CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

Ja znam ludzi co mają wybebeszone wydechy w kawach zx9r hondach f4 600 trasy robią po 500 km i nic im nie jest jak jeździły tak jeżdżą ;p

ReKoRd napisał:

Ja znam ludzi co mają wybebeszone wydechy w kawach zx9r hondach f4 600 trasy robią po 500 km i nic im nie jest jak jeździły tak jeżdżą ;p



Mają seryjne wybebeszone tłumiki, czy jakieś akcesoryjne? Ile nimi jeżdżą(chdzi mi o całkowity przebieg, jaki zrobili)?

Znam ludzi, którzy naprawiają motocykle i lepiej wiedzą, co zostaje z silnika po takich eksperymentach. Hałas jest większy, to tylko wkurwia i tyle.

Dywersant napisał:


ŻYJ¡, ale krócej i nie są używane w normalnym zakresię obrotów!



nom tylko w wyższych , odcinka na gumie , palenie lacza do odcinki , drifty na wysokich obrotach :) stunt to nie tylko wolna gume i cyrkle :)

Mają akcesoryjne zx9r miała wydech remusa a hondy akrapovica i leovince tylko że oni ustawiali motory pod te tłumiki nie pamiętam już co ale wiem że regulowali motory po zmianie wydech

Regulowali gaźniki, na bogatsza mieszanke nieco :wink: i wtedy motóry zyją bez problemu.
Ale Dywer to Dywer :*

huj ze ktocej by pozyl ale w hondzie będzie pelen przelot od razu przy kolektorach i mam wyjebane jak co to się silnik kupi nowy :smiley:

KruczeK, nie wszystko da się tak ustawić/przerobić, że “jakoś będzie, ale będzie” :wink:

Niby masz racjeDanielson, ale po co ładować kase w nowy silnik? Tylko ludzi będziesz wkuriwał hałasem.

A ty coś Nie za późno trochę odpowiadaszł

Kowal napisał:

A ty coś Nie za późno trochę odpowiadaszł



Masz jakiś problem?

Bijcie się, bijcie się !

Zaczynam przyjmować zakłady ! Zgłaszać się kto wygra ! 2zł cena minimalna !

poooooooooooszla linka od sprzegla ;d 10km jechalem bez sprzegla. trochę sily jebniecie mocne noga i przechodzil bieg ;D

łeee :stuck_out_tongue: Bez sprzęgła źle się nie jeździ, trochę jak na skuterze(jak się umieć) :stuck_out_tongue:

Czyli ile masz w nim przejechane i co już poodpadało/pourywało się ? :smiley:

Poszedl silnik tzn korba i zblokowal się tlok. Dobrze mi się jezdzi wiec nie sprzedaje beda mody.
-przod od rs 125 z kolem tarcza (ta wyjebana wielka od 125) i kompletny hebel od 125
-wachacz tyl z amorem i felge itd od rs 50
-silnik od dr125/dt 125 lub przy braku hajsu am6 na 70ccm

Najbardziej boje się przodu nie wiem czy sztyce da się przelozyc ale powinno pojsc. mam nadzieje ze wyjzie to

A rama wytrzma taki UP? Nie jest zbyt wiotkaż

sama rama jest ok jedyny minus to wachach i lagi dosc wiotkie a to przyjdzie to od aprili :wink:

ale jak to będzie wyglądać…? przód od rs do sm?

A wahacz będzie pasował? Przecież to chyba inna konstrukcja.

Narazie tego nie ruszalem przyznam się szczerze bo dopiero dzis skonczylem silnik i zlozylem to do kupy. wymieniony zostal walek rozrządu z lancuszkiem oraz zawory. koszt wszystkiego kosmiczne 180zl ;D
Wiec na razie jezdzi. Dosc glosno chodzi bo pod kolankiem przepalila się uszczelka biegi w od 1 w gore nie wchodza bo nozka za wysoko jest i o silnik chaczy ale to się wszystko jutro poprawi :wink:

pokaż foty jak to teraz wygląda