Czy to się opłaca? - Czyli zbiór tematów

ta jasne 6 rolkowy cylinder :lol: :stuck_out_tongue: Wariator może być Jedynie Polini Speed Control jak 6 rolkowy a cylinder owszem może być Polini sport bo jest taki :roll:

Gość chyba nie wie co ma :stuck_out_tongue: Bierz Roxa :wink: przebieg tego NRG ostro podejrzany :-?

FLYP001 napisał:

yy 2004r. i przebieg 1400 :!: :?: coś tu jest nie tak :!:




Hahahah . Proste ze cos nie tak. Moze ma 14 tys.. i to by bylo super jak tak miał ;D

Jade oglądnąć nrg w środe i gość przez telefon zszedł do 2500zł :shock: miał małowaną czache bo była "zdewastowana"a polini FR3 jest stanowczo za mocny do serii (tak przynajmniej uważam) i od razu cza zmienić wydech na gorszy. Ile mógłbym wziąść za FR3 bez waty w silencerze? A co do roxa to amor z tyłu prawie w ogóle nie chodzi, plastki trzeszczą, nórzka centralna lata w górę i w dół (może być to spowodowane za słabą sprężyną?), jak odpalił na elektryczny rozrusznik to tylko zgrzyt no ale zapalił i gość nie chce zejść poniżej 2900 :-/ .

a nie lepiej by było od razu zamontować mocniejszy cylinder a nie słabszy wydech ? :roll:

Nie bo nie wyrobie na utrzymanie a do cylka łożyska wał gaźnik by się przydał i więcej bypalił a leciutki sporcik styknie.



EDIT: Ile mógłbym wziąść za tego FR3? Dziś nie pojechałem go zobaczyć bo pogoda się zepsuła i nie mam gps’a a gość mieszka w centrum Krakowa to bez nawigacji zginąłbym jak ciotka w Czechach :mrgreen:

Piaggio typhoon 125ccm 2t a/c co o nim sadzicie? :slight_smile: mogę mieć full precluch do rejstracji niby 120 leci i pali 5l cos wiecie więcej o tym silniku ?

to ten pomarańczowy od kolesia z ssą
jak ten to nieźle wygląda, a te 120 to w sumie możliwe(ale całkowity max to już musi być) no bo to 2T :->

Taaa z ss, koles chce się zmienić bez doplaty xd bo się anjaral na bwsa a mowi ze tego tph nie da się na kole jezdzic xd

Siemka all
Warto kupić wario polini speed control za 100zł po 2000km przebiegu?










Drażnią mnie trochę te zadrapania w miejscu poruszania się paska koło tuleii.
Proszę o odpowiedź czy warto…

100 hmm starguj do 70 gdzieś i wez choc mozliwe ze te zadrapania wplyna na osiagi i nie da to oczekiwanego efektu

Pytanko, co bardziej się opłaca kupić Slidera w dobrym stanie z w miare dobrym rocznikiem, czy Boostera starszego i za reszte kasy tuning walnąć, sprzęt ma służyć do stuntu ??

2 opcja lepsza , bo wiesz młodsze nie oznacza lepsze możę być gorzej skatowany niż booster z 95 :smiley:

Sliderem czy innymi tego typu skuterami można stuncić na serii … ja bym brał Sliderka

czyli zdania podzielone, ktoś jeszcze może się wypowie :!:

wez boostera a reszte kasy zostaw na paliwo zebys mogl więcej jezdzic proste.
Jezdzilem bosterem racing i full seria. seria lepiej :evil:

Remol napisał:

dobrym stanie



zależy co masz na myśli , bo żeby nie było ze potem booster okaże się skarbonką , wiesz o co chodzi :D

mowie kup full serie a za reszte zostaw na ew naprawy ktore tu sa nieunikniony przy uzywce :wink:

ok dzięki wielkie :mrgreen:

[ Dodano: 11-01-2010, 18:27 ]
A czy w stuncie jest lepiej według was jak się ma tarcze z tyłu czy bęben , czy jest znaczna różnicałą

No raczej, że tarcza :stuck_out_tongue:
Lepiej łapie, nowsza, łatwiejsza itd. :stuck_out_tongue: