Cpi Formula ROX LC

jak dla mnie za wysoko ta kiera

może jeszcze mała gleba na lagach??

nie jest wysoko, mnie się podoba, a na lagach na pewno niebede go obnizał bo niema takiej potrzeby.

Super, sweet, wyjebiście, mega wygląda :stuck_out_tongue: W końcu ja kolory doradzałem :smiley: :wink:

Kiera może i wysoko ale sebek i tak pewnie kolanami wadzi xD

super wygląda a te nadkole… :slight_smile: jak sprawują Ci się migacze tylnie ?

mi się akurat spilerek podobał :-x nadkole fajne :mrgreen: i dokładam się do pytaniaprostaff :smiley:

trochę za wysoko według mnie, a bez spojlerka wygląda lepiej niż myślałem, wielki plus

Kierunki to tak sobie, w dzien ich prawie niewidac, nie da się ukryc ze słabo swieca, ale daja rade :smiley:

aha bo mi świeca tak na żółto jak podłaczyłem do aku u ciebie ?
:smiley: jak myślisz założyć je ? kierowcy nie trąbią ?? sorry za tyle pytań ale wiesz :smiley:

kozak z kierą wygląda ładnie kolory dobrane świetnie się prezentuje kierunki mogłeś dać w innym miejscu bo tak na srodku plastiku dziwnie wyglądają
nie wiem czemu ale jakoś bardziej podobał mi się z tym ala spłojlerkiem :smiley:
maźnij felgi i sprężynę tak jak na VT i będzie git :smiley:

do prostaff jezdziłem z tymi kierunkami cały sezon i nie zdazyło mi się zeby ktos trabił o kerunki, moze to dlatego ze mieszkam na wsi,ale po miescie tez czesto jezdze i nic się nie dzieje, mozesz je załozyc, jak chcesz

a co do białych felg to trochę nie podoba mi się to, za duzo by było białego, tak monotonnie by było :lol: a z czerwonymi to tak ostrzej jest :smiley:

a na jaki kolor świeca twoje sorry ze tak pisze w oddzielnym poście ale nie powiedziałeś :smiley:

swieca na taki leciutki pomaranczowy wrecz zolty bo mam z białym kloszem

sebek, no no nieźle :Dtak 3maj

sebek napisał:

swieca na taki leciutki pomaranczowy wrecz zolty bo mam z białym kloszem


zgadza się u mnie też chyba je założę dzięki

Mógłbys zrobić fote tam gdzie jest wlew paliwa bo planuje kpuic nadkole do Focusa i nie wiem co zrobić z tym ‘‘spoilerem’’ :stuck_out_tongue:

czy chodziło o to?

TAk THx:) A czy masz plastki zlaczone??

nie, nie sa one złaczone. poprostu siatex jest wklejony pod spodem i tyle.

Sebek pochwal się połełką wydechu :stuck_out_tongue:

nie no co się bede chwalił…

nie jest to jakas mega polera ale jak dlamnie wystarcza

foto









komentowac