Cpi Formula ROX LC

maciekkolo, dokładnie …

domyjesz tę gumę na nadkolu?

będzie zdrapywał karta sim

Czyżby malowanie nadkola i nowy klosz tylnej lampy? :->

a po coś? przecież guma schodzi bez problemu, niema po niej zadnego sladu

maciekkolo w czym masz problem???

Oo nawet crackerox banan jest na focie i moj dziadowy kask na stelagenie xD Co do cpi to fajnie śmiga ale i tak z moim kiłejoroxem nie masz szans :lol:

sebek napisał:

maciekkolo w czym masz problem????


wyraziłem tylko swoje zdanie na temat filmu, proste

Dla niedowiarków, tak wygląda nadkole po przetarciu szmatką:


beda kartery to i kiłej będzie w tyle ;p

Eeee tam, nadkole cały czas brudne :smiley:

Czy mi się wydaje czy amor jest trochę krzywo do tej przedłużkiż :roll:

damianho, brudne nie od gumy lecz od błota itp, w nieziele niebede przecież specjalnie nadkola mył, nawet mi się niechce

co do amora, nie wydaje mi się zeby był krzywy, nic nie odczuwam podczas jazdy, moze na focie tak jakos wyszedł

A jakie teraz na LC masz osiągiż Bo widzę że kapcia dosyć ładnie pali :smiley:

hmm mysle ze ponad 75 realne leci, mogło by byc więcej ale to chujowe wario bgm nie pozwala na lepsze osiagi, jak włoze multivara od kumpla to niebo a ziemia, ale nieopłaca mi się inwestowac w wario, bo zima beda kartery, a na razie jakos przeboleje do konca sezonu na bgm

sebek napisał:

danielson, brudne nie od gumy lecz od błota itp,

sory ale ja się w tym temacie nie wypowiadalem ;) Ale jak juz pisze to powiem ci ze ladnie ci to wychodzi ;d Idziesz w slady siwego?? Wiecej robienia niz jezdzeniaż :]

ajjć sory pomyłka, damianho :stuck_out_tongue: myli mi się i pewnie innym też macie podobne nicki

co masz na mysli mowiac więcej robienia niz jedzeniaż?

Ale juz inne kolory :wink: a ty masz serie lc czy 70ccm lc? jak serie to moze by wsadzic 70? a i masz wskaznik temp??

na razie serie lc, beda kartery to prawdopodobnie w przyszłym sezonie będzie 70ccm

termometru niemam, ale wnioskując po zmyśle dotyku uważam ze się nie grzeje, po ok 25km na full manecie połoze łape na cylinder i mogę trzymac 3-4s, weze tez nie sa strasznie gorące

no te cpi nawet fajnie zrobione

No ładnie lata :smiley: ale jakie dokładnie ty chcesz te kartery? po kiego ci one?? Sory ale pytam z ciekawości co one ci dadzą?

No on chce złożyc minarelli na tarczy