CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

no olej też robi tak… takie kolorowe tłuste oka jak w rosole…

ale to tencza byla. a tencze to chyba tylko benzyna robi nie ?

nie jestem pewien ale na 80% tak…
Pewnie było tak jak mówisz benzyna wyleciała odpowietrznikiem i za to…
Nie raz tak miałem w skuterze kiedyś mi wywaliło to było takie koło o promieniu 2m :mrgreen:

znowu mam wilgotnego amora. I ni chuja to nie jest benzyna posmakowalem to i to nie benzyna. Chyba od skokow amor zaczal cieknac ;/ na gwarancji to zrobiaż

ten to wszystko popsuje…
swoją drogą dobre było :D?

Takie gorzkawe. W czwartek mam wizyte i stwierdzi koles czy na gwarancji wymianie ;/ jest w chuj miećkki. i do tego jak doginam to czuc w srodku powietrze ;/

Pewnie się wylał :smiley: nIe daj się w dupe zapakowac i kloc się :smiley: U mnie się wylał i jest taki miećkki jak mowisz;D

Lol mój się też wylał … tyle, że po 10 latach i 2 latach katowania :smiley:

to normalne ze się lancuch dosc mocno rozciaga teraz mam juz taki luzny ze na dziurach na zebatce przeskakuje

jak go kurwa co chwila katujesz i strzelasz ze sprzegla to tak. Nasmaruj go i naciągnij!

to normalne ze się lancuch dosc mocno rozciaga teraz mam juz taki luzny ze na dziurach na zebatce przeskakuje


A ileś ty na nim kilometrów nawinął? :shock:

nie katuje pow 6 tys nie wchodze obr.

Dywersant, 640km

No to to na pewno nie jest normalne…

Jak nie jest jak jets, w chinolach lancuchy sa papierowe :smiley: co 200 km trzeba naciagac, nawet jak nasmarowane :stuck_out_tongue:

Ja jak mialem chinola choppera to juz na pierwszym przegladzie musieli regulowac, potem za 600 km znowu, pare razy nawet spadl mi lancuch w nim

Danielson napisał:

640km

Kurwa! :shock:

siemasz mój kumpel też ma takiego rometa i też jakieś 2 tyg po kupnie rozlał mu się amor jest strasznie miećkki i normalnie wymienili mu na gwarancji widocznie w tym modelu jest on wadliwy

Hokster, dzieki za info. a nie wiesz ile mu pali i ile leci mniej więcej ?

Siemanko pali mu około 3-3,5 litra jak jeździłem na tym to licznikowo leciał 100km/h. ładnie płynnie przyśpiesza do tych 70-80 potem juz trzeba troszkę poczekać. On ma zrobiony przelot w nim ładnie brzmi Ci powiem

ten romet to jest takie sm dla wyglądu , nim można wjeżdzać w teren tak jak skuterem