Cpi Formula ROX LC

Siema… przedstawiam wam mojego CPI, jest to rok 2007

Tuning mechaniczny:

-wydech: Technigas Next-R
-wariator: multivar
-łożyska SKF Teflon by S6
-łożysko korbowodu Top Racing
-filtr: Polini Airbox
-dysza: 92


Tuning optyczny:
-przedłużka IGM 40 mm
-kierunki tylne: TNT Custom carbon
-manetki Hebo niebieskie
-polerka klamek hebli
-siatka w przednich wlotach
-kierunki w przedniej lampie
-korek wlewu paliwa chrom
-kierownica tnt - biała
-adapter tnt - niebieski

Plany:


Osiągi: 80 km/h i dobre przyspieszenie

Fotki:





te fotki sa trochę stare, cpi obecnie wygląda trochę inaczej.

Jutro dodam fotki jak cepei wygląda obecnie.

Niedawno kupiłem kiere bmx, jak dojdzie to będzie up z fotami z bmxem.

no nawet spoko cpi a to nadkole nadaje mu fajnego charakteru wogule te nadkola są super :wink:

Ogólnie skuterek spoko ale te czerwone felgi i amortyzator nijak pasują do reszty.

Cpi wymiata, laski na niego lecą xD Na mojego nie :lol: :lol: :-/ xD Rob jutro foty nowe, a bmxem będzie wypas :stuck_out_tongue:

Właśnie ze czerwone fele dają mu takiego fajnego charakteru :stuck_out_tongue:

Ja osobiście wybrałbym taki wariant



Nie śmiećjcie się z jakości ale na obrazku jest sporo szumów i ciężko o dobre zaznaczenie :stuck_out_tongue:

No czy ja wiem… też by było calkiem fajnie, ale na razie nie ma zamiaru małować felg, a co do “spojlerka” to aktualnie leży na połce w garażu.

właśnie te fele czerwone lepsze od tych co puluki dorobil/domalowal. na te fele właśnie laski leca:P

Mmmm miodzio skuter taki by mi się przydał a nadkole to sam robiłeś czy kupowane
???

Kupione jest, raczej od razu to widać.

mi się bardzo podoba … oddal bym ten spojler do chromu bylo by bardzo ladnie … i obowiazkowo widzial bym tu kiere bmx + lekkie obnizenie na lagach …

Nono spoko … nowy projekt na forum :]
Spojler całkowicie wywalić według mnie no i amor na niebiesko :slight_smile: tak jak poluki wybazgrał :slight_smile: fele zostawić

pozdro

Dzisiaj zamowiłem nowke białą kiere i niebieski adapter. Spojler jest już wywalony, zachwile zazuce fotami jak teraz cpi wygląda bez naklejek i bez spojlerka.

edit: aktualne foty cpi















Ja widac przod rozebrany lekko, czeka już na kierke. Jeszcze muszę wywalic to mocowanie spojlera ale to pozniej bo muszę zaopatrzyc się w siatex , który podłoże w te dziury po mocowaniu. W kalpce wlewu oleju wyciołem ludzika hebo, tam też będzie biała siatka.

NoNo jest good :] czekamy na kiere :slight_smile:

mozesz sobie spojler dokupić albo dorobic co teraz tak pusto fakt tamten byl badziew
http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=1385&osCsid=232ff9ea5cd462d926e2a982e92bf5aa

Jak chcesz to mam taki sam na sprzedaż :stuck_out_tongue:

Mi się nadkole średnio podoba. Mi się tam widzi jakiś wzorek wyciety. Poza tym sqter całkiem całkiem.

Nie nie bede tego kupował, moim zdaniem nie opłaca się, a wogule to nie podoba mi się ten spojler. Tak jak teraz jest z@#$%^&*ie :mrgreen:

mi nie podoba się bez spojlera …

myslales zeby posadzic go na lagach trochę …??

Bez spojlera i naklejek jest o wiele lepie:P Do piątku kiera powinna przyjść to będzie mega z nią wyglądać:D

UP, przyszła kiera.

kilka fotek:











wzuciłem jeszcze siatex w chwytak, wywaliłem mocowanie spojlerka i skonczylme znaczek hebo na klapce od oleju. :slight_smile: