Czy to się opłaca? - Czyli zbiór tematów

Zależy czy wolisz biegi czy automat …

Mafioz napisał:

Crazy, jeden nowy usser, jeden z nielicznych który umieć uzyć opcji szukaj i takie pytania zadaje w odpowiednim temacie a nie robi nowych tematów i nie zaśmieća forum. chwała Ci !


Dzięki :-)

RudY napisał:

Zależy czy wolisz biegi czy automat ...


No właśnie się zastanawiam..
Brać Biegówke czy automat ? :roll:

weź biegi … mówię ci z własnego doświadczenia że znudzi ci się automat i będziesz chciał biegi tak jak to było w moim przypadku… więc idź na skróty i biegówkę :smiley: :stuck_out_tongue:

Z Biegówek to Tzr, powiecie mi coś o niej ? :smiley:

Mafioz napisał:

[...] jeden z nielicznych który umieć uzyć opcji szukaj i takie pytania zadaje w odpowiednim temacie a nie robi nowych tematów i nie zaśmieća forum.



jeżeli chodzi Ci o mnie to przepraszam :-(

nie chcę zaśmiecać forum... a temat o Aprilii P/G Pure Jet <- chciałem się w nim dowiedzieć co to za silniki czy się psują itp... a przy okazji podkleiłem tego co miałem na oku...

pozdrawiam ;)

Nie chodziło o ciebie. Jak pobędziesz na forum to zobaczysz ile osób loguje się i bach durny temat na który jest odpowiedź klika dni wcześniej.

Słyszałem, że tzr na Serii leci ponad 100 km/h… :mrgreen:
Więc, Piaggio Nrg Czy Yamaha Tzr :?:

Crazy, bierz TZR. Nie ma porównania do skutera :slight_smile:
Sam niedawno kupiłem i powiem ci że jestem zadowolony z zakupu :stuck_out_tongue: Yamaszka poleci koło 100km/h i jest bardzo ładna (szczególnie malowanie Midnight Black :smiley: ).
No chyba że wolisz praktyczne rzeczy, wtedy weź skuter - ma schowki :smiley:

TZR!!!

Kowal, ale się rozpisałeś :stuck_out_tongue:
jeśli chodzi o TZR to np. mojego skuta bierze na 5 biegu a na przyśpieche tzr siada :mrgreen: również trzeba dużo wajchować bo ma krótkie przełożenia … bo to w końcu 50ccm nawet widząc koła 17" od razu można powiedzieć że jest szybsze od skuta który ma 12"/13" … bo im większe koła tym szybsze …
bez względu na wszystko i tak bym brał TZR :wink:

Ciiicho, Crazy już przekonany do TZR jest :smiley:

wszystkie 50 mają to do siebie że trzeba wachlować biegami ;p tzr z tych wszystkiech najlepsza jak już pisałem a w sumie na 50 biegówce nawet fajnie się jedzie mówię o rieju rs2 matrix silnik minarelli więc z tego co się orientuje ten sam co w TZR i nawet fajnie mu idzie. realne 80 ale on taki trochę niekumaty i nie wiem czy wszystko odblokowal bo wydech odblokowywał podobno ale przy gaźniku nic nie majstrował więc pewnie dysza seria :stuck_out_tongue:
ogólnie to fajnie mu chodzi to tzr też powinna :smiley:

jeździłem 2 TZR zablokowaną i odblokowaną ta odblokowana fajnie sadzi… bez problemu 90 licznikowe chociaż jak jechaliśmy we 2 pod wiatr to 75 max :mrgreen: Lecz ta zablokowana to dopiero koszmar :-/ ile tam trzeba wachlować tymi biegami to szok ledwo się z miejsca ruszy to trzeba 2 normalnie koszmar :-?

Ok… :slight_smile:
A w Tzr nie ma wskaźnika paliwa :?:

Pisałem Ci już że nie ma :stuck_out_tongue: Ale to nie kłopot, bo jak czujesz że zaczyna mulić to przekręcasz kranik na RES i masz jeszcze 2 litry wahy zapasu :slight_smile:

Nawet kontrolki nie maż

Kowal napisał:

Nawet kontrolki nie maż


Tak piszesz jakbyś się mnie o to nie wypytywał jak zobaczyłeś moją TZR :-P

Nie pamiętam żebym pytał, a zresztą nie pamiętam bo dawno ją widziałem już.

Kowal napisał:

Nie pamiętam żebym pytał, a zresztą nie pamiętam bo dawno ją widziałem już.


Dobra, przestań spamić. Dobrze wiesz że nie ma żadnej kontrolki :-P

Teraz wiem. http://moto.allegro.pl/item794913250_yamaha_dt_125_re.html co sądzicie? Trochę droga jest, no nie?