Dominisia <33!!! :*

a to jestes c i p ka. BYles w moich i kowalach stronach i się nie zameldowales …

mam nadzieję, że w te wakacje się jeszcze spotkamy… Niestety nie widziałem mostu w nocy … :frowning:

[ Dodano: 02-08-2011, 11:05 ]
aa, sakwy 225zł.

[ Dodano: 20-08-2011, 17:21 ]
mam nadzieję, że w te wakacje się jeszcze spotkamy… Niestety nie widziałem mostu w nocy … :frowning:

[ Dodano: 02-08-2011, 11:05 ]
aa, sakwy 225zł.

edit, i tak jesteście Cipami i nie skomentujecie :D, ale foty dodam ;D.











Wystarczy, że dałem “lubie to” na fejsiku :stuck_out_tongue: W dupe mnie pocałuj :*

Ja ci skomciam !

Ale sweeet jezusku ty to jesteś krejzi !

Daje 5/5 i liczę na rewanżyyyk ! :smiley:

Co to za miejscówa ? fajne to :slight_smile:

też Was kocham ;… A taki zajebisty tor motocrossowy jakiego Ty nie masz i nie będziesz miał, Rudasku koffany ;

Mówisz ze se bokiem polatałeś hehe;)
No dokładnie taki zajebi** tor to tylko w naszych okolicach jest ;D
Bo to piątkowisko jest nie?;D

ma ktoś pomysł na okleinę ;p?

[ Dodano: 01-09-2011, 15:28 ]
więc tak, Dominator, będzie z przednią owiewką Polisport MMX, boczki od nowszego Domi z tym ze lekko sciete, na to okleine niebieska monster energy, plus biała okleina na tylne boczki, i lampa tył LED no i oczywiście kieruneczki mini ;).

Jakbyś miał jesze pare stów, to weź zainwestuj w koła SM :wink: wtedy będzie miodzio :wink:

za drogie są :/… Chociaż jakbym znalazł albo wiedział jaka felga przednia pasuje… Bo z tyłu mam przecież 17tkę…

To szukasz piasty, do tego kupujesz obręcz i szprychy(nie są to aż tak kosmiczne koszty; ja do Strykera zanlazłem zestaw za 400zł), ładnie składasz i masz koło na zamianę. Do tego jakaś ładna opona. Tarcza zostaje ta sama(bo piasta jest identyczna). Poza tym zmieniasz olej w lagach(lub też sprężyny) i masz supermociaka, jak się patrzy :smiley:

jak na razie powoli do przodu- kierunki zamówione :). Owiewka będzie Polisport MMX, jakoś bardziej mi się widzi i trochę tańsza, i błotnik SM czy długiż Zaznaczam że może będzie SM, ale nie pewne :P… Znalazlem felge od SLR za 250zł z oponą… Nie wiem czy podejdzie… Powinna…

Ale co ty chcesz zrobić? Wpierw piszesz o robieniu SM, a potem wyjeżdżasz z kołem od SLR? Panie, zdecyduj się :stuck_out_tongue:

Weź Szymon ogarnij pape ! Zostawiaj wszystko tak jak jest, nie poprawiaj po Hondzie… proszęe!

SLR ma 17’tkę z przodu :P… Czyli by było SM… Tylko że Honda zjebała, bo mi przód już drugi raz pękł. A w sumie to trzeci… Bo raz pękły mocowania, skleiłem, drugi raz przerobiłem na blachy i 2 nity, i znowu pękło. Ale cały przód zostawiam i w razie czego można przerobić na oryginał, bez przesady ;).

Co ty pierdoliszł :stuck_out_tongue:

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_slr650%2097.htm

19" ma! :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 14-09-2011, 19:30 ]
http://www.wroom.pl/dane,techniczne,motocykle,honda,slr,650,1999;20519.html

Takie tam z punktu widokowego XD!



miało być fajniejsze :(.

Ogólnie wczoraj podczas to zwyklej hardcorowej przejazdzki po bezdrozach, zgubiłem klosz tylnej lampy, co zmusiło mnie do zamówienia lampy DRC EDGE CZERWONEJ ( pozdro Rudy ;* ) xD!

Courte napisał:

DRC EDGE CZERWONEJ ( pozdro Rudy ;* ) xD!


Courte napisał:

DRC EDGE CZERWONEJ


Courte napisał:

EDGE CZERWONEJ


Courte napisał:

CZERWONEJ


Tyyyy... POCHWO ! :D
Mówiłem żeby brać czarną to niieee :P

buehehe :stuck_out_tongue:
Może któryś dać zdjecia mocowań tej osłony? Na czym ona się tam trzyma, że odpada :stuck_out_tongue:

że coś Chodzi Ci o klosz ;D?

Tak, o klosz.