Dominisia <33!!! :*

Lepiej poprostu na ktm go zrbo :stuck_out_tongue: Aczkolwiek mi to by było szkoda kasy wydawać jak i tak wygląda nieźle

a mi nie jest, bo okleina to się w 200 zamknę :)… A może wyglądać super, np. jak w przypadku Aprilli, i uwielbiam się wyróżniać z tłumu i to jak każdy się ogląda :)… A to jest honda nie KTM :P… Bez sensu jest Ktm’ować inny motocykl niż KTM.

Fajnie by to wyglądało :smiley:

Z tym błotnikiem pod lampą daj sobie spokój. Nie będzie to dobrze wyglądało z masywnym tyłem i dużą felgą z przodu(chyba, żebyś ją zmieńił).

niedługo pogadam z Bartkiem, i być może w ciągu miesiąca zobaczycie całkiem odmienionego Dominatorka :slight_smile:

[ Dodano: 09-05-2011, 20:45 ]
takie chujowe VT, robione na szybko w paincie, nie smiac się :smiley:

I hujowo wygląda, za mało plastiku

No tamta jest dużo potężniejsza, więcej plastiku, dużo większa osłona silnika, potężny wydech.

w sensię xD?

[ Dodano: 09-05-2011, 22:01 ]
a o to Wam chodzi, m i się to podoba… No nie wiem pomysle jeszcze.

Moze z pługiem było by lepiej

nie lubie okleiny respola , i jak poweidziałes ze chcesz tak zrobić to odazu pomyslałem wiocha , ale jak zobaczyłem foty , to zmieńiłem zdanie mogę być gruuubo :slight_smile:

jak patrze na twoje VT to jescze dolna osłone silnika , apomarańczowo i będzie kosa :slight_smile:

calkiem dobrze to może wyglądać, więc dawaj ciśnij bartka i rób :slight_smile:

ewentualnie takie cos:
:smiley: :smiley: :smiley:

też o tym myślałem tylko że w puszku xD… Ja się tylko boję że te przednie owiewki nie będą pasować… Bo one szare są, a nie będę ich małować…

[ Dodano: 10-05-2011, 10:19 ]
i nie wiem jak przód zrobić, macie jakiś pomysł??

Dobre jest to co Kruczek podał. U mnie w mieście jeździ koleszka Africą Twin pomalowaną właśnie na coś takiego tylko zamiast zeberki jest tygrysek :smiley: Kozacko to wygląda powiem wam. A co do tej okleiny co chciałeś dać nie będzie do ładnie wyglądało w tym moto moim zdaniem

na moje to paski nie będą dobrze wyglądały

Ciskaj go w REPSOLA !!!

Nie słuchaj ich oni się nie znają ja jeżdże na enduro i to ja jestem bossem :smiley:

<to jest ironia jakby ktoś nie kapnął i miał mi tu zaraz wyjeżdżać z czymś ;o>

Haa możecie wierzyć lub nie xD
Ale dzisiaj widziałem tą Afryke w malowaniu zebra w pod Gorzowem Wlkp. :smiley:
Wygląda fajnie, choć tylko przelotem ją widziałem :stuck_out_tongue:

a ja gadałem z Bartkiem, i żeby mi zrobić projekt to musi mieć owiewki u siebie. ;/

kable na trytyki , i chwile przelatasz bez owiewek :slight_smile: tylko że będziesz muchy łapał na ry przy większych prędkosciach

ale bez baku to raczej nie xD…

w karnistrze zrób dziórke i wsadź kranik hahaha :smiley:

chciałbym zobaczyć jak by to wyglądało :smiley: : D