Dominisia <33!!! :*

xDD, dla chcącego nic trudnego :D, ale chyba jednak wolalbym poczekać :D:D

[ Dodano: 13-05-2011, 16:30 ]
a właśnie okleina repsol, czy może coś innego jednak?

Inne…

Wino napisał:

Inne...




to daj jakiś pomysł, bo ja nic nie mogę znaleźć.

a może ten co będzie robił ma jakieś fajne pomysły, a jak nie to repsol bo powinno być dobrze

największy dziwkokóz jaki widziałem :slight_smile:

okleina jak będzie to raczej dopiero zimą.
o to co zrobiłem ostatnio :
Pomalowałem to mocowanie kufra (srebrne z tyłu), kupiłem osłonę poprzeczki kierownicy (już na moto, nie ma fot :(), wziąłem się za malowanie tylnych boczków, ale wyszła lipa, bo jak pomalowałem podkładem na wyszlifowaną i odtłuszczoną szpachlę, to lakier mi się zważył ;/(czemu?), i się zniechęciłem… Zamówiłem dzisiaj handbary POLSIPORT SHARP :http://allegro.pl/show_item.php?item=1604244132 te… I to wszystko… Może jeszcze będą naklejki na rantach felg pomarańczoweee :), i obowiązkowo jakiś kufer, na wakacyjne przygody… A i jak już pisałem na SB kupiłem sobie butki :), mam już cały strój!



Buty takie :

może to nie był podkład na szpachle, ja mam kufer, ale bez mocowania.

co najmniej 50 litrów potrzebuje…

edit.

Przyszły handbary już założone, do tego foty, osłony poprzeczki kiery i mocowania na kufer pomalowanego :P… Teraz tylko boczki zboczki i wsio… Aha osłona łańcucha pomalowana… Ale zapomniałem założyć ;D…

Handbary nie sa przyczepione przy koncowkach, bo nie mialem wiertarki zeby zrobić ladne dziury w manetkach…











niektóre w chuj nieostre, bo wieczorem robiłem… No i ogólnie już się trochę przykurzyła, ale umyję ją dopiero jak zaczne jezdzic (za tydzien egzamin xD)… No i następne foty już niedługo w plenerze (mam nadzieję)…

i jak tam?;d

skończone wszystko, czekam na plastik, i będą nowe foty :)…

Jakiej marki są te buciki co kupiłeś i ile dałeś za nie?
A dominator już praktycznie wygląda na 2011 rocznik :wink:

ReKoRd napisał:

Jakiej marki są te buciki co kupiłeś i ile dałeś za nie?
A dominator już praktycznie wygląda na 2011 rocznik ;)



buty- Metro - 320zł ;).

I bez przesady nie wygląda tak :)..

Ile cie wyszło to całe “odrestaurowanie” ? :slight_smile:

Teoretycznie się takich rzeczy nie liczy no ale na oko :stuck_out_tongue:

Honda smiga i ma się dobrze… Jak na razie 900km za mną… Niby mało, ale nie mam czasu… A przy mojej jeździe potrafi spalić 7 litrów więc dość sporo…

Co się zmieńiło? Po ostatnim off roadzie, nie ma kawałka klamki hamulca :)… No i jest nowa opona MITAS E07, ale czeka sobie grzecznie bo muszę najpierw starą spalić :D…

Dzisiaj zamówiłem jakiś kufer, taki jakiś za 19zł xD bo miał odblask pękniety czy coś… No i mam w planach jeszcze kupić sakwy boczne… Aha no i kupiłem sobie zbroję ;)…

Foty jakieś :









A tu z wyprawy w teren ;).



Plany, to zimą chcę dać nową okleinę, może kupie jakieś połamane przednie owiewki i je zetnę, plus oczywiście POLISPORT MMX na przód… Na tył jakaś lampa inna… Albo zadupek od nowszego modelu i lampa nad zadupkiem ;)… Zobaczymy co z tego wyjdzie… Ogólnie wkurwiają mnie wibracje, cały czas mi się jakaś śrubka odkręca i jedno mocowanie już uje bało…

Widziałem te sweet focie na fejsbuczku :stuck_out_tongue:

Jak żeście ją wyciągnęli z tego bagna ? :slight_smile:

zmieńil opone na kostke i wyjechal

We dwóch jakoś dało radę, ale samemu za chuja :)…

edit. UP!

Więc tak, przyszedł kuferek, dokupiłem sobie sakwy boczne firmy METRO, oraz została założona oponka ;). Foty, większość , z wyprawy nad jezioro Białe pod Płockiem ;).















nad Wisłą :wink: :





and słit focia <3

Nad tą wisłą to widać stary most z radziwi do płocka :stuck_out_tongue:

Widziałeś go wieczorem, jak jest podświetlony?

Ile taka przyjemność te sakwy?