DAELIM ROADWIN 125 Kowala

No jak nie?

Błotnik, osłona baku, trójkąty pod siedzeniem i tylne boczki, tzn. to jest jedna część bo są połączone ze sobą. No i nadkole jest.

ja ci powim że nie wiem co ty oglądałeś pod błotnikiem :stuck_out_tongue:
Oponę ?:stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

osłona baku




?????

podejżewam ;d że ma obudowę baku taką z plastiku czy czegoś i pod spodem jest dopiero zbiornik :stuck_out_tongue:

Postanowiłem pokazać wam swój motocykl.



chciałes powiedzieć skuter :)

http://allegro.pl/item1055624539_skuter_daelim_roadwin.html

Kurczak napisał:

obudowę baku



nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby to było plastikowe , owszem bak pod tym , ale nie żeby to było plastikowe

wrona te obudowy są plastikowe [przy małych moto]

Damianho, jak jest w TZR?

praktycznie w kazdym moto 50ccm jest plastikowa obudowa baku wrona :stuck_out_tongue: w xr6 tez taka byla :stuck_out_tongue: i w mniejszych motórach również jest taka i w wielu większych także :slight_smile:

KruczeK napisał:

w kazdym moto 50ccm jest plastikowa obudowa baku wrona



jaki żal

Ja nie mam żadnej osłony lól :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Ja nie mam żadnej osłony lól :P


xD

wiktor24, u mnie też bak pod osłoną :-)

wrona napisał:

nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby to było plastikowe , owszem bak pod tym , ale nie żeby to było plastikowe


baków nie robią plastikowych. na pewno nie tej części co ma styczność z benzyną.
Baki zawsze są metalowe.

Mafioz napisał:


baków nie robią plastikowych. na pewno nie tej części co ma styczność z benzyną.
Baki zawsze są metalowe.


No tu się akurat nie zgodzę, nie wprowadzaj ludzi w błąd ;-)

Mafioz napisał:

baków nie robią plastikowych. na pewno nie tej części co ma styczność z benzyną.
Baki zawsze są metalowe.



hahaha, no nie rozśmiećszaj, w skuterze jaki miałeś? bo ja w roxie i kiłeju miałem plastikowe, kanister też mam plastikowy, oczywiście że np. butelkę PET benzyna rozpuści, ale jak jest tworzywo odpowiednie to jest dobrze.

Damianho napisał:

No tu się akurat nie zgodzę, nie wprowadzaj ludzi w błąd ;-)


nie chodzi mi o osłonki czy to co jest na baku.
Baki zazwyczaj są metalowe, a jeśli już jakiś jest "plastikowy" to jest to na 100% tworzywo z odpowiednim atestem które się nie elektryzuje bądź po prostu lepiej odprowadza ładunki ujemne czy coś w tym rodzaju. Przewożenie benzyny z zwykłym plastikowym pojemniku może spowodować samozapłon to co tu gadać o plastikowych bakach gdzie tam benzyna ciągle o bak się obija i elektryzuje ;p Z tego co wiem benzyny nie powinno się przewozić w kanistrach na dłuższą metę.

PS. Kowal, ja miałem w keeway metalowy bak...
Jak tworzywo odpowiednie to może i się nic nie stanie, ale na pewno nie ma baków ze zwykłego plastiku.

Mafioz napisał:

Jak tworzywo odpowiednie to może i się nic nie stanie, ale na pewno nie ma baków ze zwykłego plastiku.


I o to chodzi.

teraz przeważnie są plastikowe… nawet w autach ja w 2 autach, w apie i w pugu mam plastikowe …
Na wzór Formuły 1 robią haha :smiley:

Mafioz napisał:

baków nie robią plastikowych.



Mafioz napisał:

Baki zawsze są metalowe.



Mafioz napisał:

Baki zazwyczaj są metalowe



Mafioz napisał:

a jeśli już jakiś jest "plastikowy" to jest to na 100% tworzywo z odpowiednim atestem



Czemu sam sobie zaprzeczaszł

Kowal napisał:

Mafioz napisał:

baków nie robią plastikowych.



Mafioz napisał:

Baki zawsze są metalowe.



Mafioz napisał:

Baki zazwyczaj są metalowe



Mafioz napisał:

a jeśli już jakiś jest "plastikowy" to jest to na 100% tworzywo z odpowiednim atestem



Czemu sam sobie zaprzeczaszł


Bo jest pro elo kozak xD

nie wiem z czego te baki są wiem że są twarde ;d ja z swoją wagą około 85kg usiadłem na nim i nei pękł xd

ahhaha z Mafioza nie mogę xDD! Ja mam już w 3 moto z rzędu plastikowy bak, Mafiozku ;p