Dominisia <33!!! :*

Courte napisał:

Ty a jaką masz hondę teraz



Jeszcze nie powiem :D

Pewno trans alpa ;p

Jak dla mnie honda jest najlpesza pod słoncem !! Mam Skuter Honde Pax a moje piaggio do pięt mu niedorasta :slight_smile: mój brat miał honde civic na v-tecu… też cudo… CHociaż ojciec ma Yamahe Virago i też nie narzeka

obiecane fotki :























Zrobione :

- pomalowanie : stopki bocznej, półki przy stacyjce, zbiorniczka hamulcowego, końcówki wydechów, korek wlewu paliwa, handbarów oraz jeszcze drobne poprawki kilku elementów pędzelkiem, o których nawet nie pamiętam.
- wymiana prawie wszystkich widocznych śrubek które były bardzo zardzewiałe…
- poklejenie tylnych boczków, czekają na malowanie ale na razie nie mam kasy, a tamten lakiernik za dużo krzyknął
- nowe kierunki tył oraz lusterka
- wymienione kolektóry na te z kwasówki plus polerka.
- dokładne wyczyszczenie felg oraz ramy, magicznym CIFEM!
- brelok ALPINESTARS xD

Chyba to wszystko, efekt jest widoczny. Mi się już ten sprzęt podoba w chuj, teraz tylko prawko ;)…

Z planów to : osłona poprzeczki kierownicy, opona tylna, i kufry, centralny taki większy i te boczne materiałowe wzmocnione, do których nie potrzeba stelaży. oczywiście to będzie zakładane tylko na trasę ;). No i tak dla siebie to muszę sobie buty motocyklowe kupić. Komciać!

Fajnie wygląda :slight_smile:
Kolanka ładnie się przebarwiły, warto było je wyczyścić :wink:

A sprawy eksploatacyjne ? Olej, filtr, świece, wyczyszczenie filtra powietrza ? :stuck_out_tongue: Robiłeś to ?

No i opony, obydwie do kosza jak najszybciej :wink:

no wygląda coraz lepiej, felgi teraz też takiego charakteru dodają :slight_smile:
no i te kolanka oczywiści fajnie wyglądają

KruczeK napisał:

Fajnie wygląda :)
Kolanka ładnie się przebarwiły, warto było je wyczyścić ;)

A sprawy eksploatacyjne ? Olej, filtr, świece, wyczyszczenie filtra powietrza ? :P Robiłeś to ?

No i opony, obydwie do kosza jak najszybciej ;)



Filtr jest ok, filtra raczej się nie czyści, tylko wymienia. Świece? Nie będę wymieniać skoro dobrze chodzi i ładnie zapala, olej wymieniony. Filtr oleju też.

Opona z tylu będzie nowa a ta z przodu jeszcze ten sezon pojezdzi, nie jest najgorsza.

Courte napisał:

Filtr jest ok, filtra raczej się nie czyści, tylko wymienia.


Że filtra powietrza się nie czyści ?!


Największa bzdura jaką mogłeś palnąć :D :lol:

Pewnie, że filtr się czyści.
Po co wydawać 100 zł na filtr skoro jeśli się go dobrze wydmucha to może jeszcze posłużyć.
Oczywiście to rozwiązanie budżetowe, no ale jednak sporo kasy kosztuje taki filtr, a na pewno piach i kurz i liście na nim będą jak go wyciagniesz :wink:

A swieca kosztuje 10 zł, ja tam zawsze zmieniam bo to nie majątek a motocykl jest pewniejszy dużo bardziej.

Przednia opone masz wyzabkowana już i niewiele bieznika, bys zalozyl inna to bys zobaczyl jaka będzie roznica w prowadzeniu. W takim moto jeszcze powinno się wyminc lozysko glowki ramy, roznica z reguly na nowym jest kolosalna.

RudY napisał:

Courte napisał:

Filtr jest ok, filtra raczej się nie czyści, tylko wymienia.


Że filtra powietrza się nie czyści ?!
Obrazek

Największa bzdura jaką mogłeś palnąć :D :lol:




Ta RudY, bo w tych moto się nie czyści filtra, bo jest z taką osłonką papierową i jak to zaczniesz czyścić, to to się wszystko rozwali... I nie gadaj skoro nie wiesz ;p. Jedyne co można to go przedmuchać kompresorem pałko!

A filtr powietrza do Dominatora kosztuje 20zł! A nie 100 ;). No i wyciągnąłem go i jeszcze jest OK.

U mnie przykładowo jest papierowy filtr powietrza i w instrukcji jest wyraźnie napisane, że co 3000km się czyści.

może pisać że co 100 000km a jak ktoś jeździ po bardziej piaszczystych to wiadomo że częściej trzeba,
no ale przedmuchać, wytrzepać można choć jak papier to najlepiej kupić nowy,
w właśnie Courte ile tamten wołał za małowanie?

150zł za malowanie 2 boczków chciał.

no to chyba malutko

dokładnie… maluuutko :slight_smile:

Robocizna czy z materiałem te 150?

z materiałem, nie wiem jakich Wy tam macie lakierników, ale według mnie drogo.

Taniocha! U mnie od elementu każą sobie płacić 100zł :573:

ale to są inny ceny niż przy malowaniu no. osobówki jednego elementu?

miałem Wam nic nie mówić, i pokazać dopiero jak zrobię, ale ludzie! Przed chwilą wpadłem na kozacki pomysł… Dominator + okleina REPSOL’a. Okleina w tym stylu : http://img832.imageshack.us/img832/1741/xlv750repsol.jpg

Jak myślicie jak to będzie wyglądać? Muszę poznać Waszą opinię, bo trochę się boje że będzie kupa… Dałbym tą okleinę plus pomarańczowe naklejki na rantach felg, zobaczyłbym jak wygląda błotnik zwykły od enduro, czyli pod lampą i może też bym go dał. Może jeszcze by była inna lampa na tył i oczywiście handbary. Pomóżcie troszkę!