Działać, działać ;)

no ja też nie wiem co mam robić xD chyba najlepiej będzie tak że jak któryś mod trafi na coś niezgodnego z regulaminem to robi porządek ;p

PS Kruczek, popsułeś mi podpis :<

Łeee mafioz modem:D Taka krejzolka forumowa:D

pffff…
na prawde tak Ci zależy na tym żeby zmierzyć się ze mną na gołe klatył -.- jetseś na dobrej drodze!
haha xD

teraz będzie zielono na forum :stuck_out_tongue:

No dawaj. Tylko wydepiluj i się umyj :stuck_out_tongue:

Borek trzeba było napisać wydepiluj się to pogadamy :mrgreen:

Siwy nie podpowiadaj.
Włochate męskie bardziej xD

poza tym to jesteście zuumi ludźmi !

Nooo… jak ktoś coś będzie widział to się tym zajmie, a nie podziały jakieś …

ja jestem tylko od patrzenia czy wszystko jest ok :stuck_out_tongue: to wy musicie się dogadywac między soba :stuck_out_tongue:

mnie tam ktoś kiedyś przydzielił , Tuning Mech. i zawsze ten dział leci u mnie na pierwszy ogień ,ogarniam wszystko , a potem jak mam czas ( w 99% przypadków tak jest) to ogarniam resztę

jak zwykle chciałbym zgłosić zmniejszoną aktywność od soboty do następnej niedzieli bo jak wiadomo będę w PL , a tam komputer oblega wszystkim już znana moja kuzyneczka :smiley:

zrobisz kazdemu laske i przymkniemy na to oko :stuck_out_tongue: albo lepiej twoja kuzynka zrobi :smiley:

wiecie zobaczę co się da zrobić , ale nic nie obiecuje :slight_smile:

no kuzyneczka moze bo ja to nie chce zebys ty mi robił:p


stoje w kolejce zaraz po Kruczku :smiley: Czyli on jest pierwszy a ja 2 :d

dobra żarty żartami , kuzynka mnie wkurza ale nie róbcie z niej dziwki !!

ty to ostatnio jestes nerwowy jak baba podczas okresu :stuck_out_tongue:

źle to odebrałeś :smiley: ja wcale nerwy nie jestem , te wykrzykniki to jakoś same się dodały :slight_smile:

To ja 3-ci ! :smiley:

A poza tym - od tej Twojej kuzynki nie chce bo ona coś mi tak pochrzani (znając ją z Twoich opowieści) >_<

ja tam od niej nie chce lepiej bo mi odgryzie:P

siwy_fact napisał:

bo mi odgryzie:P




siwy_fact, zniechecasz mnie tym ;P

powiem tak dzisiaj się przeprowadzam, i przez najbliższe dni mogę nie mieć internetu więc , możecie mi obrabiać dupę śmiało , może w szkole będę wchodził