CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

Dywersant napisał:

Czepiasz się :P Danielson wykorzystuje moto zgodnie z przeznaczeniem ^^



mi raczej chodziło o to :-)

Danielson napisał:

a trochę się w niej optycznie zmienia,

Będzie ci do 8000-8500rpm kręcił :stuck_out_tongue:

Czyli to nie jest ten fajny silnik :stuck_out_tongue:

co ty pewnie więcej. przy 10 dopiero się czerwone pole zaczyna ;D

Jak będzie ciepły silnik to go zakręć, raz jak się wkręci to mu się nic nie stanie…

ten temat jest tu tyle czasu, a zdjęć nie ma. Są jedynie jakieś z gugli, ale 50’tki… No ja Cię…

moto przygotowane do dalszych prac, Narazie sciagniete orginalne wiesniacke naklejki ktore odklejaly się od cisnienia wody z kranu ;/ i nawet tak goly lepiej wygląda po koniec tyg będzie efekt koncowy

może jakąś okleine bys zarzucil? Od Bartqaż Powiem Ci że piękne jest ;)…

co jest piekne? jakis link tej okleiny

Napisz do Bartka i się popytaj :slight_smile:

jego gg: 6270911

Na prawde okleina na moto od niego to piekna sprawa :wink:

jakieś przykladowe foto macie?

Courtego aprilia i to poprzednie cos co mial :stuck_out_tongue:

Ej, a jaką szerokość ma kierownicaż

Moja aprilia, tylko ją mi oklejał Barteq ;), teraz w zimę może zarzucę jakąś okleinę nową Dominatorowi :D…

tutaj foty przed :



i po Bartka robocie :



robi na zamowienie, ja sobie akurat swoją wymyśliłem, brałem z kilku różnych moto i mu pokazywałem co i gdzie ma być i chłopak się spisał bardzo dobrze, jeszcze dodał trochę swojego pomysłu i wyszło cudo… a tutaj na moto :



a tak przy okazji zobacz jak wyglądala bez okleiny, strasznie do dupy… To jej dużo dało a wyszło mi niecałe 200zł, bez tego ta aprilia nie miala by uroku :wink: :

ty ładnie ten crs nawet wygląda, weź jeszcze coś zrób z tym napisem na siędzisku “Romet” to się nawet nikt nie pokapuje że to romet :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

weź jeszcze coś zrób z tym napisem na siędzisku "Romet" to się nawet nikt nie pokapuje że to romet



i do tego jakąś łądną białą owiekwę :)

edit

niechciany prezent , a już się moto chwalił nie miećjąc nawet go jescze w domu :)

wrona, po prostu chcialem poznac opinie innych na jego temat

Jak dotrze, ogarnie… jakiś delikatny " tuning " i powinno chodzić jak Kymco 2,5 litra :smiley:

no to kurwa mamy problem ;/
Nie wiem czemu ale dol amora tzn mocowanie cale mokre jest. nie wiem olej czy cos. i teraz nie wiem czy od silnika leci czy od amora ;/ dzis wyczyszcze go przejade się jutro i zobacze czy jeszcze jest bo nei wiem od czego to moze byc ;/

moze pies obsikał ?

splukalem to i z woda lecial kolorowy plyn wiem ze tak benzyna robi ale czy olej tezł? bo jak nie to widocznie jak zalalem do pełna paliwa to jeblo gdzieś.