DAELIM ROADWIN 125 Kowala

wrona napisał:

a kierunki takie jak ja mam w pugu te ledowe strzałki , tylko drogie to jest bo komplet (2sztuki) 70 zł

świecą super-ekstra jak na ledy :) nawet o 12 po południu je dobrze widać


Jakie drogie ? :-D
Drogie to są np. puig za 180-200zł :-P
np. te : http://www.puig.pl/kierunkowskazy_i_swiatla/kierunkowskazy_led/kierunkowskazy_puig_gondola_led_krotkie_ramie-p1314.html
Kozackie są ;-)

nie kupuj diodowych bo jeszcze trzeba zmienić przerywać. a jak zmienisz przerywacz to będziesz musiał dać diodowe i na przód i tył bo będą migać szybko albo przesadnie wolno…
a co do tego tłumika to według mnie za duży do tego moto, chyba nie jest oryginalny, a jak jest to konstruktorzy przesadzili ;p
Tak samo jak do RS czy NSR wsadzają wydechu od 600ccm, przecież to wygląda jak wieś na kółkach ;p
felgi mi się jeszcze średnio podobają i ten bak niepotrzebnie ten wlew tak wypchali do góry, mogli na równo zrobić bardziej ;p

a co do v-max to może Kowal ciężka dupe ma i dlatego nie jedzie tych 130 xD

No felgi nie są jakieś świetne.
Tłumik oryginalny z napisem po angielsku żeby nie dotykać bo gorący xD
A co do v-maxu to kowala dupa waży 70kg, czyli nie jest taka cinżka.

ej kowal… nie sluchaj ich…sprzet jest kozacki, kup sobie aby pastę polerska i go wypoleruj na lustro… :!:

Kowal napisał:

A jak go skrócić cwaniaku?



wybebeszasz , chlastasz na 3 części , i spawasz pierwszą z ostaniom potem kątówką z grubsza wyrównujesz spawy potem papierem , itd , albo zamiast się tyle pieprzyć kup jakiś krótki sportowy

Kozackie są ;-)



takie same jak moje , tylko szkiełko mają lepiej zrobione , lepiej rozprasza światło

co wy chcecie od długości tego wydechu ? wcale nie jest długi …
Te krótkie ping-pongi to do kitu dopiero wyglądają …

Adverion napisał:

Te krótkie ping-pongi to do kitu dopiero wyglądają ...


Dobrze wyglądają w stunt-psach, a nie w normalnych moto :)
Ja bym tylko przelot zrobił, jak już ;)

No wkońcu pokazałeś tego swojego Roadwina :smiley: . 3300 cena super z tak małym przebiegiem :smiley: Może sam takiego zakupie za 3.3 :smiley:

Bardzo ładny naked ;] Na prawdę przyjemne moto. I nic w nim nie zmieniaj bo ono samo w sobie jest ładne :slight_smile:

Kolega wcześniej takiego miał, teraz następny się zastanawia nad daelimem. A mój niestety nie odpala :frowning:

Kowal napisał:

A mój niestety nie odpala :(


już się zepsuł? oO
ale serio nie pali

Heh, chyba jednak firma dała o sobie dać =/

No stoi w garażu, przekręcam kluczyk i rozrusznik chodzi a on nie pali. Myślicie że to dlatego że paliwo się skończyło?

stary myślę że nie , paliwo to to na huj ci potrzebne pomyśl trochę… :573:

paliwo przecież lejesz tylko po to żeby obciążyć przód , a żeby jeździł to powietrze wystarczy , ewentualnie można na pierdzieć tylko wtedy dobrego smarowania nie ma , chyba że piard z kleksem :smiley:

brawo wrona z ust mi to wyjales :smiley: dodam tylko ze paliwo sluzy do schladzania baku którym mozemy sobie schlodzic np klejnoty albo piwko :slight_smile:

Hmmm… piwko do baku … not bad idea ! :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

No stoi w garażu, przekręcam kluczyk i rozrusznik chodzi a on nie pali. Myślicie że to dlatego że paliwo się skończyło?



To zdanie przejdzie do historii forum :)

P.S. też to miałem, ale ja poprostu dolałem wahy xd

Dywersant napisał:

też to miałem, ale ja poprostu dolałem wahy xd



dało ci to coś?? WOW , to ja chyba też doleje do siebie bo mi się kończy i jeszcze nie daj Boże skuter się zepsuje

A mój nadal nie pali…

dobra podpowiemy ci :smiley:

wykrec swiece i sprawdź czy jest iskra :smiley:

jeśli jest to nalej zupy i sprobuj zapalic na pych albo na rozrusznik na ssaniu ale bez gazu :stuck_out_tongue: