęp do kompa będę miał : ]

elo ziomki, jakiś tydzień mnie nie będzie, w serwisie zrobiłem jako taki porządek i mam nadzieję, że po powrocie będzie tak samo :smiley:

Ciao babe :smiley: :smiley: :smiley:

Szerokości ;]

KruczeK napisał:

jak widzicie yrch i speedy stracili posade ;)

excent klos i marchles wezcie się za robote albo chociaz napiszcie czmeu nie modujecie inaczej spotka was to samo.

mamy tez jednego nowego moda.

borek będzie wam pomagal. wytyczcie mu jakis dzial ;)

@ jacob miej favete na oku dalem mu jeszcze jedna szanse :P


jacob jednak odebralem mu szanse po zobaczeniu tematu o twoim zlym dniu xD

ale tak btw przystopuj trochę z warnami ;) dawaj ewentualnie tyle zeby nie blokowac mozliwosci pisania chyba ze ktos ewidentnie nie rozumieć ak jak np danielson ;)



Y y y - akceptuję ogłoszenia na "bazarze" :) staram się pracować przyzwoicie :) jak mogę to wchodzę i czytam, i czytam, i czytam :) w jakimś przypadku dam warna etc;)

Troszkę się z tym postem spóźniłeś ^^ ;D

ty raczej za szybki tez nie jestes :wink:


a tak btw to syf na forum jest okropny moze byscie trochę popracowali więcej na forum a nie jestescie modami tylko z rangi co ?

jak się nie będziecie spisywac nadal to usune moda nieaktywnym i wezme nowych modow.
bo forum zarasta szlamem.

Ja tam lookam i zajmuje się głównie poprawianiem fotek, postów, literówek, Shoutboxem no i moimi działami … i oczywiście ogólnie wszystko tam tak :stuck_out_tongue: I nie krzycz po mnie :frowning:

Ja jakos ogarniam swoj działbo na więcej nie mam czasu. Praca :confused: Ale kasa jest :stuck_out_tongue:

wazne zeby kazdy robil cokolwiek więcej niz tylko wchodzenie na forum tylko po to aby się wyswietlilo ze byl w ciagu ostatnich 24 godzin to będzie porzadek na forum.

A ja nic nie robie i chuj xD mozesz mnie nawet wywalic :stuck_out_tongue: