CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

jak chuj. suwmiarke w lape i mierzysz tym do otworow miejsce ile od jednek lapy trzymajacej do drugiej i tak samo na dole i masz zmierzone

Kowal to zmierz to :stuck_out_tongue:

Mi się nie chce i nie wiem jak - to jest dla mnie zbyt skomplikowane tam :smiley:

Kurna jak mógł się amor rozsypać ja pierdziu xd A rodzice pewnie teraz mówią, że to przez to że jeździsz jak szalony co ? :stuck_out_tongue:

niee… Smial się ojciec. Bo jechalem nad jezioro przez wiochy z dziewczyna i dups siedzi nie odbija juz ;D

foto !

nei mam aparatu ;D

jak chcesz to mam na sell amorek od ETX’a, ale on jest strasznie dlugi.

zmierz mi szerokosc mocowan i dlugosc i zaznacz na focie

w weekend.

pizda but kurwa. :smiley:
Nie chodzi kurwidelko. odpala od strzala trzyma obr wszystko pieknie ale na ssaniu do max 3tys się wkreca a bez ssania po dodaniu gazu gasnie. No i jeszcze jedna nowosc. Zeby gaźnik wyciagnac trzeba sciagnac błotnik tyl, boczki, zadupek siedzenie plastiki na baku bak i jest jako takie dojscie a zeby go calkiem wyciagnac trzeba silnik z kolyska wykrecic. Brawo dla konstruktora polac mu cyjanek !!!
Musze dac na serwis bo nie mam ochoty calego rozbierac
Dzis przyjdzie gotowka za hurricana ktorego w sobote kupiłem za okolo 400zl ;D
Sprzedaje dzis za 1500;]
http://allegro.pl/super-hurricane-za-male-pieniadze-i1662901879.html

Dziekuje dobranoc :wink:
Slider za 1200 poszedl juz ;]
Zbieram na cebulke albo eFke

cos danielson sciemniasz , przeciz slider ma cylinder stojący , a gaźnij est tuż za cylkiem , kołsyka jest w zupełnie innym miejscu , niemozliwe ze az tak rózni się konstrukcją od boostera , nie mów mi że do wymiany dyszy musisz wywalać cały silnik bo w to ci nie uwierze :slight_smile:

LOL WRONA !! JAK ON MÓWI O NIECHCIANYM PREZENCIE !!!

:lol: :lol:

sasugerowałem się tym …


Slider za 1200 poszedl juz ;]

uszczelka od razu byla zrobiona a moto potem stal i stal i czekal az mu gaźnik wyreguluje az się wzielem za to i zrobilem przy okazji wyjebalem katalizator ale teraz kurwa halasu juz przy 5 tys jest od chuja ^^

W końcu SM nie ? :lol: :lol:

Sam nie poprawisz układu wydechowego w 4T, chyba żebyś miał jakieś plany/szkice od Akrapa lub Vinca. Tak będzie ci albo kaszlał, albo huczał :stuck_out_tongue: Lepiej wyjściem jest polowanie na części z rozbitków :wink:

Dywersant napisał:

Sam nie poprawisz układu wydechowego w 4T,



jak zrobisz przelot to poprawisz

wycielem bo zamulal tak jakby od razu lepiej :wink: na razie nie pakuje bo po wakacjach te610sm albo drz czy zx6r

wrona napisał:

jak zrobisz przelot to poprawisz



A chuja prawda.

Nie można robić pełnego przelotu, bo tylko przyspieszasz zużycie silnika. Przyspieszasz wypalanie zaworów wydechowych, w wyniku czego silnik traci szczelność oraz moc.

W drogowych motocyklach robienie pełnych przelotów jest zabójcze. Powinno się stosować wydechy o zmienionych proporcjach komór.

pierdzielsz , 90% motocykili przerobionych do stuntu ma skrócony i wybebeszony wydech i żyją

wrona napisał:

pierdzielsz , 90% motocykili przerobionych do stuntu ma skrócony i wybebeszony wydech i żyją



Do STUNTU.

ŻYJ¡, ale krócej i nie są używane w normalnym zakresię obrotów!

Normalne moto do jeżdżenia(nie gibania) długo na przelotach nie pożyją.