Czy to się opłaca? - Czyli zbiór tematów

Tak, droga …

Tym bardziej, że sezon się kończy >_<

no troszkę za drogo :smiley: szukaj taniej :smiley:

witam co możecie powiedzieć o tych NRG ?

http://moto.allegro.pl/item791201596_piaggio_nrg_50_power_stan_idealny.html

http://moto.allegro.pl/item787383095_super_skuter_piaggio_nrg_power_d_t_08r_super_polec.html


z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam :wink:

nawet nawet :wink: Pierwszy na moje trochę bardziej :slight_smile:

Danielson, pierwszy jest z dwa lata starszy i ma dwa razy większy przebieg od 2-giego… i kosztuje 200 zł więcej…

chyba że jest ten pierwszy utrzymany bardziej… :wink:

co o tym sądzicie ?

ale ten drugi moze mieć cofany :slight_smile:

Może ale nie musi… :stuck_out_tongue: równie dobrze może mieć cofany ten 1 :wink:

hah ok :slight_smile:

a co możecie jeszcze o nich powiedzieć ?
który lepiej się opłaca kupić ?
który według was byłby lepszy ?

pozdrawiam :wink:

nie wiem czemu ale mnie jakoś bardziej przekonuje ten drugi (młodszy) i tego bym kupił :wink:

Adverion, masz Peugeota JetForca więc powinieneś się na nich znać :smiley:


co myślisz o tym ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&amp;id=M1589361

czy gdybyś miał kupić drugi raz skuter wybrał byś JetForca ?

taki sobie… nei ma oryginalnych naklejek które powinny być na bokach przednich i tylnych nie ma takeigo kapsla od osłonki wlewu płynu chłodniczego… itd.
A czy bym wybrał to odpowiem ci że to zależy… a dlaczego ? ponieważ ja lubię tuning a silniki Peugeota najlepsze są jak są oryginalne wtedy to na prawdę mocne silniki i nawet wygrywałem nim gdy ścigałem się z biegówkami lub też p/g NRG + Yasuni R i wygrywałem miałem wtedy sam wariator… i chodził ślicznie… lecz po wymianie wydechu osiągi spadły :-/ Skuter bardzo wygodny bardzo dobrej jakości wszystko jest super, wygodny itd.
Lecz jak się ma go kupować i się chce tuningować to jest mało części i trzeba wiedzieć jakie dobierać żeby dobrze chodził jak się chce go tuningować to od razu 70ccm bo 50ccm seryjny jest słabawy …
W sumie bym go wybrał bo jest ich mało i są ładne dobre itd. :wink:
Jeśli chcesz JetForce to mam na sprzedaż :smiley:
Napisz na gg:523635

Adverion, dzięki za odpowiedź :slight_smile:

ja po scut mogę jechać max 150 km bo nie mam transportu :-/ do Cb mam 250 km… ale dzięki za propozycję…

tamten raczej odpada…



a co myślicie o tym Speedzie ?

http://moto.allegro.pl/item803106561_peugeot_speedfight_2_2006_wrc_limit_edition_okazja.html
(podobno leci 100 kmh bez żadnego tun… :mrgreen: )

i mam pyt: gdzie był produkowany ten Spid ? (sprowadzony jest z Niemiec)
bo słyszałem że te nowe są produkowane w Chinach… :expressionless:




pozdrawiam :wink:

ee tam produkowane we francji … przecież peugeot to francuski i to nie jest ten nowy bo nowy to SF3 a nie SF2 … a ja bym tego skutera nie kupował słabe i wolne w porównaniu np. do JetForce … takiego SF2 biorę sobie jak chce a dodać do tego że SF2 ma większy gaźnik w tej wersji bo 17,5 a JetForce w wersji C-tech jak mój to ma 12mm więc to jest dość duża różnica :slight_smile:

Elo możecie mi doradzić jaki skuter wziąść?
:arrow: AEROX
:arrow: NRG
Czy ten Polini FR3 nie jest za mocny do seriiż Znacie taki wariator Polini Sportą Z gościem od roxa już zeszłem przez gg do 3k ale pisze że opona tył jeszcze sezon pojeździ więc jest do wymiany i accu nie trzyma. Dodaje gaźnik, jakieś zębatki i wariator. O piaggio nie dzwoniłem ale wolałbym roxa. Co wybralibyście na moim miejscu? A i przebieg roxa to 23 000 :shock:

Ja bym brał NRG, rocznik 2004, przebieg mały, wydech ma dobry i wario i pewnie jeszcze by koleś zszedł do 3000 :slight_smile: a 23 000 to i tak nie mało przebiegu na roxa ;p I w roxie jeszcze opone będziesz zmieniał i aku, weź NRG.

FLYP001 napisał:

A i przebieg roxa to 23 000 :shock:


PeZeT napisał:

a 23 000 to i tak nie mało przebiegu na roxa


Jemu chodziło o to że właśnie przebieg ma duży ;-)

yy 2004r. i przebieg 1400 :!: :?: coś tu jest nie tak :!:
A ten aerox wydaję się dość spoko i tak jakoś mi się zdaje że koleś jest szczery

no lakierek jest fajny z tego co na fotkach wiadć jade go obejrzeć w niedziele. Jest taki wariator polini sportą

nie takiego nie ma jak już to Polini Speed Control a jak 9 rolkowy to Super Speed

Właśnie pisałem do gościa i napisał mi że to jest normalny 6cio rolkowy i się nazywa polini sport. Może jemu chodzi o cylek?