CRS 125 Danielson wielkie mody aprilio-romet

Według mnie najlepsze motocykle wśród crossów i hard enduro. Reguła się potwierdza jeśli popatrzymy na jakiekolwiek wyniki zawodów, zazwyczaj Kat jest na szczycie ;).

No tylko na Kata trzeba mieć portfel :wink:

Na wszystko trzeba mieć :D, niestety drogi jest ten sport :frowning:

Courte napisał:

Według mnie najlepsze motocykle wśród crossów i hard enduro. Reguła się potwierdza jeśli popatrzymy na jakiekolwiek wyniki zawodów, zazwyczaj Kat jest na szczycie ;).



Ale mowa była o motocyklach drogowych... btw KTM jest na szczycie, ale chciej zauważyć, że na zawodach przeważają 250 4T, a nie 125 2T, jeżeli chodzi o tę klasę mocy ;)

Jeśli chodzi o motocykle drogowe to też są bardzo dobre :D… no tak ale ja nie mówię o 2T :), tylko ogólnie.

ehem :wink:
Chujowo się bo blocie na kolach sm jezdzi ;/

zmień opony na oponki enduro i powinno być dobrze. Jeździsz bez prawka :D? Ej dawaj te foty ;p

co ty na enduro nie. bez prawka tak :wink: dzis zauwazylem ze to nie ma kopniaka xD :smiley:

to jest wtrysk czy gaźnik ?

a co do kopnia zgubiłes go , czy przyjechał bez ??

omg…

wrona napisał:

to jest wtrysk czy gaźnik ?



no chyba oczywiste że gaźnik, aż tak bardzo się chińczycy nie rozwinęli :D…

wrona napisał:



a co do kopnia zgubiłes go , czy przyjechał bez ??



zapewne chodzi o to że w ogóle oryginalnie nie ma :D…

tez tak to zrozumiałem ale zalookaj na pierwszą fote :slight_smile:

tak ale zauważ, że Daniel dał foty 50’tki (nie wiem czemu)

patrz 125 :



widać dokładnie gaźnik oraz brak kopki :).

własnie wczesniej zwróciłem uwage na to że pisze sm 50 ale cylinder wygląda na 125 :smiley:

ale kopałki nie ma jest tylko zaślepka : D

Jak tak ci tego brakuje, to sobie wstaw :stuck_out_tongue:

Danielson, jak chcesz to daj mi to a ja Ci runnera dam :smiley:

Ja chce taką babcie :stuck_out_tongue:
A co do sm to zapodaj foty i wywal tylni błotnik. Może nie jest to jakiś kultowy motocykl ale ma coś dobrego… Zalewasz bak i jeździsz i jeździsz :smiley:

Kopniaka nie ma w opcji w ogóle :wink:
A co do tego ze chinoli na wtrysku nie ma to się nie zgodze :wink:
Junak 320ccm jest na wtrysku i 2 gary ma :wink:

[ Dodano: 20-03-2011, 09:34 ]
50tka ma fajniejszy wydech i oslony na lagach :frowning: ja mam schowany wydech i tych oslon nie mam :frowning: a te lusterka sa tak chujowe ze jedyne co mogę obaczyc to pasazera z tylu ;;/ za bardzo w srodku mcowania sa

Danielson napisał:

a te lusterka sa tak wacuś ze jedyne co mogę obaczyc to pasazera z tylu ;;/ za bardzo w srodku mcowania sa


To daj tam takie małe mocowane bezpśrednio przy kierownicy, żebyś patrzył pod ręką ;) Bo w takich sprzętach zbyt szerokie lusterka, to tragedia :P tylko po autach w korku tłuczesz xD

kup nowe lusterka , te położ na pułce i przy sprzedaży założ serie

Albo pierdol lusterka i jeździj bez :smiley: Da się i nawet dobrze się jeździ :smiley: