CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

Danielson napisał:

2.5 wedlug uzytkownikow ksiazkowo 3-4l.


Nie nie ... "pan 2,5l/100km" to Dywer :P

RudY napisał:

Danielson napisał:

2.5 wedlug uzytkownikow ksiazkowo 3-4l.


Nie nie ... "pan 2,5l/100km" to Dywer :P



buahahah :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD

Szczerze? Przy dzisiejszych cenach paliwa chciałbym mieć takie spalanie :cry:

Dywersant napisał:

RudY napisał:

Danielson napisał:

2.5 wedlug uzytkownikow ksiazkowo 3-4l.


Nie nie ... "pan 2,5l/100km" to Dywer :P



buahahah :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD

Szczerze? Przy dzisiejszych cenach paliwa chciałbym mieć takie spalanie :cry:



Ja też chce żeby mi tyle palił a nie tak jak ostatnio wlałem za 10zł i zrobiłem 35km :( :(

zatankowalem do pustego za 15 zrobilem 110km ale nie na trasie tylko po 10km nie więcej odpalanie ssanie itd i jeszcze cos chlapocze :wink: czyli te 2.5-3l jest realne :wink: tyle to w chuj poblokowane !! Teraz kumpel mi przelot robi potem się reszte sciagnie :slight_smile:

a jak chodzić ma trochę mocy?

powiem tak moze to dziwne w 4t ale moc się zaczyna przy 4-5tys obr :wink: i ciagnie do nie wiem ilu bo max do 6.5 go krecilem bo dotarcie. ale na 5 biegu przy 3.5tys obr jedzie sobie 55km/h wiec kolo 100 będzie pewnie max ;]

do 8500 powinien kręcić ładnie, do 9000 będzie max, a pewnie i tak będziesz mógł go wkręcić do 10000 :wink:

obrotek jest do 13 tys przy 10-11 zaczyna się czerwone pole. nie wiem dokladnie bo malutki jest i licznik i obrotek bo maja razem 6cmx2cm cale liczniki ^^ dywer ty przy ilu obrotach na 5 biegu masz 50-60km/h?

Mam ilny silnik i u mnie czerwone pole zaczyna się przy 11500rpm. Przy obecnym przełożeniu 60km/h mam przy 5800rpm. Właśnie przez to mam przy 10000rpm 100km/h, a przy 120000rpm 130km/h, ale ja wolę mieć kopa, bo ważne, żeby moto miało kopa :wink: I lubię, jak silnik wchodzi na obroty :slight_smile:

Dywersant napisał:

przy 120000rpm 130km/h


120 tysięcy obrotów ?! Ja je*ie kupuje Kymco ! :lol:

jedno zero mi się jebnęło :stuck_out_tongue:

tak tak przyznaj się ze masz odrzutowy silnik od f21

No dobra, w stryku jest silnik super hiper nowej generacji, który ludzkość pozna za co najmniej 3000 lat :wink:

ja w cagivie sc 125 na 5 przy tych obrotach 6000 rpm) mam ponad 120 :wink: ale romet ogólnie fajny mógłbym takim jeździć już wygląda jak typowe enduro i podobno w terenie nawet daje rade.

ReKoRd napisał:

ja w cagivie sc 125 na 5 przy tych obrotach 6000 rpm) mam ponad 120 ;) ale romet ogólnie fajny mógłbym takim jeździć już wygląda jak typowe enduro i podobno w terenie nawet daje rade.



to jest supermoto! Jak może dawać radę w terenie :D?

Nie zauważyłem ale kiedyś były crs takie typowe enduro na kostce ale nawet sm na szutrach można śmigać :wink:

w terenie daje rade ^^ ostatnio 80km/h lecialem po polnej blotno-kamieńno-dziurawo-wodnej drodze ^^ a trochę się w niej optycznie zmienia, wiec poczekajcie w przyszlym tyg beda foty ^^

psuja !!

wrona napisał:

psuja !!


Czepiasz się :P Danielson wykorzystuje moto zgodnie z przeznaczeniem ^^

Ale jeżeli chodzi o to:

Danielson napisał:

trochę się w niej optycznie zmienia



to weź tego nie spierdol ;)


Edit by RudY: Poprawiłem ci antycenzora bo zwaliłeś :P

Edit by Dywersant: dzięki Rudy ;*

nie duze zmiany lecz mysle ze pomoga mu

[ Dodano: 10-04-2011, 08:43 ]

psuja !!

raz tylko zawieszenie tylne dobilem ^^ wiec nie psuja ;] przedniego za chuja si enie da dobic a obr przy tej predkosci sa przy 6.5 tys obr czyli tyle ile zalcaja przy dotarciu ;d