Cpi Formula ROX LC

Tylko jak to będzie z tą chłodnicą, nie uszkodzi się? Bo tak blisko koła że dużo wody może lecieć na nią, i piachu, błota pierdołów różnych.

Mysle ze nic jej niebedzie, jak cos to załoze na nia siatke zeby nieleciały jakieś kamyczki, a od wody to raczek niepowinna się uszkodzic

no łądnie e podoba mi się składaj to i zobaczymy jak chodzi :wink:

Sebek będzie to ładnie latać jak moj cylinder jest zajeżdżony i zapi*dala jak głupi xD

Wszytsko ok, cpi chodzi, nic się nietłucze, ale kurwa nieprzyszła pompa, a miałem nadzieje ze sb w ostatni weekend wakacji pojezdze, a takto znów przestój, ja pierdole :-/

to idz jutro na poczte zpytaj czy nic do CIebie nie przyszło :stuck_out_tongue:

Doszly mnie sluchy ze jednak pompa przyszla i sebek pewnie teraz aktualnie jezdzi, kazalem mu filmik jakis nagrac :wink:

tak, pompa jednak doszła, niewiem czemu tak pozno, jak nigdy, wszystko ładnie pieknie ale muszę zainwestowac w reperaturke, bo cieknie :expressionless:

hah xD ledwo złożył i już trzeba naprawiać xDD

Ale sebek i tak jezdzi i dolewa sobie co jakisz czas wody xD

własnie, mam butelke z powerade’a który nawadnia lepiej niz woda i co jakis czas dolewam sobie wody do zbiorniczka, tylko kumple narzekaja ze jak jada zamna to dostaja po twarzy woda z pompy, naprawde :stuck_out_tongue:

o ty!! nie oddales mi mojej butelki z powerade’a ty pało nie myta !! Masz szczescie ze chodzisz do innej szkoly bo bys dostal buta w twarz xDD

hahaha, zalejesz powered’a to cylinder nie padnie xD
nie da rady tam jakoś sylikonu nawalić na sztukę chociaż?

jemu simer puszcza nie uszczelka

to jak simmering puszcza to nie lepiej mu kupić go w sklepie zamiast cały zestaw reperacyjny kupować? za 2/3zł naprawi xD

Ale jak on kupi cały zestaw to wymieni wszystkie uszczelki więc bd na pewno szczelnie a tak bd musiał szukać albo kombinować :slight_smile:

ha siwy, musiałbys stanac na jakims krzesle zeby moc mnie kopnac w twarz, ale nawet by ci się nieudało :stuck_out_tongue:

ale ty lubisz jak ci w jaja wala

nieprawda

swierze foty:







filmik z palenia:

http://vimeo.com/6446762

jak dla mnie głupota ale coż, o gustach się nie dyskutuje…