DAELIM ROADWIN 125 Kowala

Kowal, ty thebilu -.- nie napisałem nigdzie że są z plastiku cepie jeden. napisałem że jak już to z odpowiedniego tworzywa a nie plastiku, jakbyś tam cudzysłowu nie zauważył.
Wzorowałem się na tym czego mnie w szkole uczono, a że się nie spotkałem z plastikowymi bakami i nasłuchałem opinii że też kanistry metalowe są lepsze i bezpieczniejsze to pisze.

Mafioz blokada na pisanie :slight_smile:

Juz raz ci mowilem, doczytaj potem się udzielaj, bo jestes wielce niekompetentny.
Aż mi się słabo robi jak czytam twoje wypociny.
To nie zgaduj, zgadula żebyś sobie strzelał z czego są baki.
W dużych moto są metalowe bo w sumie sam nie wiem za bardzo czemu, chyba tylko po to żeby można było sobie wyklepać do stuntu heh. Ale coraz więcej dużych moto ma plastikowe baki pod osłonami.
Stare moto miały metalowe bo kiedyś łatwiej było coś zrobić z metalu niż z plastiku poza tym chemia w tym konkretnym przypadku nie była tak bardzo rozwinięta, bo co do jednego masz racje. Pewnie są z jakiegoś specjalnego plastiku zrobione. Reszte to chyba zmyślasz :lol: :573:

Ogólnie ja uważam ze lepsze są plastikowe baki a na nich osłony, bo w razie gleby itp bak się nie niszczy tylko oslona poza tym latwiej przediurawic przy glebie metalowy bak niz plastikowy :wink:

One są ze szkła!

Tak czytam i się brechtam z was. Mafioz jesteś taki nieogarnięty masakra. Powinieneś odpocząć z 15 dni XD

kondzio94 napisał:

Mafioz jesteś taki nieogarnięty masakra. Powinieneś odpocząć z 15 dni XD



już chyba dostał właśnie ;)



Nowe foto z dziś

Jak to pedau :D:D

łee co to takie małe to zdjęcie? xd
Daj filma jak to chodzi żeby chociaż silnik usłyszeć xp

Jak dywer wstawi na yt to dam. Chcecie większe foto?

[ Dodano: 29-06-2010, 22:09 ]

A to sam nie umiesz wstawić filmu na yt czy czekasz aż Dywer pierwszy wsadzi swój film z kymcośxd

Nie mam konta i nie chce mi się go robić, bo nie ogarniam yt i potem zapomne hasło i wg.

Kowal napisał:

Nie mam konta i nie chce mi się go robić, bo nie ogarniam yt i potem zapomne hasło i wg.


Ano tak ... wiecznie nie ogarnięty Kowal :P

http://www.youtube.com/watch?v=P0DY46Wa_Vc

http://www.youtube.com/watch?v=1uleLH3oy9M

Takie tam filmiki.

trochę lipny dzwiek to ma :stuck_out_tongue:
moj xr6 grozniej chodzil :smiley:

poza tym jestem raczej przeciwnikiem latania w takim stroju jak ty :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

poza tym jestem raczej przeciwnikiem latania w takim stroju jak ty



Widać, że jeszcze nie miał bezpośredniego kontaktu z asfaltem przy wyższych prędkościach :)

Miałem, ja jechałem na scootino to samochód we mnie uderzył :stuck_out_tongue:

Szkoda że to ac;/ Lc trochę inny głos wydają :wink:

Kowal napisał:

Miałem, ja jechałem na scootino to samochód we mnie uderzył :P



To widać było to słabe uderzenie, bo niczego cie nie nauczyło :P

Czyżby droga nad jezioro? :slight_smile:
Mogłeś jeszcze nagrać jak to chodzi na wolnych.

To przyjedź do mnie i na żywo usłyszysz. Droga od bogusia , z dobrzykowa na zaździerz, nad jezioro tez można dojechac