CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

Wiem wiem krzyczcie bijcie i krytykujcie nie bede mial pretensji ;/. Taki prezent od babci mial byc. Nie znala się kobieta trzeba wybaczyc. Ale gust ma bo SM wybrala. :stuck_out_tongue: moto wczoraj zamowione zostalo. W sobote albo w poniedzialek ma dojsc. Co tu duzo mowic. 125ccm 4t, 2x tarcza powietrzm chlodzone kolo 10KM. Coz powinno mi wystarczyc do pojezdzenia po miescie. Za rok i tak przesiadka.
Tu macie dane na jego temat:
dane techniczne:

-silnik: czterosuwowy, chłodzony powietrzem
-pojemność: 124 cm3
-moc: 10,5 KM.
-skrzynia biegów: manualna - 5 biegi.
-hamulec przód/tył: tarczowy/tarczowy.
-pojemność zbiornika: 8 L.
-rozruch: elektroniczny, nożny.
Felgi: aluminiowe.
Opona przód/tył: 100/70-17 / 130/70-17.
Liczba miejsc: 2
Masa pojazdu gotowego do jazdy: 115 [kg]

zdj podgladowe:




Jak dojdzie dam swoje.

Plany:
-jezdzic bezproblemowo jak najdluzej
-tłumik przelot dominator lub RM moto

nie rób z nim nic , sciągnij ewentualnie blokady jeżeli takowe posiada , dbaj o to i za rok sprzedaj ,
to ma chcociaż plus że brzydkie nie jest ( prucz przedniej owiewki)

a i wywal bądź skróc te kilometrowy błotnik

no w tłumiku sa filtry itd, dlatego przelot dominatora dam 200zl kosztuje

i nie mów że niechciany prezent , :slight_smile: o moto nigdy tak nie można mówić pomimo ze to chinol ;p

Fajne tarczówki :slight_smile:

Jak taki niechciany ten prezent i tak na niego narzekasz to ci pomogę … daj mi go :slight_smile:
Wezme go na siebie jako dobry kolega z forum :slight_smile:

ładne to, silnik nie powinien być najgorszy, rama w sumie też nie, bo te nowsze chinole trochę się chyba poprawiły. Kumpel miał Kinroada enduro, wsadził 125 i fajnie to chodziło ;). A tłumik to kup od pocketa 125cc, to ma fajny dźwięk i jest dość tani, tylko trzeba przerobić :D…

narzekam bo mialem kiedys chinola w 2006 roku, i jakos byla fatalna wzucilem 1 bieg i mi dzwignia odpadl ;/ ciekawe jak ten będzie niby się chwala w mediach ze coraz lepsza jakosc i w ogóle to się okaze w praniu. Z tego co wiem to z silnikiem nie powinno byc zadnych problemow większych jedynie z jakimis pierdolami i spalanie max 3l wedlug uzytkownikow :PP

[ Dodano: 10-03-2011, 21:29 ]
courte tłumik mowie ze chce nowa przelotowke dominatora lub rm motor kosztuje 200zl wiec to chyba nie jest duzo za pozadnych wydech

Danielson jedyne o co musisz dbać to wymiana oleju częsta i kontrola luzów na zaworach.
Jeśli tego się pilnuje to te silniki całkiem chodzą :slight_smile:

olej co 1kkm a zawory co ile dogladac?

No olej co tysiąc - beznadzieja. Ale te 35 zł na litr oleju to nie majatek.

A zawory co 2-3 wymiane oleju, będziesz widzial czy się uklepuja czy nie :wink:

Dzieki KruczeK, mam nadzieje ze bede zadowolonym posiadaczem sprzeta.
Dzieki ze mnie tak wspieracie i pocieszacie ze az takie źle nie będzie :wink:
gorzej by bylo jakby mi zamowila k125 albo z125 bo za fajnie nie wygląda

Olej przez pierwsze 5000km co 1000km wymieniaj(ale po pierwszych 500km też wymień) i luzyzaworowe kontroluj co 5000km :wink:

I wyjeb ten tylni błotnik :wink:

skroce go do wysokosci mosowania blachy. blache przymocuje i będzie tez jako chlapacz dzialala

I jak masz juz sprzęt u siebie?

Po drodze musieli się zatrzymać w serwisie xD więc jeszcze z tydzień heheh nie no żarciki takie

mam mam ale jutro dam foto bo pozno ze szkoly wrocilem :wink: ale na pierwszy moment ladnie idzie wykonanie tez solidne (jak na razie) tylko za cichy :frowning: ale jeszcze w tym miesiącu będzie przelotowka dominator motoGP.
Co wy na to zeby go calego (tzn plastiki) obkleic folia stickerbomb?? ^^

nieeeeee , nic przynim nie kombinuj popierwsze że będzie brzydko zostaw go seryjnego po drugie ciezej będzie co go sprzedać nic nie rób , bo szkoda na niego mamony , nagraj filma jak to chodzi : D

jutro. ale chce zeby fajnie wyglądał jak będzie fajnie wyglądał to tez latwiej sprzedac. Ile potrezba foli na takie moto 2m kwadratowe starczaż? Jutro ci nagram a za tydzien na przelocie

Danielson napisał:

2m kwadratowe starczaż?



niesądze :D

tam jest tylko błotnik, owiewka z tylu 2 male kawalki i kolo baku 2 male kawalki