DAELIM ROADWIN 125 Kowala

Postanowiłem pokazać wam swój motocykl.
Jest to Daelim Roadwin 125, rok 2004 kupiony w 2006 za 8200 na co mam dokumentację. Przebieg to tylko 2000km, co również jest dość dobrze udokumentowane. Sam kupiłem go 8 maja 2010 za 3300. v-max to ok 120km/h przy zębatkach 14/42, spalania jeszcze nie zmierzyłem. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Komentować!















poza lampą na tyle wygląda całkiem nieźle

Fajna maszyna. Myślałem, że to gorsze będzie. Wygląda ładnie ;D
A ile do 100?

Jakbyś chciał oddać ten wydech, to chętnie go przyjmę :stuck_out_tongue:

A maszynka ogólnie fajna :smiley:

ładne to to jest , nawet bardzo , ale jak z silnikiem?? myślę że jak będziesz wyznawać zasadę kruczka , jak traktujesz tak masz, to długo pojeździsz

a to zablokowane jest że tylko 120 czy taka kimbaż?

Nie, wydechu raczej nie będę się pozbywał, jedynie czasem można odkręcić bo to 5 śrubek jest i się polansić.

A lampa wg mnie jest ładna, mogę zrobić lepsze foto żeby ją było widać dobrze. Wg mnie jest ładniejsza niż w TZR’ce, bez obrazy Damianho, ale mi się dupa tzr nie podoba, ładny ścięty tył i mała kwadratowa lampa pod nim. Jakby byłą wkomponowana w ten tyłek, to tak.

EDIT. nie wiem czy zablokowane, jak zdejmę jeszcze wydech to zobaczę jaki v-max jest, no bo gdzie byłaby blokadaż Jedynie wydech można na przelot zrobić.

A lampa dobrze świeci, spełnia swoje zadanie.

wrona napisał:

a to zablokowane jest że tylko 120 czy taka kimbaż?


To jest 4T ... Więc czego ty tu chcesz :P

RudY napisał:

To jest 4T ... Więc czego ty tu chcesz



z 10-15 km/h więcej

Może być cieńszy króciec(blokada), a tego lepiej nie ruszaj sam, bo rozwalisz :stuck_out_tongue:

Więcej to nie pójdzie jak 120 km/h w końcu wystarczy :slight_smile: kolegi nowa ninja 250 4t ma tyle mocy co aprilla 125 2t :roll:

ReKoRd napisał:

Więcej to nie pójdzie jak 120 km/h w końcu wystarczy :) kolegi nowa ninja 250 4t ma tyle mocy co aprilla 125 2t :roll:


Ale porównaj spalanie ;)



Do 130 powinien Daelim pójść i nie więcej.

Ale tu chyba chodziło o to że przednia lampa jest nie za ładna … daj jakąś inną… poza tym to ok
Motorek fajny i za te pieniądze mm… :roll:

Dobra, przygotujcie się, bo będę narzekał.

Albo nie. Nie chcę mi się długo pisać.

Powiem tylko że jak za tą kasę to moto w porządku, ale Tecia still rox! :smiley:


I tylna lampa w TZR wcale nie jest brzydka! :<

Szympa napisał:

poza lampą na tyle wygląda całkiem nieźle



Chodziło o tył.

[ Dodano: 22-05-2010, 22:50 ]

Adverion napisał:

daj jakąś inną



Może jakieś propozycje?

Propozycje tylnej lampy czy przednieją bo na przód to raczej nic lepszego się nie znajdzie, zresztą ta tam pasuje.

ja bym tu zrobił tylko 3 żeczy i w ogóle tego nie ruszał :slight_smile:

po pierwsze , uchwyt pod tablice coś jak Adi a nie taki długi błotnik

po drugie , skrócił bym ten długi kutasiński wydech

a po trzecie , dał inne kierunki bo te wielkie kierunki z tą lampą wyglądają jak w ,wuesce"

a tak to bardzo ładny motorek :slight_smile:

Wrona, a co myślisz zeby tłumik zdjąć w ogóle? I tylko rura będzie, nie będzie to obciążać cylindra jak ona wisieć będzie? Błotnika nie ruszam, a jakie kierunki proponujeszł

Kowal napisał:

zeby tłumik zdjąć w ogóle?



Pojebany pomysł... a jak tak zrobisz, to będzie total WT! Moto straci swój urok...

Kowal napisał:

tłumik zdjąć w ogóle



nieeee, tylko go skrócić :)

a kierunki takie jak ja mam w pugu te ledowe strzałki , tylko drogie to jest bo komplet (2sztuki) 70 zł

świecą zajebiecie jak na ledy :) nawet o 12 po południu je dobrze widać

http://allegro.pl/item1033242202_kierunkowskazy_kierunki_karbon_led.html

tu masz podobne do moich tylko moje mają więcej diod dlatego droższe

A jak go skrócić cwaniaku?

[ Dodano: 23-05-2010, 15:53 ]
Zegary są bardzo ładne bo mają białe tło. Nie mam czujnika temp. ale kit z nim.