Dominisia <33!!! :*

Courte napisał:

i juz wole zeby mi bylo zimno w rece ale zeby ladnie wyglądalo :)


Ja jakoś nie mam handbarów i nie płaczę :mrgreen:

Więc tak, kierunki tylne zamówione, lusterka zamówione.

Dominator coraz lepiej wygląda, jestem w trakcie odmalowywania niektórych elementów, jakaś już część jest odmalowana. Między innymi korek wlewu paliwa, pokrywka zbiorniczka z płynem hamulcowym, półka przy stacyjce (pędzelkiem) xD, stopka boczna, plus jeszcze drobne poprawki pędzelkiem. Za tydzień będą nowe foty mam nadzieję że już skończonej. Będzie mi brakować tylko nowych handbarów no i oponki na tył. A takto już więcej w nią nie pakuje ;).

O tutaj jakieś foty jak wyszły kolektóry :



idealnie nie jest, ale mi neipotrzebnie aż tak idealnie xD…

No i motórek <3 :

Dzisiaj właśnie widziałem Dominatora jak jechał to powiem że nie wygląda głupio w realu

Przecież nie jest brzydki… Dzisiaj ściągnąłem wydechy i się przeraziłem ilościa rdzy, kurde wszędzie jest, na sprężynie od amorka też. FUCK! Ale jedno mnie pocieszyło może iść jeszcze wyżej jest regulacja:)!!

No właśnie nie jest. Jest nawet fajny.jak na starsze moto to wygląda przyzwoicie, i lepiej niż na fotkach

Wczoraj przyszły mi kierunki i lusterka. wydechy wyczyszczone i pomalowane, teraz tylko złożyć, praktycznie to już większość co chciałem zrobić to zrobiłem, jeszcze chcę pomalować osłonę łańcucha bo jest taka wyblakła no i te handbary zmienić. I porządnie ją wymyć i wypolerować.

Tutaj foty :



kierunki mają takie dziwne mocowanie :

Nie wiem jak je zamocować ;/.

Lustra z DT ?! o_O

Boshe i tyle w niej kopiesz i pieścisz :smiley: Mi się tyle nie chce aż :stuck_out_tongue:

bo tyś jest zły

lustra z dominatora, z tym ze nowe, bo tamto jedno mi peklo :(. Nowe foty, dzisiaj końcówki, a raczej jedna, bo drugiej nie zdążyłem założone, nowe kolektóry również.





nowy brelok :mrgreen:

Tylne boczki poklejone i w tym tyg idą do lakiernika. To tyle, została mi do założenia jedna końcówka wydechu, lusterka, kierunki i dokładne wyczyszczenie i chyba wsio ;)… A no i pomalować handbary, bo jednak te zostają (szkoda mi kasy) i osłonę łańcucha. A grzebe tyle bo i tak nie mam co robić, bo przecież nie jeżdżę, jakbym jeździł to też by mi się nie chciało :smiley:

no i będzie ładna, a ile za takie lakierowanie płaciszł

nawet nie wiem, jak oddam to się dowiem :D…

[ Dodano: 08-04-2011, 14:31 ]
handbary i osłona łańcucha pomalowane, wydechy założone. Teraz tylko założyć kierunki, lusterka, handbary i oddać plastiki do małowania, bo jak na razie koleś nie odbiera telefonu ;/… No i w niedzielę będą foty, tylko ją wypucuję ;). Aha i pomalowałem handbary nawet ładnie wyszło, osłona łańcucha niestety nie, lakier mi się zważył i takich pełno jakby wzorków wyszło ;/, nie mam pojęcia czemu…

w niedziele mialy byc foty a juz się wtorek zaczyna ^^

Widzę, że kolega Daniel się mści xD.


zdjęcia są z dupy, bo robione telefonem i moto jest całe brudne, ale jak chcecie to łapcie :D… Tutaj przód :



sexi dupcia ;* :



Mówię, w sobotę ją wyczyszczę może już boczki wrócą od lakiernika, wymyję, wypucuję, i zrobię zdjęcia aparatem i wtedy będziecie się mogli podniecać :D!

Courte napisał:

sexi dupcia ;*



ogarnij się ;)

jestem ogarnięty przez 24H ;D

Opone wymieniaj lepiej !

opona jest dobra

na opone to czekam na doinwestowanie od rodzica, a na razie i tak nie jezdze więc mam to głęboko teraz ;P… A ta spale, moze niedlugo ;D

Powiem Ci, że zaczyna mi się podobać taki Dominator :smiley: Szkoda, że to Honda, moje serce jednak bije do Yamahy, choć aktualnie posiadam Honde :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

Powiem Ci, że zaczyna mi się podobać taki Dominator :D Szkoda, że to Honda, moje serce jednak bije do Yamahy, choć aktualnie posiadam Honde :P



haha, no ja właśnie się cieszę że to honda, bo mam słabość do tej marki :D. A Yamaha jakoś mi zbrzydła po TDR, w której się ciągle coś waliło, mój ojciec miał kiedyś XS'a 400 i też się ciągle psuło. I dlatego jakoś trochę mniej lubię tą markę, ale każdy lubi coś innego :D...

Ty a jaką masz hondę teraz