DAELIM ROADWIN 125 Kowala

bo jak teraz zalałeś, to nie pali :stuck_out_tongue:

Jutro Kowal przyjdzie i powie że też nie chce odpalić, a tam makaron w gaźniku xd

Znając kowala to powie że nie pali bo mu się pewnie nei chce, zimno i tyle :smiley:

Olej napędowy kupiłem, jutro będę jeździł :stuck_out_tongue:

Rowerem Chyba xD. Daelim nie pali !

Przecież pisałem że już zalałem olejem napędowym to musi palić.

Uuuaa, ale fajnie. Teraz ciągnijcie dalej ten spam jaki to Kowal jest durny bo kupił ON…
Prowokacja kurde! :stuck_out_tongue:

bez prowokacji wiemy ze kowal to d upa wolowa :smiley: haha

A ja bez prowokacji wiem że Damianho większa dupa, bo ma super sprzęt i nim prawie nie jeździ. O ile się nie mylę to zrobił 200 albo 500 albo 700km od zakupu, 700 to już max.

Kowal napisał:


A ja bez prowokacji wiem że Damianho większa 4-ry litery, bo ma super sprzęt i nim prawie nie jeździ. O ile się nie mylę to zrobił 200 albo 500 albo 700km od zakupu, 700 to już max.


Skoro moto kupiłem przed samą zimą, to twoim zdaniem mam mieć przejechane już 1500100900km? Na jakieś może 3 miesiące podczas których były warunki do jeżdżenia, przejechałem z 200km. Może to nie dużo, ale ja nie jeżdżę, żeby się pochwalić ile to ja już nie przejechałem i jaki jestem dzięki temu pro elo kozak, tak jak niektórzy, tylko dla przyjemności Rafałku ;-)

Piszę to dlatego, że masz od pewnego czasu jakieś dziwne kompleksy i przy każdej okazji (na przykład kiedy ktoś na ciebie powie dupa wołowa jak Kruczek), mówisz wszystkim jaki ja jestem zjebany bo nie chce do ciebie przyjechać Tecią.
Noo, trochę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że było warto i że coś z tego wszystkiego dotrze do twojej mózgownicy.

Pokój ludzie, głoście Słowo i nie wiem co tam wam jeszcze przyjdzie do głów :-P

A czemu nie chcesz przyjechać? Uprawnienia masz, paliwo masz, daleko nie jest…

Booo Cie Nie Lubiiiii xD

Kowal napisał:

A czemu nie chcesz przyjechać? Uprawnienia masz, paliwo masz, daleko nie jest...


Szkoda że chęci nie mam, a to jest chyba dość ważne... :roll:
No wyobraź sobie, że nie wszyscy muszą chcieć koniecznie oglądać twoją cudowną twarz raz na jakiś czas, bo inaczej ich chuj strzeli.

Do modów: Jeśli uznacie to za spam straszniejszy od wszystkich pozostałych tworzonych także przez Was, to zwyczajnie to usuńcie i wszyscy zadowoleni :-P

Niieee… ten post mi się podoba :stuck_out_tongue_winking_eye:

kurwa mać zamknijcie się już oboje…
a Ty Kowal zachowujesz się jak byś był laską a Damianho twoim boyem że to on ma do Ciebie jeździć.
na SB się chwaliłeś ze pozdawałeś testy na prawko to sam se do niego jedź zanim pogoda się ładna zrobi to już prawko odbierzesz to jedź, 125 lepiej jechać w trasę niż 50…
się wrany posypią jak jeszcze jeden post nie związany z tematem ktoś napisze.

Post nie związany z tematem lalalalaala :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=vxkxkTjwvsU&feature=player_embedded

hahaha :D:D


Mafioz napisał:


się wrany posypią jak jeszcze jeden post nie związany z tematem ktoś napisze.



Próbuj :smiley:

a masz.

a masz x999 :smiley:

No ja chcę żeby ogólnie Damian przyjechał, do nas, nad jezioro się przejechać, w gałę pograć z kumplami itd itp.

A prawka jeszcze nie mam.

Co do Daelima to dziś naciągnięty łańcuch i trochę plastiki ściągałem żeby looknąć co gdzie jest.

Jak ty tu plastików nie masz :E
A ten co do maszyny to spoko w wakacje musimy się spotkać i po jeździć :smiley: