Działać, działać ;)

Chłopaki jak zauwazyliśc mniej wchodze na forum ostatnio, bo nie mam czasu. trochę ogarne zawsze ale ogolnie widzę ze jest syf okropny.
wiec wezcie się do roboty.
tematy ktore po nazwie tematu nic nie mowia o ich tresci albo zawieraja 1-2 wyrazy usuwac bez czytania.
sypac warnami nowych i przenosic tematy ze zlych dzialow.
nowi się znowu strasznie panosza zrobcie z nimi porzadek,
jak sobie nie radzicie to mam kandydata na moda jakby bylo za mało.
chociazby tymczasowo,
na mnie juz nie mozecie liczyć na tyle roboty co wczesniej bo po prost nie mam czasu tyle.
spisywac się spisywac ;:wink: jak ktos nie chce byc modem bp to za duzy pbowiazek to piszcie a nie badzcie modami aby dla rangi.
to chyba tyle.
teraz czekam na odpowiedz kazdegfo moda ze przyjal to do wiadomosci :smiley:
buziaki lobuzy :* xD

ZAMYKAM !













:smiley:

rudy warn :smiley:

Dobra ja ostatnio tez się opierdalam trochę xD ale będę cała noc siędział i ogarnę trochę tego syfu

KruczKu dla nas ( modów ) nie ma różnicy czy temat jest otwarty czy zamknięty więc zamykam again :DD

gupek :stuck_out_tongue:

Przyjąłem ; bez odbioru :lol:

btw dalej największy syf jest tun mech. … Kruczek, a nowych gnębić do banów, czy tylko tak do 2, żeby się nie zniechęcili do forum?? (szczerze, to jak widzę kolesia 0 postów i pyta o swojego chinolca, to tylko szukam za co mu warna sprzedać :smiley: )

nowych trzeba kocić bo syf robią okropny.
sypac warny nawet za dosc drobne rzeczy :wink:

Ja połowe tematów muszę do to czy tamto wysyłać…
teraz się wezmę bo były testy i jeszcze brak neta przez ostatnie dni, dopiero naprawiłem;)

podly ale właśnie w to czy tamto jest straszny syf tez.
polowa tematow ktore sa nowe juz byla.
rypac warny a tematy do kosza.
co z tego ze będziemy mieć 5498632829034 tematow jak tylko 1000 będzie w ogole się nadawac i będzie pomagac.

No tak, ale ja mam pod soba tuning mechaniczny i moim zadaniem jest to przenieść do odpowiedniego działu, a jeśli w tamtym dziale to się powtarza to tamci modzi muszą to usunąć bo ja nie jestem w stanie przeczytać całe np to czy tamto.
Mi się wydaję, że tak będzie łatwiej;)

No tak jak mówi podły… Każdy odpowiada za swój dział, bo nikt nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego ( z wyjątkiem naszego słodkiego Admina :mrgreen: )

btw. W tunie mech też masz trochę bajzel :smiley:

Napisałeś zbyt trudnym językiem jak dla mnie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

























































































OK!


Powinien być warn za syfienie w temacie!! :lol: Jacob555

No mam, optyke mam sam to ogarniam, a mechaniczny mam z siwym, wiec siwy wez si nie opierdalaj;p ja tam co mam czasu to uprzątne te z dwóch stron najświeższych, ale jak ktoś ma temat i 80 postów to zanim to przeczytam, po dwóch stronach odpadam;p

Ja się juz nie opierdalam od jakiś 3 dni sprzątam w serwisie i w mechanicznym wiec cicho:P

Przypominam, ze kazdy mod ma się tutaj wypowiedziec.
jeśli nie to nie wiem pomysle co z takim denatem zrobić :slight_smile:
bo widzę ze lenistwo ogarnelo wszystkich :stuck_out_tongue:

Cicho … rozkazujesz jakbyś adminem był :smiley: :smiley: :smiley:

A tak poza tym:
Ja ogarniam stunt i nonsens ( choć nie ma za dużo do roboty :stuck_out_tongue: )
I poza tym poprawiam jakieś głupoty, usuwam posty, zamykam tematy i zajmuję się shoutem … np. poprawiam literówki mocniejsze czy jak ktoś pisze drugą wiadomość zaraz bo w pierwszej się pomylił :stuck_out_tongue:

No, Serwis z grubsza oczyszczony, dużo tego nie było, ale zawsze :smiley:
Wszystkie tematy pow. 2 tygodni i poniżej 2 odpowiedzi poszły się jebać :smiley:

A teraz ważne ogłoszenie xD

Otóż rezygnuje z moda bo juz mnie to przestało kręcić i mi się nie chce juz w to bawic, ale bede pomagać ogarniać trochę syfu :smiley: . Tzn nadal będę zielony bo Kruczek zostawił tak jak jest a jak nie będę wchodził na forum to mnie wywali :smiley: :wink:

łeeeeee